SF Vip plejer

Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Ne mogu da prestanem da se divim ovom player-u! Funkcija snimanja, Pip režim, Subtitle downloader, mogućnost premotavanja par minuta unazad tj. ne ide samo Live, prihvata i m3u i MAC, na licu mesta prikaže detalje o stream-u + detalje o nalogu (konekcija, istek liste).

Prosto ne znam šta se još može ubaciti, EPG linkovi, podsetnici kroz Windows 10 notifikacije.

Savršenstvo od IPTV player-a koji jako fali Android OS-u!

Sve tacno! Jos da mogu kanali da se stave u Favorites...
 
Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
Ne mogu da prestanem da se divim ovom player-u! Funkcija snimanja, Pip režim, Subtitle downloader, mogućnost premotavanja par minuta unazad tj. ne ide samo Live, prihvata i m3u i MAC, na licu mesta prikaže detalje o stream-u + detalje o nalogu (konekcija, istek liste).

Prosto ne znam šta se još može ubaciti, EPG linkovi, podsetnici kroz Windows 10 notifikacije.

Savršenstvo od IPTV player-a koji jako fali Android OS-u!
Sve tacno! Jos da mogu kanali da se stave u Favorites...
I još kad bi se omogučile tv serije u listama koje koriste mac onda bi bio kompletan.
 
Učlanjen(a)
21.02.2019
Poruka
7
da li imate neku metodu za stalkere da je mac validan ali ne dozvoljavaju vam da udete sa stb emulator & sf vip player.
 
Učlanjen(a)
23.07.2020
Poruka
4
Je l' važi samo za tu Narodnu ili bilo koji portal sa mac adresom može da se ''konvertuje'' u m3u pa da se gleda u vlc?
 
Učlanjen(a)
23.07.2020
Poruka
4
Ma zanimalo me zato što mi sfvip plejer ponekad zabode na W7 a inače je odličan plejer...pa čisto da vidim da li se šta može gledati u vlc od toga što imam od lista, imam neku listu ona može recimo i na sfvip i na ace player, tako je dobih da može u oba programa da se otvara, ali bi mi pasovalo da neka može baš u vlc.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.267
Ma zanimalo me zato što mi sfvip plejer ponekad zabode na W7 a inače je odličan plejer...pa čisto da vidim da li se šta može gledati u vlc od toga što imam od lista, imam neku listu ona može recimo i na sfvip i na ace player, tako je dobih da može u oba programa da se otvara, ali bi mi pasovalo da neka može baš u vlc.

Ako moze u Ace player onda moze i u Vlc.
 
Natrag
Top