SF Vip plejer

Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
iskljucivo za windows.......

daj te jos neku korisnu ideju za nadogradnju plejera dok je raspolozen salezli........
:mig: u pitanju je trenutno najbolji plejer za windows platformu po mojem skromnom misljenju......

recimo zoom in,zoom out u plejeru.....
npr neko je vec trazio, moze li se ugraditi PIN code za XXX kanale, radi zastite dece ?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.908
iskljucivo za windows.......

daj te jos neku korisnu ideju za nadogradnju plejera dok je raspolozen salezli........
:mig: u pitanju je trenutno najbolji plejer za windows platformu po mojem skromnom misljenju......

recimo zoom in,zoom out u plejeru.....

Možda bi blo dobro dodati favorite u sfvip player ?
Ili mogućnost da jedan user acc može da ima više mac-ova, zbog česte nestabilnosti nasumično odabrane mac adrese , pa onda ručna promena mac-a kad se vlasnik priključi !
Ovako sa više mac adresa lakše bi bilo prebacivanje između usera !
Pozz
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Update:
[FIXED] Settings and search combobox
[ADDED] Mouse wheel for volume...
Postovani @salezli, ovo sa pojacavanjem i smanjivanjem tona uz pomoc kotacica misa bas i nije neka srecica, najme kad listas uz pomoc kotacica misa play listu nazalost ponekad se nekontrolirano automatski i pojacava ton sto bas i nije ok, mislim da bi to sa pojacavanjem-smanjivanje tona kotacicem misa trebalo maknuti sa SFVip playera, manje puta sa kotacicem misem pojacavamo i smanjujemo ton nego sto listamo po play listi, tako da lako dodatno sa lijevom tipkom misa potegnemo pojacavanje i smanjivanje tona kad nam bas treba. :(
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Postovani @salezli, ovo sa pojacavanjem i smanjivanjem tona uz pomoc kotacica misa bas i nije neka srecica, najme kad listas uz pomoc kotacica misa play listu nazalost ponekad se nekontrolirano automatski i pojacava ton sto bas i nije ok, mislim da bi to sa pojacavanjem-smanjivanje tona kotacicem misa trebalo maknuti sa SFVip playera, manje puta sa kotacicem misem pojacavamo i smanjujemo ton nego sto listamo po play listi, tako da lako dodatno sa lijevom tipkom misa potegnemo pojacavanje i smanjivanje tona kad nam bas treba. :(

Nemam pojma kako se to tebi desava, al ja jos niti jednom nista slicno nisam doziveo :)
 
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Ako vec nema, bilo bi dobro u SF VIP Player ubaciti reminder uz opcije:
1. da samo iskoci notifikacija da na odabranom tv programu pocinje emisija/film/sta god koji zelimo gleati
2. da iskoci notifikacija i automatski se prebaci nakon 5 sekundi na odabrani program
3. da postoji mogucnost da se istovremeno postavi vise reminder-a na vise tv programa
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
901
Postovani @salezli, ovo sa pojacavanjem i smanjivanjem tona uz pomoc kotacica misa bas i nije neka srecica, najme kad listas uz pomoc kotacica misa play listu nazalost ponekad se nekontrolirano automatski i pojacava ton sto bas i nije ok, mislim da bi to sa pojacavanjem-smanjivanje tona kotacicem misa trebalo maknuti sa SFVip playera, manje puta sa kotacicem misem pojacavamo i smanjujemo ton nego sto listamo po play listi, tako da lako dodatno sa lijevom tipkom misa potegnemo pojacavanje i smanjivanje tona kad nam bas treba. :(
video sam to jos sinoc i odmah ispravio
 
Natrag
Top