JavaScript is disabled. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding.
Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb stranice.
Trebali biste nadograditi ili koristiti
alternativni pregledač .
SF Kladionica - ponuda, rezultati
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rezultati 5.kola :
Subota 20.03.2010.
13:15 Hearts - Hibernian
2-1
15:00 Metalac GM - Crvena Zvezda
2-1
15:30 Frankfurt - Bajern Minhen
2-1
16:00 Portsmut - Hal
3-2
16:00 Stouk - Totenhem
1-2
18:00 Fiorentina - Đenova
3-0
18:00 Atletik Bilbao - Hetafe
2-2
18:30 Borusija Dortmund - Bajer Leverkuzen
3-0
19:00 Nica - Pariz Sent Žermen
1-0
19:00 Sent Etjen - Nansi
0-0
20:45 Palermo - Inter
1-1
22:00 Espanjol - Sevilja
2-0
Nedelja 21.03.2010.
12:00 Zenit - Spartak Moskva
1-1
14:30 Mančester Junajted - Liverpul
2-1
14:30 Otelul - Dinamo Bukurešt
2-3
14:30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva
0-0
15:00 Milan - Napoli
1-1
15:00 Bari - Parma
1-1
15:00 Kaljari - Lacio
0-2
15:30 Hamburg - Šalke 04
2-2
16:00 Fulam - Mančester Siti
1-2
17:00 Bordo - Lil
3-1
17:00 Malaga - Viljareal
2-0
17:00 Majorka - Atletiko Madrid
4-1
17:30 Volfsburg - Herta
1-5
18:00 Panatenaikos - Olimpijakos
0-1
18:00 Trabzonspor - Galatasaraj
1-0
20:45 Sampdorija - Juventus
1-0
21:00 Olimpik Marsej - Lion
2-1
Lista najboljih kladioničara 5.kola:
death row 7
Smoto 6
BaneFromDaHood 5
Mihajlo_90 4
Fadiga 4
Rekontra 4
KyleBroflovski 3
Somi96 3
milosh-96 2
Poslednja izmena: 22.03.2010
6. Kolo: 23.03.2010. - 24.03.2010.
Utorak 23.03.2010.
20:00 Sporting Hihon - Deportivo la Korunja
21:00 Vest Hem - Vulvs
Sreda 24.03.2010.
13:00 Borac Čačak - Rad
13:00 Hajduk Kula - Spartak Subotica
13:00 Vojvodina - Partizan
17:00 Monako - Sošo
17:30 Dinamo Zagreb - Hajduk Split
19:15 Dinamo Bukurešt - Kluž
20:00 Rasing Santander - Majorka
20:00 Tenerife - Viljareal
20:00 Valjadolid - Espanjol
20:45 Lens - Sent Etjen
20:45 Mančester Siti - Everton
20:45 Portsmut - Čelzi
20:45 Totenhem - Fulam
20:45 Bari - Sampdorija
20:45 Bolonja - Roma
20:45 Katanija - Fiorentina
20:45 Đenova - Palermo
20:45 Parma - Milan
20:45 Fejenord - Tvente
20:45 Dandi Junajted - Rendžers
20:45 Kilmarnok - Hamilton
21:00 Blekburn - Birmingem Siti
Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
Poslednja izmena: 22.03.2010
Rezultati 6.kola:
Utorak 23.03.2010.
20:00 Sporting Hihon - Deportivo la Korunja
2-1
21:00 Vest Hem - Vulvs
1-3
Sreda 24.03.2010.
13:00 Borac Čačak - Rad
0-0
13:00 Hajduk Kula - Spartak Subotica
2-1
13:00 Vojvodina - Partizan
1-2
17:00 Monako - Sošo
3-3
17:30 Dinamo Zagreb - Hajduk Split
0-0
19:15 Dinamo Bukurešt - Kluž
1-1
20:00 Rasing Santander - Majorka
0-0
20:00 Tenerife - Viljareal
2-2
20:00 Valjadolid - Espanjol
0-0
20:45 Lens - Sent Etjen
3-1
20:45 Mančester Siti - Everton
0-2
20:45 Portsmut - Čelzi
0-5
20:45 Totenhem - Fulam
3-1
20:45 Bari - Sampdorija
2-1
20:45 Bolonja - Roma
0-2
20:45 Katanija - Fiorentina
1-0
20:45 Đenova - Palermo
2-2
20:45 Parma - Milan
1-0
20:45 Fejenord - Tvente
2-1
20:45 Dandi Junajted - Rendžers
1-0
20:45 Kilmarnok - Hamilton
1-2
21:00 Blekburn - Birmingem Siti
2-1
Lista najboljih kladioničara 6.kola:
KyleBroflovski 6
Somi96 6
death row 4
BaneFromDaHood 4
Rekontra 4
Smoto 4
Fadiga 3
Mihajlo_90 3
7. Kolo: 27.03.2010. - 28.03.2010.
Subota 27.03.2010.
15:00 Smederevo - OFK Beograd
15:00 Napredak Kruševac - Borac Čačak
15:30 Bajern Minhen - Štutgart
15:30 Herta - Borusija Dortmund
16:00 Vulverhempton - Everton
16:00 Hal - Fulam
16:30 Dinamo Moskva - Zenit
18:00 Roma - Inter
18:30 Bolton - Mančester Junajted
18:30 Bajer Leverkuzen - Šalke 04
19:45 Roda - Herenven
20:00 Majorka - Barselona
20:45 Palermo - Bolonja
21:15 Benfika - Sporting Braga
22:00 Saragosa - Valensija
Nedelja 28.03.2010.
12:00 Spartak Moskva - Lokomotiva Moskva
12:30 NEC Nijmegen - Fejenord
13:00 Barnli - Blekburn
15:00 Kjevo - Parma
15:00 Livorno - Bari
15:00 Napoli - Katanija
15:00 Sampdorija - Kaljari
17:00 Le Man - Ren
17:00 Nansi - Lens
17:00 Deportivo la Korunja - Hetafe
17:30 Borusija Menhengladbah - Hamburg
17:45 Crvena Zvezda - Vojvodina
18:00 Galatasaraj - Fenerbahče
19:00 Sošo - Olimpik Marsej
19:00 Unirea - Dinamo Bukurešt
19:00 Viljareal - Sevilja
20:45 Milan - Lacio
21:00 Lil - Monpelje
21:00 Real Madrid - Atletiko Madrid
Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
Rezultati 7.kola:
Subota 27.03.2010.
15:00 Smederevo - OFK Beograd
0-1
15:00 Napredak Kruševac - Borac Čačak
2-0
15:30 Bajern Minhen - Štutgart
1-2
15:30 Herta - Borusija Dortmund
0-0
16:00 Vulverhempton - Everton
0-0
16:00 Hal - Fulam
2-0
16:30 Dinamo Moskva - Zenit
1-2
18:00 Roma - Inter
2-1
18:30 Bolton - Mančester Junajted
0-4
18:30 Bajer Leverkuzen - Šalke 04
0-2
19:45 Roda - Herenven
4-2
20:00 Majorka - Barselona
0-1
20:45 Palermo - Bolonja
3-1
21:15 Benfika - Sporting Braga
1-0
22:00 Saragosa - Valensija
3-0
Nedelja 28.03.2010.
12:00 Spartak Moskva - Lokomotiva Moskva
2-1
12:30 NEC Nijmegen - Fejenord
0-0
13:00 Barnli - Blekburn
0-1
15:00 Kjevo - Parma
0-0
15:00 Livorno - Bari
1-1
15:00 Napoli - Katanija
1-0
15:00 Sampdorija - Kaljari
1-1
17:00 Le Man - Ren
1-3
17:00 Nansi - Lens
5-1
17:00 Deportivo la Korunja - Hetafe
1-3
17:30 Borusija Menhengladbah - Hamburg
1-0
17:45 Crvena Zvezda - Vojvodina
3-0
18:00 Galatasaraj - Fenerbahče
0-1
19:00 Sošo - Olimpik Marsej
(Odloženo za 14.april)
19:00 Unirea - Dinamo Bukurešt
4-4
19:00 Viljareal - Sevilja
3-0
20:45 Milan - Lacio
1-1
21:00 Lil - Monpelje
4-1
21:00 Real Madrid - Atletiko Madrid
3-2
Lista najboljih kladioničara 7.kola:
Fadiga 7
otkacheni 6
Smoto 5
BaneFromDaHood 5
milosh-96 5
Mihajlo_90 5
death_row 5
KyleBroflovski 5
Rekontra 2
Poslednja izmena: 21.04.2010
8. Kolo: 03.04.2010. - 04.04.2010.
Subota 03.04.2010.
13:45 Mančester Junajted - Čelzi
15:00 Bari - Roma
15:00 Kaljari - Milan
15:00 Kjevo - Sampdorija
15:00 Lacio - Napoli
15:00 Parma - Fiorentina
15:30 Borusija Dortmund - Verder Bremen
15:30 Frankfurt - Bajer Leverkuzen
15:30 Šalke 04 - Bajern Minhen
16:00 Bolton - Aston Vila
16:00 Portsmut - Blekburn
16:00 Sanderlend - Totenhem
16:00 Mladi Radnik - Smederevo
16:00 OFK Beograd - Crvena Zvezda
16:00 Sent Miren - Hearts
18:00 Saragosa - Malaga
18:30 Barnli - Mančester Siti
18:30 Keln - Herta
19:00 Bordo - Nansi
19:00 Grenobl - Lorien
19:00 Ren - Lion
19:00 Katanija - Palermo
19:45 Vitese - Groningen
21:00 Monpelje - Monako
21:00 Udineze - Juventus
Nedelja 04.04.2010.
15:30 Volfsburg - Hofenhajm
16:00 Birmingem Siti - Liverpul
16:00 Fulam - Vigan
16:30 Kilmarnok - Aberdin
17:00 Bulonj - Tuluz
17:00 Lokomotiva Moskva - Dinamo Moskva
17:00 Almerija - Majorka
17:00 Valjadolid - Viljareal
21:00 Okser - Pariz Sent Žermen
21:00 Atletiko Madrid - Deportivo la Korunja
Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
Poslednja izmena: 02.04.2010
Rezultati 8.kola:
Subota 03.04.2010.
13:45 Mančester Junajted - Čelzi
1-2
15:00 Bari - Roma
0-1
15:00 Kaljari - Milan
2-3
15:00 Kjevo - Sampdorija
1-2
15:00 Lacio - Napoli
1-1
15:00 Parma - Fiorentina
1-1
15:30 Borusija Dortmund - Verder Bremen
2-1
15:30 Frankfurt - Bajer Leverkuzen
3-2
15:30 Šalke 04 - Bajern Minhen
1-2
16:00 Bolton - Aston Vila
0-1
16:00 Portsmut - Blekburn
0-0
16:00 Sanderlend - Totenhem
3-1
16:00 Mladi Radnik - Smederevo
0-0
16:00 OFK Beograd - Crvena Zvezda
0-2
16:00 Sent Miren - Hearts
1-1
18:00 Saragosa - Malaga
2-0
18:30 Barnli - Mančester Siti
1-6
18:30 Keln - Herta
0-3
19:00 Bordo - Nansi
1-2
19:00 Grenobl - Lorien
1-2
19:00 Ren - Lion
1-2
19:00 Katanija - Palermo
2-0
19:45 Vitese - Groningen
3-0
21:00 Monpelje - Monako
0-0
21:00 Udineze - Juventus
3-0
Nedelja 04.04.2010.
15:30 Volfsburg - Hofenhajm
4-0
16:00 Birmingem Siti - Liverpul
1-1
16:00 Fulam - Vigan
2-1
16:30 Kilmarnok - Aberdin
2-0
17:00 Bulonj - Tuluz
1-1
17:00 Lokomotiva Moskva - Dinamo Moskva
3-2
17:00 Almerija - Majorka
1-1
17:00 Valjadolid - Viljareal
0-2
21:00 Okser - Pariz Sent Žermen
1-1
21:00 Atletiko Madrid - Deportivo la Korunja
3-0
Lista najboljih kladioničara 8.kola:
Mihajlo_90 8
death row 8
BaneFromDaHood 6
Fadiga 6
Rekontra 6
Smoto 6
KyleBroflovski 5
Poslednja izmena: 14.04.2010
9. Kolo: 10.04.2010. - 11.04.2010.
Subota 10.04.2010.
14:00 Smederevo - Borac Čačak
15:30 Hanover - Šalke 04
15:30 Herta - Štutgart
15:30 Hofenhajm - Keln
16:00 Vest Hem - Sanderlend
16:30 Napredak Kruševac - Hajduk Kula
18:00 Napoli - Parma
18:00 Malaga - Sevilja
18:00 Bešiktaš - Trabzonspor
18:30 Bajer Leverkuzen - Bajern Minhen
19:00 Le Man - Monpelje
19:00 Lens - Bulonj
19:00 Lorien - Ren
19:00 Sošo - Sent Etjen
19:45 NEC Nijmegen - AZ Alkmar
20:00 Tenerife - Valjadolid
20:15 Leirija - Sporting Braga
20:45 Fiorentina - Inter
21:00 Pariz Sent Žermen - Bordo
22:00 Real Madrid - Barselona
Nedelja 11.04.2010.
12:30 PSV Ajndhoven - Fejenord
12:30 Hlesingborg - Elfsborg
13:00 Vulverhempton - Stouk Siti
14:00 OFK Beograd - Vojvodina
14:30 Blekburn - Mančester Junajted
15:00 Bolonja - Lacio
15:00 Livorno - Udineze
15:00 Sijena - Bari
15:00 Kalmar - Malme
15:30 Bohum - Hamburg
16:00 Jagodina - Partizan
16:00 Cirih - Bazel
17:00 Lion - Lil
17:00 Nansi - Okser
17:00 Deportivo la Korunja - Rasing Santander
17:00 Osasuna - Saragosa
17:30 Nirnberg - Volfsburg
18:00 Odenze - Brondbi
19:00 Espanjol - Atletiko Madrid
20:30 Kluž - Rapid Bukurešt
20:45 Sampdorija - Đenova
21:00 Majorka - Valensija
Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
Poslednja izmena: 14.04.2010
Rezultati 9.kola;
Subota 10.04.2010.
14:00 Smederevo - Borac Čačak
0-0
15:30 Hanover - Šalke 04
4-2
15:30 Herta - Štutgart
0-1
15:30 Hofenhajm - Keln
0-2
16:00 Vest Hem - Sanderlend
1-0
16:00 Napredak Kruševac - Hajduk Kula
2-0
18:00 Napoli - Parma
2-3
18:00 Malaga - Sevilja
1-2
18:00 Bešiktaš - Trabzonspor
0-0
18:30 Bajer Leverkuzen - Bajern Minhen
1-1
19:00 Le Man - Monpelje
2-2
19:00 Lens - Bulonj
3-0
19:00 Lorien - Ren
1-1
19:00 Sošo - Sent Etjen
0-2
19:45 NEC Nijmegen - AZ Alkmar
0-0
20:00 Tenerife - Valjadolid
0-0
20:15 Leirija - Sporting Braga
1-2
20:45 Fiorentina - Inter
2-2
21:00 Pariz Sent Žermen - Bordo
3-1
22:00 Real Madrid - Barselona
0-2
Nedelja 11.04.2010.
12:30 PSV Ajndhoven - Fejenord
0-0
12:30 Hlesingborg - Elfsborg
2-1
13:00 Vulverhempton - Stouk Siti
0-0
14:00 OFK Beograd - Vojvodina
2-2
14:30 Blekburn - Mančester Junajted
0-0
15:00 Bolonja - Lacio
2-3
15:00 Livorno - Udineze
0-2
15:00 Sijena - Bari
3-2
15:00 Kalmar - Malme
2-3
15:30 Bohum - Hamburg
1-2
16:00 Jagodina - Partizan
0-0
16:00 Cirih - Bazel
1-2
17:00 Lion - Lil
1-1
17:00 Nansi - Okser
0-1
17:00 Deportivo la Korunja - Rasing Santander
1-1
17:00 Osasuna - Saragosa
2-0
17:30 Nirnberg - Volfsburg
0-2
18:00 Odenze - Brondbi
0-1
19:00 Espanjol - Atletiko Madrid
3-0
20:30 Kluž - Rapid Bukurešt
1-0
20:45 Sampdorija - Đenova
1-0
21:00 Majorka - Valensija
3-2
Lista najboljih kladioničara 9.kola:
Smoto 4
death row 3
Fadiga 3
milosh-96 3
KyleBroflovski 1
Mihajlo_90 1
10. Kolo: 17.04.2010. - 18.04.2010.
Subota 17.04.2010.
12:00 CSKA Moskva - Lokomotiva Moskva
13:45 Mančester Siti - Mančester Junajted
15:30 Frajburg - Nirnberg
15:30 Štutgart - Bajer Leverkuzen
15.30 Volfsburg - Verder Bremen
16:00 Blekburn - Everton
16:30 Borac Čačak - Crvena Zvezda
16:30 BSK Borča - Jagodina
16:30 Javor Habitfarm - Smederevo
16:30 Vojvodina - Spartak Subotica
16:30 Mladi Radnik - OFK Beograd
18:30 Totenhem - Čelzi
19:00 Grenobl - Sošo
19:00 Nica - Lens
20:00 Espanjol - Barselona
21:00 Bordo - Lion
22:00 Viljareal - Atletiko Madrid
Nedelja 18.04.2010.
14:30 Vigan - Arsenal
14:30 Tvente - Fejenord
15:00 Atalanta -Fiorentina
15:00 Bari - Napoli
15:00 Kaljari - Palermo
15:00 Parma - Đenova
15:00 Sampdorija - Milan
16:00 Briž - Anderleht
17:00 Portsmut - Aston Vila
17:00 Monpelje - Tuluz
17:00 Tenerife - Hetafe
17:00 Herez - Rasing Santander
17:00 Deportivo la Korunja - Almerija
17:30 Frankfurt - Herta
18:00 Fenerbahče - Bešiktaš
18:30 Lacio - Roma
19:00 Rapid Bukurešt - Steaua
20:00 Bran - Valerenga
21:00 Sent Etjen - Pariz Sent Žermen
Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.