Šta je novo?

SF Kladionica - ponuda, rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
SerbianForum Kladionica


Pravila:

1. Svako treba izabrati 10 utakmica sa ponude koje će odigrati! Ko napiše više od 10 u postu u obzir ćemo uzimati samo prvih 10, ostale su nevažeće! Ko postavi manje od 10 uzećemo sve u obzir, ali taj igrač gubi šanse da bude na vrhu tabele.

2. Na ponuđene parove možete igrati samo sledeće tipove: konačan ishod (1,X,2) i broj golova na kraju utakmice (0-2,2-3 i 3+). Ostali tipovi smatraju se nevažećim! Znači nema 4+,5+ ili 1X,X2, kao ni X-1 i 1+pp!

3. Svaki pogodak daje vam 1 bod, a promašaj 0 bodova!

4. Na tiketu ne možete igrati istu utakmicu 2 puta!

5. Možete odigrati samo jedan tiket u kolu!

6. Dobro razmislite kada napravite posta sa svojim tiketom. Smete da ga editujete samo 10 minuta nakon što se postavili tiket, ukoliko editujete kasnje tiket je nevažeći!

7. U slučaju da neka utakmica bude odložena, ona će biti dodata u bodovno stanje kada se bude odigrala.

8. Ko pogodi svih 10 parova na tiketu dobija bonus 3 boda!
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan vikend je predviđen za jedno kolo, ukoliko se igraju evropska takmičenja kad su radni dani, tu ćemo možda napraviti još jedno kolo!
Na kraju svakog kola objavljivaćemo rezultate i tabelu korisnika!

Za objavljivanje parova ne koristite ovu temu nego temu za postavljanje parova!

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista kladioničara:

1.-----------------death row 78/130
2.---------------------Smoto 77/127
3.---------BaneFromDaHood 65/120
4.---------------------Fadiga 64/129

5.----------------Mihajlo_90 61/119
6.-------------------Rekontra 43/80
7
.--------------KyleBroflovski 34/90
8.------------------milosh-96 33/70
9.-----------------------Svon 15/19
9.---------------------Armag 15/30

11.--------------------Somi96 12/19
12.----------------rockybalboa 9/10
13.----------------------balboa 7/10
13.--------------Aleksandar P. 7/10
15.---------------------FilipBG 6/10
15.--------------------BAGZEE 6/10

15.------------------otkacheni 6/10
18.---------------------Tranda 5/10
18.---------------------Torres 5/10

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
1. Kolo: 20.02.2010. - 21.02.2010.

Subota 20.02.2010.

Everton - Mančester Junajted
Arsenal - Sanderlend
Vulverhempton - Čelzi
Pariz Sent Žermen - Tuluz
Bordo - Okser
Sent Etjen - Monpelje
Inter - Sampdorija
Keln - Štutgart
Majorka - Sevilja
Barselona - Rasing Santander

Nedelja 21.02.2010.

Mančester Siti - Liverpul
Vigan - Totenhem
Olimpik Marsej - Nansi
Ren - Lil
PAOK - Panatenaikos
Bolonja - Juventus
Kaljari - Parma
Palermo - Lacio
Bari - Milan
Ajaks - Vitese
Verder Bremen - Bajer Leverkuzen
Volfsburg - Šalke 04
Porto - Sporting Braga
Malaga - Espanjol
Saragosa - Sporting Hihon
Real Madrid - Viljareal
Bešiktaš - Galatasaraj

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 1.kola:

Subota 20.02.2010.


Everton - Mančester Junajted 3-1
Arsenal - Sanderlend 2-0
Vulverhempton - Čelzi 0-2
Pariz Sent Žermen - Tuluz 1-0
(10.03.2010.) Bordo - Okser 1-2
Sent Etjen - Monpelje 1-0
Inter - Sampdorija 0-0
Keln - Štutgart 1-5
Majorka - Sevilja 1-3
Barselona - Rasing Santander 4-0

Nedelja 21.02.2010.


Mančester Siti - Liverpul 0-0
Vigan - Totenhem 0-3
Olimpik Marsej - Nansi 3-1
Ren - Lil 1-2
PAOK - Panatenaikos 2-1
Bolonja - Juventus 1-2
Kaljari - Parma 2-0
Palermo - Lacio 3-1
Bari - Milan 0-2
Ajaks - Vitese 4-0
Verder Bremen - Bajer Leverkuzen 2-2
Volfsburg - Šalke 04 2-1
Porto - Sporting Braga 5-1
Malaga - Espanjol 2-1
Saragosa - Sporting Hihon 1-3
Real Madrid - Viljareal 6-2
Bešiktaš - Galatasaraj 1-1


Lista najboljih kladioničara 1.kola:


rockybalboa 9
Rekontra 9

Smoto 8
BaneFromDaHood 8
death row 8

Fadiga 7
Aleksandar P. 7
Mihajlo_90 7
Svon 7

FilipBG 6
BAGZEE 6
milosh-96 6

Armag 5
Torres 5

KyleBroflovski 3
Somi96 3
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
2. Kolo: 27.02.2010. - 28.02.2010.

Subota 27.02.2010.

Čelzi - Mančester Siti
Stouk - Arsenal
Lion - Nica
Valensien - Sent ETjen
Lacio - Fiorentina
Herta - Hofenhajm
Štutgart - Frankfurt
Vojvodina - Hajduk Kula
Borac Čačak - Partizan
Tenerife - Real Madrid

Nedelja 28.02.2010.

Totenhem - Everton
Pariz Sent Žermen - Olimpik Marsej
Napoli - Roma
Parma - Sampdorija
Udineze - Inter
Juventus - Palermo
Groningen - Fejenord
Hanover - Volfsburg
Bajern Minhen - Hamburg
Sporting Lisabon - Porto
Viljareal - Deportivo la Korunja
Atletiko Madrid - Valensija

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 2. Kola

Subota 27.02.2010.

Čelzi - Mančester Siti 2-4
Stouk - Arsenal 1-3
Lion - Nica 2-0
Valensien - Sent Etjen 1-0
Lacio - Fiorentina 1-1
Herta - Hofenhajm 0-2
Štutgart - Frankfurt 2-1
Vojvodina - Hajduk Kula 3-2
Borac Čačak - Partizan 0-3
Tenerife - Real Madrid 1-5

Nedelja 28.02.2010.

Totenhem - Everton 2-1
Pariz Sent Žermen - Olimpik Marsej 0-3
Napoli - Roma 2-2
Parma - Sampdorija 1-0
Udineze - Inter 2-3
Juventus - Palermo 0-2
Groningen - Fejenord 2-3
Hanover - Volfsburg 0-1
Bajern Minhen - Hamburg 1-0
Sporting Lisabon - Porto 3-0
Viljareal - Deportivo la Korunja 1-0
Atletiko Madrid - Valensija 4-1

Lista najboljih kladioničara 2.kola:

Mihajlo_90 9

Rekontra 8
Smoto 8
Svon 8

Fadiga 7
milosh-96 7
Armag 7

BaneFromDaHood 6

death row 5
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
3.Kolo: 06.03.2010. - 07.03.2010.

Subota 06.03.2010.

14:00 Čukarički - Hajduk Kula
14:00 Jagodina - OFK Beograd
14:30 Verder Bremen - Štutgart
15:30 Keln - Bajern Minhen
15:30 Frankfurt - Šalke 04
18:00 Fiorentina - Juventus
18:30 Vulvs - Mančester Junajted
19:00 Lens - Pariz Sent Žermen
19:00 Ren - Monako
20:45 Roma - Milan
20:45 NAC Breda - PSV Ajndhoven
21:00 Sent Etjen - Lil
22:00 Real Madrid - Sevilja

Nedelja 07.03.2010.

12:00 Rubin Kazan - CSKA Moskva
14:00 Rad - Crvena Zvezda
14:30 Roda - Fejenord
15:00 Kaljari - Katanija
15:00 Sampdorija - Lacio
15:30 Nirnberg - Bajer Leverkuzen
17:00 Espanjol - Viljareal
17:00 Osasuna - Hetafe
19:30 Unirea - Steaua
20:45 Inter - Đenova
21:00 Bordo - Monpelje
21:00 Saragosa - Atletiko Madrid

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 3.kola:

Subota 06.03.2010.

14:00 Jagodina - OFK Beograd 3-2
14:30 Verder Bremen - Štutgart 2-2
15:30 Keln - Bajern Minhen 1-1
15:30 Frankfurt - Šalke 04 1-4
18:00 Fiorentina - Juventus 1-2
18:30 Vulvs - Mančester Junajted 0-1
19:00 Lens - Pariz Sent Žermen 1-1
19:00 Ren - Monako 1-0
20:45 Roma - Milan 0-0
20:45 NAC Breda - PSV Ajndhoven 2-1
21:00 Sent Etjen - Lil 1-1
22:00 Real Madrid - Sevilja 3-2

Nedelja 07.03.2010.

12:00 Rubin Kazan - CSKA Moskva 1-0
14:00 Čukarički - Hajduk Kula 2-0
14:00 Rad - Crvena Zvezda 1-2
14:30 Roda - Fejenord 2-4
15:00 Kaljari - Katanija 2-2
15:00 Sampdorija - Lacio 2-1
15:30 Nirnberg - Bajer Leverkuzen 3-2
17:00 Espanjol - Viljareal 0-0
17:00 Osasuna - Hetafe 0-0
19:30 Unirea - Steaua 2-2
20:45 Inter - Đenova 0-0
21:00 Bordo - Monpelje 1-1
21:00 Saragosa - Atletiko Madrid 1-1

Lista najboljih kladioničara 3.kola:

death row 6

Rekontra 5
Tranda 5
BaneFromDaHood 5

milosh-96 4
Fadiga 4
Smoto 4

Armag 3
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
4. Kolo: 13.03.2010. - 14.03.2010.

Subota 13.03.2010.

15:30 Herta - Nirnberg
16:00 Birmingem Siti - Everton
16:00 Bolton - Vigan
16:00 Stouk - Aston Vila
18:00 Hetafe - Majorka
18:30 Hal - Arsenal
19:00 Monako - Bordo
19:00 Monpelje - Okser
19:00 Pariz Sent Žermen - Sošo
19:00 Kluž - Dinamo Bukurešt
20:45 Napoli - Fiorentina
22:00 Sevilja - Deportivo la Korunja


Nedelja 14.03.2010.

14:00 Hajduk Kula - Partizan
15:00 Bolonja - Sampdorija
15:00 Lacio - Bari
15:00 Parma - Atalanta
15:00 Udineze - Palermo
15:30 Hofenhajm - Verder Bremen
16:30 Ajaks - PSV Ajndhoven
17:00 Sanderlend - Mančester Siti
17:30 Bajer Leverkuzen - Hamburg
18:00 Aris - PAOK
19:00 Nacional - Benfika
19:00 Barselona - Valensija
21:00 Tuluz - Olimpik Marsej
21:00 Valjadolid - Real Madrid

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 4.kola:

Subota 13.03.2010.

15:30 Herta - Nirnberg 1-2
16:00 Birmingem Siti - Everton 2-2
16:00 Bolton - Vigan 4-0
16:00 Stouk - Aston Vila 0-0
18:00 Hetafe - Majorka 3-0
18:30 Hal - Arsenal 1-2
19:00 Monako - Bordo 0-0
19:00 Monpelje - Okser 1-1
19:00 Pariz Sent Žermen - Sošo 4-1
19:00 Kluž - Dinamo Bukurešt 2-2
20:45 Napoli - Fiorentina 1-3
22:00 Sevilja - Deportivo la Korunja 1-1


Nedelja 14.03.2010.

14:00 Hajduk Kula - Partizan 0-2
15:00 Bolonja - Sampdorija 1-1
15:00 Lacio - Bari 0-2
15:00 Parma - Atalanta 1-0
15:00 Udineze - Palermo 3-2
15:30 Hofenhajm - Verder Bremen 0-1
16:30 Ajaks - PSV Ajndhoven 4-1
17:00 Sanderlend - Mančester Siti 1-1
17:30 Bajer Leverkuzen - Hamburg 4-2
18:00 Aris - PAOK 2-0
19:00 Nacional - Benfika 0-1
19:00 Barselona - Valensija 3-0
21:00 Tuluz - Olimpik Marsej 1-1
21:00 Valjadolid - Real Madrid 1-4

Lista najboljih kladioničara 4.kola:

death_row 8
Smoto 8

KyleBroflovski 7
Mihajlo_90 7
BaneFromDaHood 7

Rekontra 5

Fadiga 4
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
5. Kolo: 20.03.2010. - 21.03.2010.

Subota 20.03.2010.

13:15 Hearts - Hibernian
15:00 Metalac GM - Crvena Zvezda
15:30 Frankfurt - Bajern Minhen
16:00 Portsmut - Hal
16:00 Stouk - Totenhem
18:00 Fiorentina - Đenova
18:00 Atletik Bilbao - Hetafe
18:30 Borusija Dortmund - Bajer Leverkuzen
19:00 Nica - Pariz Sent Žermen
19:00 Sent Etjen - Nansi
20:45 Palermo - Inter
22:00 Espanjol - Sevilja

Nedelja 21.03.2010.

12:00 Zenit - Spartak Moskva
14:30 Mančester Junajted - Liverpul
14:30 Otelul - Dinamo Bukurešt
14:30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva
15:00 Milan - Napoli
15:00 Bari - Parma
15:00 Kaljari - Lacio
15:30 Hamburg - Šalke 04
16:00 Fulam - Mančester Siti
17:00 Bordo - Lil
17:00 Malaga - Viljareal
17:00 Majorka - Atletiko Madrid
17:30 Volfsburg - Herta
18:00 Panatenaikos - Olimpijakos
18:00 Trabzonspor - Galatasaraj
20:45 Sampdorija - Juventus
21:00 Olimpik Marsej - Lion

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top