Šta je novo?

SF Kladionica - ponuda, rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 5.kola:

Subota 20.03.2010.

13:15 Hearts - Hibernian 2-1
15:00 Metalac GM - Crvena Zvezda 2-1
15:30 Frankfurt - Bajern Minhen 2-1
16:00 Portsmut - Hal 3-2
16:00 Stouk - Totenhem 1-2
18:00 Fiorentina - Đenova 3-0
18:00 Atletik Bilbao - Hetafe 2-2
18:30 Borusija Dortmund - Bajer Leverkuzen 3-0
19:00 Nica - Pariz Sent Žermen 1-0
19:00 Sent Etjen - Nansi 0-0
20:45 Palermo - Inter 1-1
22:00 Espanjol - Sevilja 2-0

Nedelja 21.03.2010.

12:00 Zenit - Spartak Moskva 1-1
14:30 Mančester Junajted - Liverpul 2-1
14:30 Otelul - Dinamo Bukurešt 2-3
14:30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 0-0
15:00 Milan - Napoli 1-1
15:00 Bari - Parma 1-1
15:00 Kaljari - Lacio 0-2
15:30 Hamburg - Šalke 04 2-2
16:00 Fulam - Mančester Siti 1-2
17:00 Bordo - Lil 3-1
17:00 Malaga - Viljareal 2-0
17:00 Majorka - Atletiko Madrid 4-1
17:30 Volfsburg - Herta 1-5
18:00 Panatenaikos - Olimpijakos 0-1
18:00 Trabzonspor - Galatasaraj 1-0
20:45 Sampdorija - Juventus 1-0
21:00 Olimpik Marsej - Lion 2-1

Lista najboljih kladioničara 5.kola:

death row 7

Smoto 6

BaneFromDaHood 5

Mihajlo_90 4
Fadiga 4
Rekontra 4

KyleBroflovski 3
Somi96 3

milosh-96 2
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
6. Kolo: 23.03.2010. - 24.03.2010.

Utorak 23.03.2010.

20:00 Sporting Hihon - Deportivo la Korunja
21:00 Vest Hem - Vulvs

Sreda 24.03.2010.

13:00 Borac Čačak - Rad
13:00 Hajduk Kula - Spartak Subotica
13:00 Vojvodina - Partizan
17:00 Monako - Sošo
17:30 Dinamo Zagreb - Hajduk Split
19:15 Dinamo Bukurešt - Kluž
20:00 Rasing Santander - Majorka
20:00 Tenerife - Viljareal
20:00 Valjadolid - Espanjol
20:45 Lens - Sent Etjen
20:45 Mančester Siti - Everton
20:45 Portsmut - Čelzi
20:45 Totenhem - Fulam
20:45 Bari - Sampdorija
20:45 Bolonja - Roma
20:45 Katanija - Fiorentina
20:45 Đenova - Palermo
20:45 Parma - Milan
20:45 Fejenord - Tvente
20:45 Dandi Junajted - Rendžers
20:45 Kilmarnok - Hamilton
21:00 Blekburn - Birmingem Siti

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 6.kola:

Utorak 23.03.2010.

20:00 Sporting Hihon - Deportivo la Korunja 2-1
21:00 Vest Hem - Vulvs 1-3

Sreda 24.03.2010.

13:00 Borac Čačak - Rad 0-0
13:00 Hajduk Kula - Spartak Subotica 2-1
13:00 Vojvodina - Partizan 1-2
17:00 Monako - Sošo 3-3
17:30 Dinamo Zagreb - Hajduk Split 0-0
19:15 Dinamo Bukurešt - Kluž 1-1
20:00 Rasing Santander - Majorka 0-0
20:00 Tenerife - Viljareal 2-2
20:00 Valjadolid - Espanjol 0-0
20:45 Lens - Sent Etjen 3-1
20:45 Mančester Siti - Everton 0-2
20:45 Portsmut - Čelzi 0-5
20:45 Totenhem - Fulam 3-1
20:45 Bari - Sampdorija 2-1
20:45 Bolonja - Roma 0-2
20:45 Katanija - Fiorentina 1-0
20:45 Đenova - Palermo 2-2
20:45 Parma - Milan 1-0
20:45 Fejenord - Tvente 2-1
20:45 Dandi Junajted - Rendžers 1-0
20:45 Kilmarnok - Hamilton 1-2
21:00 Blekburn - Birmingem Siti 2-1

Lista najboljih kladioničara 6.kola:

KyleBroflovski 6
Somi96 6

death row 4
BaneFromDaHood 4
Rekontra 4
Smoto 4

Fadiga 3
Mihajlo_90 3
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
7. Kolo: 27.03.2010. - 28.03.2010.


Subota 27.03.2010.

15:00 Smederevo - OFK Beograd
15:00 Napredak Kruševac - Borac Čačak
15:30 Bajern Minhen - Štutgart
15:30 Herta - Borusija Dortmund
16:00 Vulverhempton - Everton
16:00 Hal - Fulam
16:30 Dinamo Moskva - Zenit
18:00 Roma - Inter
18:30 Bolton - Mančester Junajted
18:30 Bajer Leverkuzen - Šalke 04
19:45 Roda - Herenven
20:00 Majorka - Barselona
20:45 Palermo - Bolonja
21:15 Benfika - Sporting Braga
22:00 Saragosa - Valensija

Nedelja 28.03.2010.

12:00 Spartak Moskva - Lokomotiva Moskva
12:30 NEC Nijmegen - Fejenord
13:00 Barnli - Blekburn
15:00 Kjevo - Parma
15:00 Livorno - Bari
15:00 Napoli - Katanija
15:00 Sampdorija - Kaljari
17:00 Le Man - Ren
17:00 Nansi - Lens
17:00 Deportivo la Korunja - Hetafe
17:30 Borusija Menhengladbah - Hamburg
17:45 Crvena Zvezda - Vojvodina
18:00 Galatasaraj - Fenerbahče
19:00 Sošo - Olimpik Marsej
19:00 Unirea - Dinamo Bukurešt
19:00 Viljareal - Sevilja
20:45 Milan - Lacio
21:00 Lil - Monpelje
21:00 Real Madrid - Atletiko Madrid

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 7.kola:

Subota 27.03.2010.

15:00 Smederevo - OFK Beograd 0-1
15:00 Napredak Kruševac - Borac Čačak 2-0
15:30 Bajern Minhen - Štutgart 1-2
15:30 Herta - Borusija Dortmund 0-0
16:00 Vulverhempton - Everton 0-0
16:00 Hal - Fulam 2-0
16:30 Dinamo Moskva - Zenit 1-2
18:00 Roma - Inter 2-1
18:30 Bolton - Mančester Junajted 0-4
18:30 Bajer Leverkuzen - Šalke 04 0-2
19:45 Roda - Herenven 4-2
20:00 Majorka - Barselona 0-1
20:45 Palermo - Bolonja 3-1
21:15 Benfika - Sporting Braga 1-0
22:00 Saragosa - Valensija 3-0

Nedelja 28.03.2010.

12:00 Spartak Moskva - Lokomotiva Moskva 2-1
12:30 NEC Nijmegen - Fejenord 0-0
13:00 Barnli - Blekburn 0-1
15:00 Kjevo - Parma 0-0
15:00 Livorno - Bari 1-1
15:00 Napoli - Katanija 1-0
15:00 Sampdorija - Kaljari 1-1
17:00 Le Man - Ren 1-3
17:00 Nansi - Lens 5-1
17:00 Deportivo la Korunja - Hetafe 1-3
17:30 Borusija Menhengladbah - Hamburg 1-0
17:45 Crvena Zvezda - Vojvodina 3-0
18:00 Galatasaraj - Fenerbahče 0-1
19:00 Sošo - Olimpik Marsej (Odloženo za 14.april)
19:00 Unirea - Dinamo Bukurešt 4-4
19:00 Viljareal - Sevilja 3-0
20:45 Milan - Lacio 1-1
21:00 Lil - Monpelje 4-1
21:00 Real Madrid - Atletiko Madrid 3-2

Lista najboljih kladioničara 7.kola:

Fadiga 7

otkacheni 6

Smoto 5
BaneFromDaHood 5
milosh-96 5
Mihajlo_90 5
death_row 5
KyleBroflovski 5

Rekontra 2
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
8. Kolo: 03.04.2010. - 04.04.2010.


Subota 03.04.2010.

13:45 Mančester Junajted - Čelzi
15:00 Bari - Roma
15:00 Kaljari - Milan
15:00 Kjevo - Sampdorija
15:00 Lacio - Napoli
15:00 Parma - Fiorentina
15:30 Borusija Dortmund - Verder Bremen
15:30 Frankfurt - Bajer Leverkuzen
15:30 Šalke 04 - Bajern Minhen
16:00 Bolton - Aston Vila
16:00 Portsmut - Blekburn
16:00 Sanderlend - Totenhem
16:00 Mladi Radnik - Smederevo
16:00 OFK Beograd - Crvena Zvezda
16:00 Sent Miren - Hearts
18:00 Saragosa - Malaga
18:30 Barnli - Mančester Siti
18:30 Keln - Herta
19:00 Bordo - Nansi
19:00 Grenobl - Lorien
19:00 Ren - Lion
19:00 Katanija - Palermo
19:45 Vitese - Groningen
21:00 Monpelje - Monako
21:00 Udineze - Juventus

Nedelja 04.04.2010.

15:30 Volfsburg - Hofenhajm
16:00 Birmingem Siti - Liverpul
16:00 Fulam - Vigan
16:30 Kilmarnok - Aberdin
17:00 Bulonj - Tuluz
17:00 Lokomotiva Moskva - Dinamo Moskva
17:00 Almerija - Majorka
17:00 Valjadolid - Viljareal
21:00 Okser - Pariz Sent Žermen
21:00 Atletiko Madrid - Deportivo la Korunja

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 8.kola:

Subota 03.04.2010.

13:45 Mančester Junajted - Čelzi 1-2
15:00 Bari - Roma 0-1
15:00 Kaljari - Milan 2-3
15:00 Kjevo - Sampdorija 1-2
15:00 Lacio - Napoli 1-1
15:00 Parma - Fiorentina 1-1
15:30 Borusija Dortmund - Verder Bremen 2-1
15:30 Frankfurt - Bajer Leverkuzen 3-2
15:30 Šalke 04 - Bajern Minhen 1-2
16:00 Bolton - Aston Vila 0-1
16:00 Portsmut - Blekburn 0-0
16:00 Sanderlend - Totenhem 3-1
16:00 Mladi Radnik - Smederevo 0-0
16:00 OFK Beograd - Crvena Zvezda 0-2
16:00 Sent Miren - Hearts 1-1
18:00 Saragosa - Malaga 2-0
18:30 Barnli - Mančester Siti 1-6
18:30 Keln - Herta 0-3
19:00 Bordo - Nansi 1-2
19:00 Grenobl - Lorien 1-2
19:00 Ren - Lion 1-2
19:00 Katanija - Palermo 2-0
19:45 Vitese - Groningen 3-0
21:00 Monpelje - Monako 0-0
21:00 Udineze - Juventus 3-0

Nedelja 04.04.2010.

15:30 Volfsburg - Hofenhajm 4-0
16:00 Birmingem Siti - Liverpul 1-1
16:00 Fulam - Vigan 2-1
16:30 Kilmarnok - Aberdin 2-0
17:00 Bulonj - Tuluz 1-1
17:00 Lokomotiva Moskva - Dinamo Moskva 3-2
17:00 Almerija - Majorka 1-1
17:00 Valjadolid - Viljareal 0-2
21:00 Okser - Pariz Sent Žermen 1-1
21:00 Atletiko Madrid - Deportivo la Korunja 3-0

Lista najboljih kladioničara 8.kola:

Mihajlo_90 8
death row 8

BaneFromDaHood 6
Fadiga 6
Rekontra 6
Smoto 6

KyleBroflovski 5
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
9. Kolo: 10.04.2010. - 11.04.2010.

Subota 10.04.2010.

14:00 Smederevo - Borac Čačak
15:30 Hanover - Šalke 04
15:30 Herta - Štutgart
15:30 Hofenhajm - Keln
16:00 Vest Hem - Sanderlend
16:30 Napredak Kruševac - Hajduk Kula
18:00 Napoli - Parma
18:00 Malaga - Sevilja
18:00 Bešiktaš - Trabzonspor
18:30 Bajer Leverkuzen - Bajern Minhen
19:00 Le Man - Monpelje
19:00 Lens - Bulonj
19:00 Lorien - Ren
19:00 Sošo - Sent Etjen
19:45 NEC Nijmegen - AZ Alkmar
20:00 Tenerife - Valjadolid
20:15 Leirija - Sporting Braga
20:45 Fiorentina - Inter
21:00 Pariz Sent Žermen - Bordo
22:00 Real Madrid - Barselona

Nedelja 11.04.2010.

12:30 PSV Ajndhoven - Fejenord
12:30 Hlesingborg - Elfsborg
13:00 Vulverhempton - Stouk Siti
14:00 OFK Beograd - Vojvodina
14:30 Blekburn - Mančester Junajted
15:00 Bolonja - Lacio
15:00 Livorno - Udineze
15:00 Sijena - Bari
15:00 Kalmar - Malme
15:30 Bohum - Hamburg
16:00 Jagodina - Partizan
16:00 Cirih - Bazel
17:00 Lion - Lil
17:00 Nansi - Okser
17:00 Deportivo la Korunja - Rasing Santander
17:00 Osasuna - Saragosa
17:30 Nirnberg - Volfsburg
18:00 Odenze - Brondbi
19:00 Espanjol - Atletiko Madrid
20:30 Kluž - Rapid Bukurešt
20:45 Sampdorija - Đenova
21:00 Majorka - Valensija

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 9.kola;

Subota 10.04.2010.

14:00 Smederevo - Borac Čačak 0-0
15:30 Hanover - Šalke 04 4-2
15:30 Herta - Štutgart 0-1
15:30 Hofenhajm - Keln 0-2
16:00 Vest Hem - Sanderlend 1-0
16:00 Napredak Kruševac - Hajduk Kula 2-0
18:00 Napoli - Parma 2-3
18:00 Malaga - Sevilja 1-2
18:00 Bešiktaš - Trabzonspor 0-0
18:30 Bajer Leverkuzen - Bajern Minhen 1-1
19:00 Le Man - Monpelje 2-2
19:00 Lens - Bulonj 3-0
19:00 Lorien - Ren 1-1
19:00 Sošo - Sent Etjen 0-2
19:45 NEC Nijmegen - AZ Alkmar 0-0
20:00 Tenerife - Valjadolid 0-0
20:15 Leirija - Sporting Braga 1-2
20:45 Fiorentina - Inter 2-2
21:00 Pariz Sent Žermen - Bordo 3-1
22:00 Real Madrid - Barselona 0-2

Nedelja 11.04.2010.

12:30 PSV Ajndhoven - Fejenord 0-0
12:30 Hlesingborg - Elfsborg 2-1
13:00 Vulverhempton - Stouk Siti 0-0
14:00 OFK Beograd - Vojvodina 2-2
14:30 Blekburn - Mančester Junajted 0-0
15:00 Bolonja - Lacio 2-3
15:00 Livorno - Udineze 0-2
15:00 Sijena - Bari 3-2
15:00 Kalmar - Malme 2-3
15:30 Bohum - Hamburg 1-2
16:00 Jagodina - Partizan 0-0
16:00 Cirih - Bazel 1-2
17:00 Lion - Lil 1-1
17:00 Nansi - Okser 0-1
17:00 Deportivo la Korunja - Rasing Santander 1-1
17:00 Osasuna - Saragosa 2-0
17:30 Nirnberg - Volfsburg 0-2
18:00 Odenze - Brondbi 0-1
19:00 Espanjol - Atletiko Madrid 3-0
20:30 Kluž - Rapid Bukurešt 1-0
20:45 Sampdorija - Đenova 1-0
21:00 Majorka - Valensija 3-2

Lista najboljih kladioničara 9.kola:

Smoto 4

death row 3
Fadiga 3
milosh-96 3

KyleBroflovski 1
Mihajlo_90 1
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
10. Kolo: 17.04.2010. - 18.04.2010.

Subota 17.04.2010.

12:00 CSKA Moskva - Lokomotiva Moskva
13:45 Mančester Siti - Mančester Junajted
15:30 Frajburg - Nirnberg
15:30 Štutgart - Bajer Leverkuzen
15.30 Volfsburg - Verder Bremen
16:00 Blekburn - Everton
16:30 Borac Čačak - Crvena Zvezda
16:30 BSK Borča - Jagodina
16:30 Javor Habitfarm - Smederevo
16:30 Vojvodina - Spartak Subotica
16:30 Mladi Radnik - OFK Beograd
18:30 Totenhem - Čelzi
19:00 Grenobl - Sošo
19:00 Nica - Lens
20:00 Espanjol - Barselona
21:00 Bordo - Lion
22:00 Viljareal - Atletiko Madrid

Nedelja 18.04.2010.

14:30 Vigan - Arsenal
14:30 Tvente - Fejenord
15:00 Atalanta -Fiorentina
15:00 Bari - Napoli
15:00 Kaljari - Palermo
15:00 Parma - Đenova
15:00 Sampdorija - Milan
16:00 Briž - Anderleht
17:00 Portsmut - Aston Vila
17:00 Monpelje - Tuluz
17:00 Tenerife - Hetafe
17:00 Herez - Rasing Santander
17:00 Deportivo la Korunja - Almerija
17:30 Frankfurt - Herta
18:00 Fenerbahče - Bešiktaš
18:30 Lacio - Roma
19:00 Rapid Bukurešt - Steaua
20:00 Bran - Valerenga
21:00 Sent Etjen - Pariz Sent Žermen

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top