SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Prvo , sve pohvale za sjajno uradjeni i precizan EPG :) Ja imam jedno pitanje . Kako da aktiviram i opcije 2,3,4,5 i 6 u Simple Plejeru ? Cackao sam svasta i neuspeva mi ... Prva opcija mi je Serbian Forum EPG , ali posto sam veliki fanatik i zelim da imam bas sve i pronasao sam neku bazu sa EPG - om iz citavog sveta , voleo bih da dodam i to ... Nadam se da me razumete sta sam hteo da pitam :) Svaka cast jos jednom na sjajnom EPG - u za sve najbitnije kanale sirom sveta i hvala unapred na odgovoru :)
Verovatno mislis na ova polja 2,3,4,5,6 za unosenje epg adrese od xml fajla

h3aIEzS.jpg


Ako je to ne znam sta ti nije jasno, samo unesi te adrese sto imas i to je to.
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
To je to . Tako sam i radio , prvo mi Serbian Forum EPG , i tu imam sve najbitnije kanale uredjene . Ali kada dodam u druga polja ostale xml fajlove , i updejtujem , i odem na neki recimo Turski, Indijski , Italijanski ili bilo koji drugi kanal , i hocu da stavim taj xml file , on jednostavno nepostoji u EPG opciji ... Hvala puno na odgovoru u svakom slucaju , pokusacu da nadjem resenje ... I hvala na sjajno odradjenom EPG- u , koji velika vecina nas koristi i nezna da kaze hvala ... Pozzz :)
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
To je to . Tako sam i radio , prvo mi Serbian Forum EPG , i tu imam sve najbitnije kanale uredjene . Ali kada dodam u druga polja ostale xml fajlove , i updejtujem , i odem na neki recimo Turski, Indijski , Italijanski ili bilo koji drugi kanal , i hocu da stavim taj xml file , on jednostavno nepostoji u EPG opciji ... Hvala puno na odgovoru u svakom slucaju , pokusacu da nadjem resenje ... I hvala na sjajno odradjenom EPG- u , koji velika vecina nas koristi i nezna da kaze hvala ... Pozzz :)
Ako nakon update nemas programsku semu za kanale iz drugog izvora, onda ne valja taj epg tj. xml fajl
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Postoji li sansa da se sa ovog sajta napravi epg za Simple tv hvala unapred
Kod:
[url]http://tv.sky.com/tv-guide[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
132
Ovo savrseno funkcionise. BRAVO*****
Ima li sanse da se dopuni sa Arabsat filmskim kanalima MBC2 i FOX MOVIES?
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Dodati novi kanali u EPG sto se tice Skandinavaca
Kod:
C More First
C More Action
C More Hits
C More Emotion
C More Series
Viasat Film Classic
Viasat Film Family
Viasat Film Action
Viasat Film Nordic
Viasat Film
Viasat Film Drama

C More Tennis
C More Extreme
Viasat Fotboll
Viasat Hockey
Viasat Golf
Viasat Motor
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
1
Ukoliko zelite da imate EPG tj. programski vodic u nekom playeru (XBMC, Simple Player...) pomocu koga gledate TV,potrebno je samo da ubacite ovu adresu
Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org/epg.xml[/url]
XML format je napravljen po XMLTV standardu kojeg zahtjevaju svi IPTV/Cable i DVB-T provideri.

Ovde mozete naci za koje sve kanale imate programsku semu i koje nazive (tagove) trebate koristiti radi automatskog povezivanja
Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org[/url]

P.S. Ovo je samo adresa za EPG (programsku semu),znaci necete dobiti TV programe samim ubacivanjem ove adrese u neki player.

Ye9mLK4wD.png

0rtPZ7g.jpg
Izvinite znam da sam dosadan i da su vise njih vec pitali ali nemogu da nadjem listu kanala. Dali bi neko mogao da pomogne.Pozdrav
 
Natrag
Top