Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

SerbianForum EPG

• Začetnik teme NightWolf
  • Datum pokretanja

Da li koristite SerbianForum EPG?

• Total voters
    141
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vlad_77

vlad_77

Član
Ne radi mi epg ovaj vas na simple tv od juce zna li neko kako da popravim to hvala unapred

NightWolf

NightWolf

Ne radi mi epg ovaj vas na simple tv od juce zna li neko kako da popravim to hvala unapred
Trenutno radi samo za Ex-Yu kanale i Sky UK (vec sam pisao o tome) ,a ostali ce ponovo biti aktivni kad se urade neke promene tj. veceras. Ako ti nema nijednog kanala mozda ti Simple Player nije odradio automatski update,probaj rucno.

Poslednja izmena:
NightWolf

NightWolf

Ubacen EPG za Rumunske kanale
Kod:
HBO (Ro)
HBO Comedy (Ro)
AXN (Ro)
Digi Film (Ro)
i Crnogorski kanal
Kod:
Prva CG
Pozz

Poslednja izmena:
Милојковић

Милојковић

VIP
NightWolf imam jednu molbu, mislim da je ovo pravo mesto za to, ne želim da te mučim, kad imaš vremena i volje da dodaš u epg šemu i ruske kanale Первый Канал, Россия 1, Россия 2, НТВ, Россия 24, Авто Плюс, Москва 24, imamo ih u xbmc u programskoj šemi, samo i fali epg, ako možeš i poljske i češke kanale, kao TVP1, TVP2, TVP Sport, Canal+, češke poput CT1, CT2, CT24, CT Sport, Sport5, Nova , Nova cinema, Nova sport. Hvala unapred u ime moje porodice!

NightWolf

NightWolf

Одг: SerbianForum EPG

NightWolf imam jednu molbu, mislim da je ovo pravo mesto za to, ne želim da te mučim, kad imaš vremena i volje da dodaš u epg šemu i ruske kanale Первый Канал, Россия 1, Россия 2, НТВ, Россия 24, Авто Плюс, Москва 24, imamo ih u xbmc u programskoj šemi, samo i fali epg, ako možeš i poljske i češke kanale, kao TVP1, TVP2, TVP Sport, Canal+, češke poput CT1, CT2, CT24, CT Sport, Sport5, Nova , Nova cinema, Nova sport. Hvala unapred u ime moje porodice!
Znas kako,vec sam pisao o tome da cemo malo usporiti s ubacivanjem kanala sto se tice zemalja koje trenutno nisu obuhvacene EPG adresom. Mislim da su svi bolji kanali i ono sto vecina clanova gleda vec ubaceni (515 kanala trenutno). U svakom slucaju Ruse vec imamo,pa cu ubaciti cim stignem i ove kanale sto si trazio a za ostale tj. Poljske i Ceske za sad nista zbog vec navedenog razloga na pocetku. Pozz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.