SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Ne radi mi epg ovaj vas na simple tv od juce zna li neko kako da popravim to hvala unapred
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ne radi mi epg ovaj vas na simple tv od juce zna li neko kako da popravim to hvala unapred
Trenutno radi samo za Ex-Yu kanale i Sky UK (vec sam pisao o tome) ,a ostali ce ponovo biti aktivni kad se urade neke promene tj. veceras. Ako ti nema nijednog kanala mozda ti Simple Player nije odradio automatski update,probaj rucno.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ubacen EPG za Rumunske kanale
Kod:
HBO (Ro)
HBO Comedy (Ro)
AXN (Ro)
Digi Film (Ro)
i Crnogorski kanal
Kod:
Prva CG

Pozz
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
NightWolf imam jednu molbu, mislim da je ovo pravo mesto za to, ne želim da te mučim, kad imaš vremena i volje da dodaš u epg šemu i ruske kanale Первый Канал, Россия 1, Россия 2, НТВ, Россия 24, Авто Плюс, Москва 24, imamo ih u xbmc u programskoj šemi, samo i fali epg, ako možeš i poljske i češke kanale, kao TVP1, TVP2, TVP Sport, Canal+, češke poput CT1, CT2, CT24, CT Sport, Sport5, Nova , Nova cinema, Nova sport. Hvala unapred u ime moje porodice!
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Одг: SerbianForum EPG

NightWolf imam jednu molbu, mislim da je ovo pravo mesto za to, ne želim da te mučim, kad imaš vremena i volje da dodaš u epg šemu i ruske kanale Первый Канал, Россия 1, Россия 2, НТВ, Россия 24, Авто Плюс, Москва 24, imamo ih u xbmc u programskoj šemi, samo i fali epg, ako možeš i poljske i češke kanale, kao TVP1, TVP2, TVP Sport, Canal+, češke poput CT1, CT2, CT24, CT Sport, Sport5, Nova , Nova cinema, Nova sport. Hvala unapred u ime moje porodice!

Znas kako,vec sam pisao o tome da cemo malo usporiti s ubacivanjem kanala sto se tice zemalja koje trenutno nisu obuhvacene EPG adresom. Mislim da su svi bolji kanali i ono sto vecina clanova gleda vec ubaceni (515 kanala trenutno). U svakom slucaju Ruse vec imamo,pa cu ubaciti cim stignem i ove kanale sto si trazio a za ostale tj. Poljske i Ceske za sad nista zbog vec navedenog razloga na pocetku. Pozz
 
Natrag
Top