SerbianForum EPG za XBMC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
09.03.2014
Poruka
26
Pozdrav ljudi. Evo ja sam relativno nov u ovom "poslu", sve sam instalirao i sve mi sljaka lepo...ali...
Uvek to ali...
Naime, tice se liste kanala za PVR IPTV Simple Client.
Gde ih nabavljate? Odakle ih skidate?
Evo me trazim vec 3-4 dana po netu i oci me vec bole od citanja raznih foruma (na stranim jezicima uglavnom) i nista...
Koji god ubacim ili ne radi uopste (ne vidi ga u Client-u) ili su zastareli linkovi.
postoji li neki sajt gde se svakodnevno daje update linkova za razne kanale ili se i vi ovako patite kao ja.
Ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan do neba (i nazad).
Pozdrav svima.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pozdrav ljudi. Evo ja sam relativno nov u ovom "poslu", sve sam instalirao i sve mi sljaka lepo...ali...
Uvek to ali...
Naime, tice se liste kanala za PVR IPTV Simple Client.
Gde ih nabavljate? Odakle ih skidate?
Evo me trazim vec 3-4 dana po netu i oci me vec bole od citanja raznih foruma (na stranim jezicima uglavnom) i nista...
Koji god ubacim ili ne radi uopste (ne vidi ga u Client-u) ili su zastareli linkovi.
postoji li neki sajt gde se svakodnevno daje update linkova za razne kanale ili se i vi ovako patite kao ja.
Ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan do neba (i nazad).
Pozdrav svima.
Imas na forumu temu internet i radio televizija strimovi gde ima nekoliko hiljada stranica i tu se postavljaju strimovi razni. Za ostalo ili konkretno moras skenirati a to je nije posao kratkog vremena.
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2013
Poruka
10
pozdrav ljudi mnogo su mi pomogla vasa uputstva,instalirao sam i sve super radi,samo ima jedan sitan problemcic,naime: u donjem desnom uglu mi svakih mozda 10-ak sekundi izbaci upozorenje"Next PVR PVR Client connection lost"
Sve radi dobro samo je to iritirajuce pogotovo sto ima uz to i zvucno upozorenje
 
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
pozdrav ljudi mnogo su mi pomogla vasa uputstva,instalirao sam i sve super radi,samo ima jedan sitan problemcic,naime: u donjem desnom uglu mi svakih mozda 10-ak sekundi izbaci upozorenje"Next PVR PVR Client connection lost"
Sve radi dobro samo je to iritirajuce pogotovo sto ima uz to i zvucno upozorenje
Uradi sledece i nece se vise pojavljivati
System/Add-ons/Enabled Add-ons/PVR Clients/NextPVR PVR Client/ i izaberi Disable
 
Učlanjen(a)
07.05.2010
Poruka
5
kod mene je m3u lista u ovoj formi :"
#EXTM3U

#EXTINF:0, Chasse et Pêche (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, Animaux (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, AB Moteurs (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, Game One (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, Encyclo (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, Mangas (Fr)
Adresa strema......."

tako da mi EPG radi super ali ne mogu da ucitam loga iako koristim ova koja sam skinuo sa foruma. Trebala bi da rade ako mi radi EPG!? Ne znam u cemu je problem sta pogresno radim ??? Inace koristim Kodi 14 beta1
 
Učlanjen(a)
07.08.2014
Poruka
41
kod mene je m3u lista u ovoj formi :"
#EXTM3U

#EXTINF:0, Chasse et Pêche (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, Animaux (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, AB Moteurs (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, Game One (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, Encyclo (Fr)
Adresa strema.......

#EXTINF:0, Mangas (Fr)
Adresa strema......."

tako da mi EPG radi super ali ne mogu da ucitam loga iako koristim ova koja sam skinuo sa foruma. Trebala bi da rade ako mi radi EPG!? Ne znam u cemu je problem sta pogresno radim ??? Inace koristim Kodi 14 beta1
Ovako treba da ti izgleda
Kod:
#EXTM3U

#EXTINF:0, tvg-name="Chasse et Pêche (Fr)" tvg-logo="Chasse%20et%20Pêche%20(Fr).png" group-title="Francuska"Chasse et Pêche (Fr)
Adresa strema.......
A u podešavanjima pvr klijenta pod logo namesti kao na slici
screenshot000.png


Znači moraš stavljati %20 gde god ima razmak kod naziva kanala.
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
4
Ja imam listu za koju je potrebno uneti proxy server. U VLC player-u sam to ubacio i radi bez problema da li je to moguce u ovom programu? Jel neko probao? Da li moze kratko objasnjenje?
Hvala. Pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top