SerbianForum EPG za XBMC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
28
ovo nece druze play lista M3U potrebna ima li neko neki striming plugin play liste?
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Pocetnik sam u ovome... Da li se kod vas loaduju kanali koji su listi kada se pokrene XBMC? Resetujem listu, ali opet isto, uvijek ucitava ono sto sam prvo ubacio...
 
Učlanjen(a)
05.07.2014
Poruka
1
Is it possible for someone to PM these instructions in English. I have the IPTV installed just need to setup the channels. Thank yoy
 
Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
27
Gde pronaći onu sivu sliku(poruka broj 6 slika br1.) koja objašnjava kako da se pravilno napiše ime kanala radi uspešnog prikaza epg-a,pošto je delimično zaklonjena sa nekim primerom.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Gde pronaći onu sivu sliku(poruka broj 6 slika br1.) koja objašnjava kako da se pravilno napiše ime kanala radi uspešnog prikaza epg-a,pošto je delimično zaklonjena sa nekim primerom.
Adresa je ta ista iz tog posta. Ispravna imena su ta sa te stranice na toj adresi...
 
Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
27
Ako koristis Gotham tj. pvr.iptvsimple 1.9.3 , u listi moras osim naziva logo slike staviti i ekstenziju npr. RTS 1.png , RTS 2.jpg i sl. u zavisnosti koju ekstenziju imaju tvoje logo slicice

Ako preuzimas logo direktno sa SF servera tj. odavde http://epg.serbianforum.org/logo_znaci/ (ima opcija za ubacivanje ove adrese u settings od pvr), onda moras sem ekstenzije i razmake zameniti sa %20 u listi. Npr. RTS%201.png , RTS%202.png i sl.

Možeš li napisati kako bi izgledao primer cele linije u listi u varijanti da logo vuče direktno sa servera.
Sve sam namestio kako treba,epg mi radi,gotham 13 radi i sve to na androidu.Samo me muči ovaj Tv logo.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Evo jedan primer:
Kod:
#EXTINF:-1 tvg-id="Arena Sport 1" tvg-name="Arena Sport 1" tvg-logo="Arena%20Sport%201.png" group-title="ELTA",Arena Sport 1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top