SerbianForum EPG za XBMC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
23
Još jedno pitanje, kako da dodam recimo 2 ili 3 liste da se ne brišu recimo kanali iz prethodne liste, da li to može, ili moram stalno da vršim reset PVR klijenta??

Evo uspio sam sa kanalima i listom u notepadu, falilo mi je u listi ono #EXTM3U.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Još jedno pitanje, kako da dodam recimo 2 ili 3 liste da se ne brišu recimo kanali iz prethodne liste, da li to može, ili moram stalno da vršim reset PVR klijenta??

Evo uspio sam sa kanalima i listom u notepadu, falilo mi je u listi ono #EXTM3U.
Sve mora biti u jednom M3U fajlu, znaci kad zelis dodati jos kanala otvori M3U fajl pomocu Notepad i dodaj jos kanala
 
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
23
Ok sve je jasno, nightwolf, samo treba urediti listu kanala, evo radi kao sat. Samo, ima li ođe na forumu kakva dobra IPTV lista kanala u m3u formatu?
 
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
23
Pozdrav, pokušavam sa logom kako ste objasnili na forumu, u XBMC-u, ona opcija choose logo i ubacim, međutim, kada ubacim listu kanala, nema mi logoa kanala, može li mi neko reći kako da podesim ta loga kanala i đe griješim??
 
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
23
Da budem jasan, postavio sam ono podešavanje epg-a od ovog foruma i išao na prečicu foldera đe se nalazi logo, ali nešto neće da mi učita loga???
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Potrebno je da ti ime kanala bude potpuno isto kao ime loga a da bi ti ucitavalo i epg mora biti ime kao sto je dato u tagovima na EPG adresi......

Kod:
[url]http://epg.serbianforum.org/[/url]

Naprimer ako zelis postaviti za RTs prvi program,tag ti je RTS 1 i u listi mora ti isto stajati RTS 1,kao i ime loga da bude RTS 1 ako kreiras prostu i jednostavnu listu poput....

#EXTINF:0,RTS 1
adresa strima.......
 
Učlanjen(a)
21.01.2014
Poruka
23
E ne umijem ova loga da ubacim, nece pa nece, a sve sam uradio po tutorialu Bokijevom, ne ynam yasto nece, EPG ide dobro ali logo nema sanse??
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Koju verziju XBMC-a imas ? U mene u 13.0 Gotham Beta isto nece logo, dok u 12.3 Frodo radi, pokusaj to ako nisi vec, pozdrav.
Ako koristis Gotham tj. pvr.iptvsimple 1.9.3 , u listi moras osim naziva logo slike staviti i ekstenziju npr. RTS 1.png , RTS 2.jpg i sl. u zavisnosti koju ekstenziju imaju tvoje logo slicice

Ako preuzimas logo direktno sa SF servera tj. odavde http://epg.serbianforum.org/logo_znaci/ (ima opcija za ubacivanje ove adrese u settings od pvr), onda moras sem ekstenzije i razmake zameniti sa %20 u listi. Npr. RTS%201.png , RTS%202.png i sl.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top