'Seckaju filmovi'

Učlanjen(a)
08.12.2013
Poruka
29
Legenda si brate, na Chrome-u mi radi a na Operi ne moze. :/
Na Chrome-u izadji ono 'Pokreni ovaj put' i onda mogu da pustim iako je stara verzija, i mogu fullscreen, ne baguje, sve je super. :D
Kako to da namestim na Operi? :D
Castio bih te pivom sada! :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
@Torgandwarf, sada ne mogu nista da pustam, pise da je 'out of date'. :/
Mislim da ti pise out of date, pa do you want to install new, probaj da samo ugasis ili ides opciju ignore. Za slucaj da nece u novom browseru da ide, moraces da skines stari firefox iz arhive... Ja sam obicno instalirao ovaj na starijim kompovima...


EDIT: Sad vidim da ide u chrome. Nisam siguran u vezi neceg za Operu(mislim da i tu sada integrisu flash player) ali ajde sada cu proveriti. pa cu napisati u ovoj poruci.

EDIT2: Da bio sam u pravu opera sada ima u sebi integrisan flash
Kod:
Today we move the developer stream to 24.0.1534.0. We have several interesting changes for this version lined up, which we will announce over the coming weeks. To kickstart 24, our first big change is support for automatic loading of Pepper (PPAPI) Flash.

Probaj da skines operu stariju od gore navedene (iz teksta na engleskom), i onda probaj...

probaj neku verziju 23...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.12.2013
Poruka
29
I na Operi mi je ova verzija sto si dao. :/
Samo jos da tu namestim da krecu filmovi i to je to! :)

E, to nije verzija Opere, to je verzija nekog sistema valjda. :)
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
I na Operi mi je ova verzija sto si dao. :/
Samo jos da tu namestim da krecu filmovi i to je to! :)

E, to nije verzija Opere, to je verzija nekog sistema valjda. :)
Da sad sam pogledao ovo je u razvojnim verzijama, planirano je da se ubaci u verziji 24, trenutna 22 nesto. Pogledacu kasnije ako budem imao vremena, sta bi moglo da bude problem sa operom....

Pokusao sam da nadjem kako da se iskljuci provera flasha ali nisam nasao. Kada ti se pojavi out of date probaj da iskljucis u desnom gornjem uglu na x. Ako ti ucitava video onda je ok. Ako ne, idi na opera://plugins, U desnom uglu imas details pa pritisni to, pa imas levo search polje, kucaj flash, i ides disable. Probaj onda ovo da li ce da radi:
opera://flags pa isto kucas flash i idi enable pepper flash, mozda ce sa tim da radi. Nemam stariji komp pri ruci da bih sada probao...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top