Satelitska TV i kljucevi

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
moze li mi neko reci, kako se proverava, koje kartice ima neka c linija
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
295
vrlo lako i jednostavno i za svaku c-liniju i sve karte i sve provajdere i odziv ECM-a , kako broj tako i vreme u [ms]
 

Prilozi

  • CS_Info_cards_a.jpg
    CS_Info_cards_a.jpg
    118,3 KB · Pregleda: 75
  • CS_Info_cards-b.jpg
    CS_Info_cards-b.jpg
    119,3 KB · Pregleda: 70
  • CS_Info_cards-c.jpg
    CS_Info_cards-c.jpg
    125,5 KB · Pregleda: 57
  • CS_Info_cards-d.jpg
    CS_Info_cards-d.jpg
    114,9 KB · Pregleda: 56
  • CS_Info_cards-e.jpg
    CS_Info_cards-e.jpg
    122,4 KB · Pregleda: 65
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
295
ja imam skystar2, skystarhd i tbs 6902 karticu i koristim dvbdream, smartdvb, altdvb, dvbviewer i progdvb player-e i razne plugine i emulatore (vPlug, NWEmu, PowerVuEmu, Acamd, DvBJCam i još neke druge a između ostalog i autobiss) :cool:
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
to govorim, kako bi mi neko rekao, da li ja, i kako, mogu proveriti c liniju ;)
vidim da dvbdream moze to lepo da prikaze, a ja ga ne koristim (i ne bih da ga koristim)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
295
Svako koristi ono što mu odgovara, kao i ja, ali na svim dvb playerima (meni poznatim) je isti slučaj sa CS... Evo ti i slike od ProgDVB Pro7 u radu sa CS ... mogu ti i za sve ostale player-e dati screenshot-ove ali ja najčešće koristim dvbdream ili pak SmartDVB zbog najboljeg blind skeniranja a takođe što SmartDVB daje i naše titlove, Tražio sam od tebe samo conf fajl od flycccama, jer imam verziju 0.4 ali nisam do sada radio sa njim. NISI UDOVOLJIO moju molbu, no mogu ja i bez njega, nemam nikakav problem kao i sa CS, jer ga koristim samo u eksperimentalne svrhe. Ono što meni treba od satelitskih kanala ili nekih feed-ova, gledam bez problema bili oni kriptovani ili ne ...
 

Prilozi

  • CS_ProgDVB.jpg
    CS_ProgDVB.jpg
    120,8 KB · Pregleda: 54
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Sta mislis, da li si tvojim ponasanjem zasluzio da ti se nesto da ? ;)
Prvo me nakrpis, pa onda trazis nesto od mene ! :confused:
 
Natrag
Top