Satelitska TV i kljucevi

Učlanjen(a)
17.02.2023
Poruka
26
Vrlo rado i to mi je namera ali trenutno, a to traje već nekoliko meseci, sam ostao bez motora i poziicionera, pa sam zaglavljen i fiksiran
samo na jednoj poziciji Thor kao što se može videti iz mojih prtethodnih postova. Ovaj satelit ne može baš da se pohvali kad su feedovi u pitanju ali nađe se ponešto i zato sam i postovao ono što mi se činilo interesantnim.

Čim malo stabilizujem svoje finansijsko stanje i nabavim svu opremu koja mi je sada neispravna, nameravam da svakodnevno postavljam interesantne feedove, kako slobodne tako i one zaključane, stim što ključeve od domaćih feedova ipak ne jer je forum otvoren pa svako može da čita postove a ne samo registrovani članovi tako da ne bih ja te domaće ključeve...

Svi koji me znaju, dobro znaju da postavljam isključivo ono što sam ulovim, uhvatim i sam se "snađem" za ključ i obavezno postavim screenshot da se svi mogu uveriti u validnost i autentičnost, tako da ništa ne kopiram ili prepisujem sa drugih foruma ili sajtova.
 
Učlanjen(a)
17.02.2023
Poruka
26
Pa evo onda jednog na Thoru koji nije slobodan, već biss kodiranje, u pitanju je BT feed za Lgu šampioona

Thor (0.8°W)
11517V SR:7200 MPEG 4 HD 4:2:2

ID: unnamed
UEFA Champions League
Real Madrid - Manchester City

početak 21:00 CET

ključ : DB 7C FC 53 D5 3D 36 48

xsmnXqV.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.02.2023
Poruka
26
Evo večeras i druge polufinalne utakmice Lige šampiona na BT feedu na Thoru

Thor (0.8°W)
11517V SR:7200 MPEG 4 HD 4:2:2
ID: unnamed
UEFA Champions League
Milan - Inter

početak 21:00 CET
biss encryption
Pošto sam ja mišlenja da deo foruma gde se postavljaju ključevi ne treba biti otvoren i public, već samo za registrovane članove
onda ipak neću postaviti ključ a svako ko želi nek se javi na PM i dobiće odmah

aMfILSw.jpg
 
Učlanjen(a)
17.02.2023
Poruka
26
Evo i feed za ESC odnosno "Pesma Evrovizije 2023" ako nekog interesuje

Thor (0.8°W)
11508V SR:14500 MPEG 4 HD 4:2:0
ID: Eurovision
Eurovision Song Contest 2023 Liverpool,
finale
FTA
 

Prilozi

  • ESC.jpg
    ESC.jpg
    106,2 KB · Pregleda: 11
Učlanjen(a)
17.02.2023
Poruka
26
Evo jednog interesantnog slobodnog, tj. nekodiranog feeda na satellitu Thor pozicije 0.8W
pa ko voli glamur i sedmu umetnost nek uživa

Thor (0.8°W)
11513V SR:14400 MPEG 4 HD 4:2:0
Filmski Festival Kan 2023
FTA

k5K1QO6.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.02.2023
Poruka
26
Pošto je ovde na ovom forumu, na moju žalost, ipak IPTV daleko daleko popularniji i zastupljeniji od SAT TV, onda ću probati da sublimiram nekako te dve stvari :):):) tako što ću predstaviti jedan plagin za SAT risvere sa Enigma 2 OS pa tako možda i "uspem" da nekoga nateram da dok se lista "loaduje" može pogledati i koji satelitski kanal pa tako primeti razliku u kvalitetu slike!

Radi se o X-Streamity Enigma 2 plaginu, zapravo o Xtream Codes IPTV Playeru pa je jasno o čemu se radi, odnosno sigurno ovde svi znate bolje od mene kako radi i o čemu se radi, i nije mi to poznato kao SAT TV, pa samo prezentujem rezultat iz ugla krajnjeg korisnika.

Fin i po meni ne mnogo napadan GUI, jasno vidljiv EPG, pa nakon prvog podešavanja i ubacivalnja i izbora liste dobijamo:

XmlOeyW.jpg


bj2a5pt.jpg


zxNd1YC.jpg



Kao i VOD i TV Series

ASjauls.jpg


foBto3U.jpg



A za one koji stalno kasne kući pa ne stignu na vreme da gledaju, tu je naravno Catch Up TV

tyao3e5.jpg



Pohvalno je što je SubSupport Plugin kompatibilan i može se "impregnirati" u VOD i TV series
potrebno je samo u Main setingsu X-Streamity "dozvolit saradnju" sa SubSupport plaginom
pa tako ni prevodi nisu problem, kako za filmove tako i serije pa i za redovne kanale

B4qIfhZ.jpg


veucncg.jpg



XNxRsun.jpg



Po rečima autora plagina, početkom ovog meseca je prestala podrška za straije pyton 2.7 image.


 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.02.2023
Poruka
26
Evo jednog interesantnog slobodnog nekodiranog feeda, u pitanju je koncert:

Thor (0.8°W)
11509V SR:14500 MPEG 4 HD 4:2:0
Roger Waters - O2 Arena, Prag
"This Is Not A Drill" turneja
FTA

Izvrsna prilika da se uživa u prazniku za uši ali i oči svih ljubitela Pink Floyda i sve to sa slikom protoka preko 20mb/s

sqrRkMo.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.02.2023
Poruka
26
Evo jo[ jednog interesantnog slobodnog nekodiranog feeda, u pitanju je koncert Metallice:

Thor (0.8°W)
11495V SR:14500 MPEG 4 HD 4:2:0
Metallica - Arlington, Texas
"M72" turneja
FTA

bitrate oko 25 mb/s

1NeYK8W.jpg
 
Učlanjen(a)
17.02.2023
Poruka
26
Snmak sinoćneg drugog koncerta Metallice:

Thor (0.8°W)
11495V SR:14500 MPEG 4 HD 4:2:0
Metallica - Arlington, Texas
"M72" turneja
FTA

bitrate oko 25 mb/s
zaista žalosno kako ovo kod nas veoma malo ljudi zanima, zastrašujuće. Turbofolk nas je uništio očigledno ali na sreću nije sve!!!

wQFEGoh.jpg
 
Natrag
Top