Satelitska TV i kljucevi

Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Testirao sam svih šest servera ali samo na 23.5E, radi SkyLink CZ/SK i rade holanđani (Canal Digitaal+TV Vlaanderen) dok rumuni PRO TV (nešto malo ih ima u conax-u) i Telekom Srbija (conax) ne rade. 4. i 6. server se često diskonektuju i koliko sam primetio svi imaju iste karte na serverima. Hvala ti @eomer i srećno druže.
Za Burmann-a :dance2: stvarno radi još server jest da su dve karte (0d96 i 0624) za SkyLink CZ/SK ali SVAKA ČAST majstore!!! Veliki pozdrav kolege!!!
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
@darkon
Hvala na uputama, postujem, nisam htio u tudju kucu doci praznih ruku pa sam to postavio, ja sam od one stare garde kada dodjem kod nekoga donesem 200g kafe i sirup od visnje

Zasto svaki put kada idem nesto napisati ili lajkati trazi da se opet ulogiram mada sam vec prijavljen?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.11.2019
Poruka
15
Pozz kolege, evo koga zanima- radi pink, sky de, max tv (ono nesto)... thor sve(0.8)..hot-bird koliko vidim sve, i ono"..."...bugari ne rade na 1.9, ni htv, bn,..meni svi serveri rade 45-47 kartica...puno toga fali,orange na 16, antik sat iako ga vidi-ne otvara, meni na 23,5 otvara sve..emu oscam
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Pozz kolege, evo koga zanima- radi pink, sky de, max tv (ono nesto)... thor sve(0.8)..hot-bird koliko vidim sve, i ono"..."...bugari ne rade na 1.9, ni htv, bn,..meni svi serveri rade 45-47 kartica...puno toga fali,orange na 16, antik sat iako ga vidi-ne otvara, meni na 23,5 otvara sve..emu oscam
Tebi onda nije potreban oscam-emu, dovoljan je samo OSCam, jer to što si nabrojao najvažnije sve radi samo via cs. Ali ima ipak što oscam-emu otvara a to su ARENA Sport 1-4 na 1.9E u Tandberg, takođe i turski FOX Network Group kanali na 42E, PowerVu kanali (Discovery&SIS-Live) na 4.8E, 0.8W, Teleipica na 16E, Fight Network kanal na 15W i čini mi se EFE kanal na 30W. Bulsatcom na 39E (nekoliko kanala) u Ird-2 i BISS kanali. PowerVu kanali se nemogu "share" dok ostali kanali u ostalim enkripcijama mogu ići i kao "virtualne lokalne" karte!
 
Učlanjen(a)
01.11.2019
Poruka
15
Nemam memorisan 15W,30w ni 39e..arene mi rade preko emu,kako i pises, mada ja imam bolju liniju 65 kartica pa mi otvara i 4.8 (sad sam probao ova kartica nece)antiksat, orange..ima tu jos ponesto samo bi trebalo sve zapisati..ali nije losa ova linija... oni koje zanima treba da znaju da su 3 servera u pitanju bar po ip...mene jedino zeza sky it zato vrtim iptv stalker, imam dva emu: oscam i ncam kod oba je isto, liniju sam uzeo od kineza...tako vec par godina (3$ godisnje preko paypal)
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
bolj neće al' gore može bit' :D . druga stvar je što su već "spakovani" kineski risiveri sa mogućnošću i update, i drugih "pogodnosti - skoro džabe (jer ako uzmeš desetak komada izađe ti cena jednog kao cena transporta :) ) a ima sve aktuelne mogućnosti gledanja kanala UHD,4K,itd,itd
 
Natrag
Top