Satelitska TV i kljucevi

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
2 pitanja:
1. Šta se može gledati od sat kanala sa ovim TV-ima sa S2 modulom?
2. Može li se išta "nabudžiti" da bi se gledali zaključani kanali? Nekada su bili neki risiveri u koji su se unosili kodovi da bi otključavali kanale, pa kontam da li je tako nešto i ovde moguće.
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
293
2 pitanja:
1. Šta se može gledati od sat kanala sa ovim TV-ima sa S2 modulom?
2. Može li se išta "nabudžiti" da bi se gledali zaključani kanali? Nekada su bili neki risiveri u koji su se unosili kodovi da bi otključavali kanale, pa kontam da li je tako nešto i ovde moguće.
pisao sam ponešta o tome u ovom post-u: https://serbianforum.org/threads/satelitska-tv-i-kljucevi.124457/page-180#post-3043777
Svi free kanali se mogu gledati putem kartice a sa emulatorima (vPlug, PowerVuEmu) koji rade uz pomoć SoftCam.key-a t.j. ključeva, postoje i plugin-i za cs za pc sat.kartice kao što su Hadu, ACamd, DvBJCam, FlyCCCam , ... koji rade putem c ili n-linija odnosno linija od nekog cccam, newcamd, oscam servera u plugin, i možeš gledati sve što na liniji ili linijama postoji. za 4K kanale ti je potrebna takođe i novija graf.kartica i instaliranje a/v codec-e koji podržavaju takve formate i visoke rezolucije.
Što se tiče risivera, većina sa najnovijim firmware-ima već imaju ubačene ključeve, čak i auto-update za neke enkripcije (BISS, PowerVu, Tandberg, ...) sa mogućnošću ubacivanja ključeva ručno ili putem usb-a ili pc-ia a takođe ima i risivera koji mogu raditi i kao card serveri & card klijenti (cccam, oscam, multicas,...) i takođe putem sopstvene lokalne karte ili cs-a gledati skremblovane kanale ...
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Хвала на одговору, али очигледно ниси разумео питање.
Питао сам за ТВ уређаје који у себи имају S2 пријемник за сателитску. То за рисивере, cam модуле, скај стар картице и све што си набројао ми је јасно и познато.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
293
Izvini, u brzini nisam baš dobro pročitao pitanja. Na to ti ne mogu odgovoriti jer nisam se oko smart tv-a i sličnih mnogo bavio. Sve zavisi od software koji ima i da li ima mogućnost instaliranja nekog plugin-a ili emulatora koji podržava takvu mogućnost. Ukoliko se možeš putem pc-ia konektovati na tv, možeš videti šta "nosi" u sebi.
Pozdrav
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Хвала на одговору, али очигледно ниси разумео питање.
Питао сам за ТВ уређаје који у себи имају S2 пријемник за сателитску. То за рисивере, cam модуле, скај стар картице и све што си набројао ми је јасно и познато.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
Imam ja takav tv. Imam i satelitski tanjir. Znaci povezes sa tv imas ociju za skeniranje kanala sa satelita koji odaberes. Preskeniras i moze samo da se gledaju free kanali. Svi ostali koji imaju nekakav nacin kodiranja je nemoguce gledati. Trazio sam na internet dali je moguce pokrenuti ili instalirati soft kao enigma2, nazalost to ostaje za ubuduce.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Хвала Даркон / Саскон . Поздрав за тебе, и поздрави ВИП део.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Da pitam ... mozda nije za ovu temu?

Imam Tv sa CI+ slotom

Screenshot_20200331-191452_Gallery.jpg

(slot u koji se ubacuje CAM)

Opcija za Sat antenu/kabel

Screenshot_20200331-191348_Gallery.jpg

Nikad to nisam koristio....

Prije par godina gospoda iz Total tv-a rekli su mi da ako gore navedeno posjedujemo mogu Total tv da na taj nacin gledam..... ja sam se odlucio za gledanje preko satelitske antene i njihovog Satelit HD Box-a .... nakon tog razgovora sa njima vise se oko tog nisam interesirao .... imam Internaconal paket kod njih.... dal je mozda neko koristio Total Tv uslugu na ovaj gore od mene naveden nacin?

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
06.02.2016
Poruka
45
totalova kartica radi jedino i isključivo i nigde drugdje više nego samo u originalnom ttv receiveru !
zasad je tako ! mozda nekad promene odluku
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
293
Verovatno da može ali je potreban i dodatni modul za tu karticu, ali i dalje ostaje da istu nije moguće šerati!!!
 
Natrag
Top