Satelitska TV i kljucevi

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
utakmicu mun vs mci gledam sa jednom od ovih postavljenih linija, i ni jednom nije zastekalo ;)
 
Učlanjen(a)
06.02.2016
Poruka
45
total radi samo sa lokalnom karticom i preko iptv, nikako klasičnim cs-om. one silne c-linije rade kako kad i kako koja ali uglavnom loše i samo nekoliko sati. postoje sajtovi sa free cccam generatorima koje daju po 12 ili 24 sata kao test c-liniju ali samo jednom ako nemaš više e-mail naloga i ne koristiš vpn (izmenjenu ip adresu)
ma pusti te generatore itd to na njima nema radi ful video sam snimak enigma 2 oscam emu nije zvaka ali krije se
nasi ljudi sto mogu nemoze niko !
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
295
probaj samo da promeniš dva, tri kanala i prestaće sa radom, s druge strane nisu sve linije iste a to zavisi gde se serveri nalaze i kakva je internet konekcija
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
covece, sto si tako nepoverljiv, (ako je dobar izraz) mozda nisi proverio, menjaj kanale, satelite, menjaj linije, one opet rade odlicno, samo je pitanje koliko dugo ;)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
295
Ovaj softcam sa svim potrebnim ključevima za vPlug2.4.6 emulator - auto-update ird*2 (Bul*at*om 39E) za korisnike PC sat-kartica i dvbs player-a sam prvi objavio pre skoro godinu dana ali je brisan na nekim forumima, dok "copy/paste" masteri nisu pronašli forum na kom nije bio "banovan" iako sakriven i sada ga vidim na mnogim forumima. Ne bi bilo fer sa moje strane da istog nema na ovom forumu bez obzira na manju posvećenost i interesovanju članova temama iz sat.tv. Na žalost, ostalo je malo kanala koji se otvaraju sa ovom enkripcijom ali koga interesuje svakako može poslužiti ukoliko ga još nema. Vidim da kreatori SoftCam.key-ova nisu namerno upisali ove ključeve iz razloga da mogu "postati" svaku promenu ključa (od prilike svakih 10 dana) i time povećavati svoj broj postova na forumima. :)

Hellas Sat 2 & 3 @ 39° East
-Bulsatcom (*rdeto 2)

12214 V 30000 7/8 - DVB-S/QPSK
- Cartoon Network

12271 H 30000 7/8 - DVB-S/QPSK
- Diema
- KinoNova
- NOVA

- Planeta TV

12482 V 30000 7/8 - DVB-S/QPSK
- AXN
- Diema Family


Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Pozdrav
shishmish
 

Prilozi

  • Ird2_39E.jpg
    Ird2_39E.jpg
    143,9 KB · Pregleda: 31
Natrag
Top