Sastajaliste mlatilaca prazne slame

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Upravo je tvoja sekta nastala tako što su "mlatači komušine" po američkim kukuruzištima, hodali okolo i urlikali kako je Kristova Crkva otpala i postala Kurva.

A koji je razlog, koji je argument tom njihovom urlikanju?

Kao i svako urlikanje, i ovo je bilo bez argumentacije.

No, nije im to ni prvi ni poslednji put da su ulrajući mlatili praznu slamu.

Mlaćenje su započeli s urlikanjem kako Isus dolazi 22.10.1844, padajući u trans, urlajući, konvulzivno se bacakajući....


Dakle, ti si zadnji koji uopće možeš bilo kome prigovarati što govori o onome što su subotari.

I ne samo on. Nitko od njih nema nikavih argumenata ni za što.

Niti da sebe predstavlja Kršćaninom, niti prorokom, niti poznavaocem vjere, niti moralnom gromadom, niti sudijom.

A ako počnu, a to i koriste, da svoje mlaćenje prazne slame "brane" Svetim Pismom, treba im doslovno pokazati da je i to samo i isključivo samo mlaćenje prazne slame, prodavanje magle i laž, jer slede gataru koja je i čije su "objave" u kontradickiji s Pismima,

O tome da Pismo bez Crkve (Kristove, ne kukuruznih veštičjih kovena) NEMA NIKAKVOG AUTORITETA, da i ne govorim.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Upravo je tvoja sekta nastala tako što su "mlatači komušine" po američkim kukuruzištima, hodali okolo i urlikali kako je Kristova Crkva otpala i postala Kurva. Dakle, ti si zadnji koji uopće možeš bilo kome prigovarati što govori o onome što su subotari.



Iako tebi tvoj "misaono razumski aparat" ne dopušta vidjeti najnotornije činjenice, ja ću ih zbog drugih ipak ponoviti. Dakle, nikakve ja neistine i izmišljotine nisam iznosio, nego sam naprosto citirao Ellen White gdje ona sama iznosi kako je bila ovisnica o alkoholu (alkoholičarka) i kako je kroz paklene muke prolazila boreći se protiv te svoje ovisnosti. Evo još jednom "iz usta" same vaše 'proročice', jer istinu iznositi treba, pogotovo istinu o onima koji su bogohulili i koji su na Kristovu Crkvu nasrtali k'o moralno-duhovni divljaci.

"Bila sam se prepustila i udovoljila svojoj želji za octom. Ali uz Božju pomoć nadvladala sam ovu svoju ovisnost. Borila sam se protiv iskušenja, odlučna da me ta ovisnost ne savlada. Tjednima sam bila vrlo bolesna, ali ponavljala sam iznova i iznova, Gospodin sve zna o ovome. Ako ću i umrijeti, umrijet ću; ali neću se predati toj želji i potrebi. Borba se nastavljala, a ja sam tjednima bolne muke prolazila. Svi su mislili da je nemoguće da to preživim. Znate svi da smo se usrdno utjecali Gospodinu, a najgorljivije molitve bile su za moje ozdravljenje. Nastavila sam se odupirati želji za octom i napokon sam pobijedila. Sada više nemam potrebe kušati bilo što slično. Ovo iskustvo za mene je na mnogo načina imalo veliku vrijednost. Izvojevala sam potpunu pobjedu. (Ellen White, Letter 70, 1911, reproduced in Counsels on Diet and Foods, p. 485.)
Ovo smo pokazali da nije tačno. Radi se o piću na bazi sirćeta koje je postojalo u SAD-u. Nema veze sa alkoholom

Zašto ponavljaš neistine i ono što je dokazano kao netačno. Zašto?

Oko uzimanja alkohola u manjim preventivnim količinama rekoh...sačekaj..a ovo što si naveo ponavljaš, mlatiš praznu slamu neistina u vezi "octa". Znači već je pokazano da si ovo pogrešno i tendenciozno predstavio i opet ponavljaš.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Hoćeš reći da vam 'proročica' lagala da je bila ovisnica!?!?!? A zašto je lagala, ako tvrdiš da je ovo lagala? I zašto onda subotari nisu javno i zvanično obznanili da Ellen White u ovome svome pismu laže? ;)

Ti si je proglasio "ovisnicom od alkohola" a ona govori o sirćetu. Molim te ne ponavljaj stare neistine.

Rekoh ti...gde stoji alkohol stoji...proveriće se. Ali ovo je odavno provereno. Razuman nakon činjeničnog sučeljavanka neće ponavljati neznanje koje je do tada imao.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Stvarnoslap, bolje se postaraj za alkoholicare, pedofile, homoseksualce, lezbejke, i sataniste u redovima svestenstva tvoje crkve.

A ne da ljudima ovde zamazujes oci pisuci lazi protiv drugih
.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Ti si je proglasio "ovisnicom od alkohola" a ona govori o sirćetu. Molim te ne ponavljaj stare neistine.

Ne ja, ona je napisala da je ovisnica. Također, ona, a ne ja, je napisala da je pila ne samo ocat, nego i vino i čak žestoka pića. Svako malo ja ću vam ovdje ostaviti njezin citat, tako se lijepo vidi da sama svjedoči da je bila ovisnica.

Rekoh ti...gde stoji alkohol stoji...proveriće se. Ali ovo je odavno provereno. Razuman nakon činjeničnog sučeljavanka neće ponavljati neznanje koje je do tada imao.

Provjeri konačno, fejk-čekeru.

A ne da ljudima ovde zamazujes oci pisuci lazi protiv drugih.

Ja samo citiram druge:

"Bila sam se prepustila i udovoljila svojoj želji za octom. Ali uz Božju pomoć nadvladala sam ovu svoju ovisnost. Borila sam se protiv iskušenja, odlučna da me ta ovisnost ne savlada. Tjednima sam bila vrlo bolesna, ali ponavljala sam iznova i iznova, Gospodin sve zna o ovome. Ako ću i umrijeti, umrijet ću; ali neću se predati toj želji i potrebi. Borba se nastavljala, a ja sam tjednima bolne muke prolazila. Svi su mislili da je nemoguće da to preživim. Znate svi da smo se usrdno utjecali Gospodinu, a najgorljivije molitve bile su za moje ozdravljenje. Nastavila sam se odupirati želji za octom i napokon sam pobijedila. Sada više nemam potrebe kušati bilo što slično. Ovo iskustvo za mene je na mnogo načina imalo veliku vrijednost. Izvojevala sam potpunu pobjedu. (Ellen White, Letter 70, 1911, reproduced in Counsels on Diet and Foods, p. 485.)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ne ja, ona je napisala da je ovisnica. Također, ona, a ne ja, je napisala da je pila ne samo ocat, nego i vino i čak žestoka pića. Svako malo ja ću vam ovdje ostaviti njezin citat, tako se lijepo vidi da sama svjedoči da je bila ovisnica.



Provjeri konačno, fejk-čekeru.



Ja samo citiram druge:

"Bila sam se prepustila i udovoljila svojoj želji za octom. Ali uz Božju pomoć nadvladala sam ovu svoju ovisnost. Borila sam se protiv iskušenja, odlučna da me ta ovisnost ne savlada. Tjednima sam bila vrlo bolesna, ali ponavljala sam iznova i iznova, Gospodin sve zna o ovome. Ako ću i umrijeti, umrijet ću; ali neću se predati toj želji i potrebi. Borba se nastavljala, a ja sam tjednima bolne muke prolazila. Svi su mislili da je nemoguće da to preživim. Znate svi da smo se usrdno utjecali Gospodinu, a najgorljivije molitve bile su za moje ozdravljenje. Nastavila sam se odupirati želji za octom i napokon sam pobijedila. Sada više nemam potrebe kušati bilo što slično. Ovo iskustvo za mene je na mnogo načina imalo veliku vrijednost. Izvojevala sam potpunu pobjedu. (Ellen White, Letter 70, 1911, reproduced in Counsels on Diet and Foods, p. 485.)
Nije pominjala alkohol(u kontekstu borbi koje je proživljava napustivši tu praksu) . Zašto to namerno prekrajaš? Ona govori o sirćetu
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Nije pominjala alkohol(u kontekstu borbi koje je proživljava napustivši tu praksu) . Zašto to namerno prekrajaš? Ona govori o sirćetu

Ona sama govori o svojoj ovisnosti, i ona sama govori kako je osim octa pila i vino i žestoka pića. Ako kažeš da je ovo netočno, onda si vašu "svetu Jelenu" napravio lažljivicom.

PS: Inače, u mnoštvu stvari i slučajeva Jelena je bila lažljivica, ali ovo o njezinoj ovisnosti je istina.
 
Natrag
Top