S kim je razgovarao Saul kod vračare?

Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Šaul je kod Zazivačice Duhova Mrtvih
razgovarao sa
probuđenim duhom mrtvoga proroka Samuela
________________________________________
tako piše u Bibliji
i ja vjerujem jasnim Božjim Jahvinim riječima
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mrtvi pravednici se ne odazivaju iz grobova - jer su mrtvi, i spavaju smrtnim snom, posebno ne nekome ko krsi Bozju zapoves, da se ne bavi vracarstvom, ili spiritizmom, i zanemaruje prokletstvo koje je Bog dao za cinjenje ovih dela.

Dakle, ako neko krsi Bozju zapovest da to ne cini, a on to cini, njega koristi sam sotona, i on se javlja preko te osobe vracara ili spiritiste.

"Kad uđeš u zemlju koju ti Gospod Bog tvoj daje, ne uči se činiti gadna djela onijeh naroda.
Neka se ne nađe u tebe koji bi vodio sina svojega ili kćer svoju kroz oganj, ni vračar, NI KOJI GATA PO ZVIJEZDAMA, ni koji gata po pticama, ni uročnik,
Ni bajač, ni koji se dogovara sa zlijem duhovima, ni opsjenar ni koji pita mrtve.

Jer je gad pred Gospodom ko god tako čini, i za take gadove tjera te narode Gospod Bog tvoj ispred tebe.
Drži se sasvijem Gospoda Boga svojega.
Jer ti narodi koje ćeš naslijediti, slušaju gatare i vračare; a tebi to ne dopušta Gospod Bog tvoj.

Proroka isred tebe, između braće tvoje, kao što sam ja, podignuće ti Gospod Bog tvoj; njega slušajte" ( 5 knjiga Mojsijeva 18. 9-12 )
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Mrtvi pravednici se ne odazivaju iz grobova - jer su mrtvi, i spavaju smrtnim snom, posebno ne nekome ko krsi Bozju zapoves, da se ne bavi vracarstvom, ili spiritizmom, i zanemaruje prokletstvo koje je Bog dao za cinjenje ovih dela.

Dakle, ako neko krsi Bozju zapovest da to ne cini, a on to cini, njega koristi sam sotona, i on se javlja preko te osobe vracara ili spiritiste.

"Kad uđeš u zemlju koju ti Gospod Bog tvoj daje, ne uči se činiti gadna djela onijeh naroda.
Neka se ne nađe u tebe koji bi vodio sina svojega ili kćer svoju kroz oganj, ni vračar, NI KOJI GATA PO ZVIJEZDAMA, ni koji gata po pticama, ni uročnik,
Ni bajač, ni koji se dogovara sa zlijem duhovima, ni opsjenar ni koji pita mrtve.

Jer je gad pred Gospodom ko god tako čini, i za take gadove tjera te narode Gospod Bog tvoj ispred tebe.
Drži se sasvijem Gospoda Boga svojega.
Jer ti narodi koje ćeš naslijediti, slušaju gatare i vračare; a tebi to ne dopušta Gospod Bog tvoj.

Proroka isred tebe, između braće tvoje, kao što sam ja, podignuće ti Gospod Bog tvoj; njega slušajte" ( 5 knjiga Mojsijeva 18. 9-12 )
sa KIME je Šaul razgovarao?
TKO je bio prizvani DUH mrtvoga Samuela?

gdje u Bibliji piše jasno i glano
NIJE MOGUĆE KOMUNICIRATI SA DUHOVIMA MRTVIH?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Cinjenica je ta - da se na spiritistickim seansama javljaju demoni.

Da bi se ovo proverilo - potrebno je samo uraditi istu ovu stvar koju je ucinila i ova zena - prizvavsvsi navodni duh umrlog,

Ja ova iskustva licno imam iz perioda kada jos nisam poznavao istinu,, i znam iz prve ruke ko se javlja na tim seansama, demoni koji se predstavljaju kao duhovi tih umrlih osoba, a ponekad i otkrivaju svoj pravi identitet, kao i u mom slucaju, gde je prizvana osoba ili bice - priznalo da je djavo.

Tekst koji sam prilozio je jasan, i govori o mnogoboscima koji su sluzili laznim bogovima, i bili pod direktnim uticajem okultizma koji je osnova skoro svih mnogobozackih filozofija.

"Kad uđeš u zemlju koju ti Gospod Bog tvoj daje, ne uči se činiti gadna djela onijeh naroda.
Neka se ne nađe u tebe koji bi vodio sina svojega ili kćer svoju kroz oganj, ni vračar, NI KOJI GATA PO ZVIJEZDAMA, ni koji gata po pticama, ni uročnik,
Ni bajač, ni koji se dogovara sa zlijem duhovima, ni opsjenar ni koji pita mrtve.

Jer je gad pred Gospodom ko god tako čini, i za take gadove tjera te narode Gospod Bog tvoj ispred tebe.
Drži se sasvijem Gospoda Boga svojega.
Jer ti narodi koje ćeš naslijediti, slušaju gatare i vračare; a tebi to ne dopušta Gospod Bog tvoj.
Proroka isred tebe, između braće tvoje, kao što sam ja, podignuće ti Gospod Bog tvoj; njega slušajte"
( 5 knjiga Mojsijeva 18. 9-12 )
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Cinjenica je ta - da se na spiritistickim seansama javljaju demoni.
Imaš tvrdnju!
Oklen ti je?
Jel iz ZEMLE črne
ILI
iz BIBLIJE?
---------------------------------------------------------------------
Ako je iz Biblije – onda daj stihove – gdje TO piše.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ALI – ako takovih stihova NEMA
a NEMA ih
ti si ???????????????
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Imam bibliju, i licno iskustvo iz neznabostva.

"Kad uđeš u zemlju koju ti Gospod Bog tvoj daje, ne uči se činiti gadna djela onijeh naroda.
Neka se ne nađe u tebe koji bi vodio sina svojega ili kćer svoju kroz oganj, ni vračar, NI KOJI GATA PO ZVIJEZDAMA, ni koji gata po pticama, ni uročnik,
Ni bajač, ni koji se dogovara sa zlijem duhovima, ni opsjenar ni koji pita mrtve.
Jer je gad pred Gospodom ko god tako čini, i za take gadove tjera te narode Gospod Bog tvoj ispred tebe.
Drži se sasvijem Gospoda Boga svojega.
Jer ti narodi koje ćeš naslijediti, slušaju gatare i vračare; a tebi to ne dopušta Gospod Bog tvoj.
Proroka isred tebe, između braće tvoje, kao što sam ja, podignuće ti Gospod Bog tvoj; njega slušajte" ( 5 knjiga Mojsijeva 18. 9-12 )

Poznajes valjda sledece biblijske navode.

JER SE I SAM SOTONA PRETVARA U ANDJELA SVETLA..

OVO SU DUHOVI DJAVOLSKI KOJI IDU K CAREVIMA OVOGA SVETA, DA IH SKUPE NA BOJ ZA ONAJ DAN BOGA SVEDRZITELJA..

Sta mislis, u skladu sa ovim biblijskim navodima - sa kim razgovara Hilari Klinton u odajama bele kuce, jer ona tvrdi da je posecuju bivsi stanovnici.
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
da REZIMIRAMO
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nema niti jednog jedinog stiha
u kojem bi pisalo

kad se zazivaju duhovi mrtvih
odazivaju se ZLODUSI

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
JER SE I SAM SOTONA PRETVARA U ANDJELA SVETLA..

OVO SU DUHOVI DJAVOLSKI KOJI IDU K CAREVIMA OVOGA SVETA, DA IH SKUPE NA BOJ ZA ONAJ DAN BOGA SVEDRZITELJA..

"Kad uđeš u zemlju koju ti Gospod Bog tvoj daje, ne uči se činiti gadna djela onijeh naroda.
Neka se ne nađe u tebe koji bi vodio sina svojega ili kćer svoju kroz oganj, ni vračar, NI KOJI GATA PO ZVIJEZDAMA, ni koji gata po pticama, ni uročnik,
Ni bajač, ni koji se dogovara sa zlijem duhovima, ni opsjenar ni koji pita mrtve.
Jer je gad pred Gospodom ko god tako čini, i za take gadove tjera te narode Gospod Bog tvoj ispred tebe.
Drži se sasvijem Gospoda Boga svojega.
Jer ti narodi koje ćeš naslijediti, slušaju gatare i vračare; a tebi to ne dopušta Gospod Bog tvoj.
Proroka isred tebe, između braće tvoje, kao što sam ja, podignuće ti Gospod Bog tvoj; njega slušajte" ( 5 knjiga Mojsijeva 18. 9-12 )
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Biblijsko pravilo je sledece.

"AKO NEKO KRSI BOZJU ZAPOVEST D SE NE BAVI SPIRITIZMOM ILI PRIZIVANJEM DUHOVA, NJEMU SE JAVLJA DJAVO SATANA"
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Biblijsko pravilo je sledece.

"AKO NEKO KRSI BOZJU ZAPOVEST D SE NE BAVI SPIRITIZMOM ILI PRIZIVANJEM DUHOVA, NJEMU SE JAVLJA DJAVO SATANA"

bavljenje zazivanjem duhova mrtvih
je ZABRANJENO
zato je MOGUĆE
_________________

ne zabranjuje se nešto što NIJE MOGUĆE

NIJE ZABRANJENO SKAKANJE SA ZEMLJE NA MJESEC
jer je TO nemoguće

zabranjeno je PRIZIVANJE DUHOVA MRTVIH jer je TO MOGUĆE
i u BILIJI OPISANO
_______________


i nadalje NEMAŠ stiha kojim biš dokazao
PRIZIVANJEM DUHOVA MRTVIH
JAVLJAJU SE ZLODUSI

znači - dogmatičar si - a NISI istinit
 
Natrag
Top