ROUTE 66 Navigate GPS Navigacija - Magic Earth Navigacija

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
ROUTE 66 Navigate v6.66.15.48.BDF2521.97CA016
Mapa za Srbiju više od godinu dana nije ažurirana


Instalirao sam poslednju dostupnu verziju ove interesantne ali kontroverzne navigacija. Interesantna zbog funkcije Follow Me. Diskutabilna, jer funkcija Follow Me nije ništa epohalno. To je samo istovremeni prikaz onog što kamera telefona vidi i uptstva navigacije. Ne može se osporiti da je slika lepa, ali nepraktična, tj. funkcija nepotrebna.

EDIT 1 : Promenjena je prva mala slika. Komentar je u EDIT 2.

R_66_Tom.jpg


Prvu analizu ove navigacije sam radio tačno pre godinu dana, februara 2015. Nažalost, najveće iznenađenje je činjenica da je TomTom mapa, koju Route 66 koristi, ostala nepromenjena najmanje godinu dana !? Pošto sam u računaru imao folder sa prošlogodišnjom mapom, jednostavno sam uporedio. Oznaka i veličina su iste, slika u prilogu "Mapa Februar 2015". Čak sam i tu mapu (Februara 2015) ubacio umesto sadašnje i sve je identično. Kao što se na ostalim slikama vidi, Most na Adi je ucrtan, Pupinov most ne postoji, kao ni Zrenjaninska petlja. Naselje "Mileve Marić", takođe, ne postoji, a "Stepa Stepanović" je sa starim oznakama ulica.
Na velikoj slici se vidi da je i ekran navigacije u Srbiji (treća slika) previše skroman, skoro prazan. Nema ni "pomoći u trakama". Doduše, postoji funkcija " blokiranje dela puta". Za poređenje sam skinuo mapu Holandije i sasvim druga priča : 3D zgrade, Pomoć za prestrojavanje...
Jedina informacija vredna pažnje je činjenica da je Pionirska ulica uz Košutnjak označena kao jednosmerna (!?) još i pre godinu dana. Ovo je zaista interesantno ako se zna da Route 66 Navigate koristi TomTom mapu. Ni u jednoj drugoj navigaciji sa ovom mapom nije taj slučaj. Ta ulica je svuda pogrešno dvosmerna. Naravno, loše kodirana zabrana skretanja iz Bulevara Kralja Aleksandra u Kneza Miloša je ostala, kao potvrda da je to ipak samo TomTom mapa. Kako je Pionirska ulica jednosmerna, to je ostala enigma...
NIsam se trudio da proveravam da li se može odraditi "večiti trial" jer, po mom mišljenju, postoji mnogo kvalitetnijih i ažurnijih navigacija za korišćenje u Srbiji od navigacija Route 66...

EDIT 2
Mislim da je nađen odgovor kako je Pionirska, uz Košutnjak, "postala" jednosmerna. Bolje rečeno, ostala je jednosmerna, kakav je bio i deo, pored restorana "Devetka" do Kneza Višeslava. Ta, zastarela TomTom mapa za Beograd i sada pogrešno rutira u navigaciji Route 66 kao na maloj slici, na mestu 1. Umesto da je put od restorana "Filmskog grada" do restorana "Devetka" dužine samo 500m, kako je u stvarnosti, ta mapa pravi rutu od čitavih 5.5km !? Greška je, nažalost, ispravljena greškom. Mapa je ažurirana, ali umesto da samo deo Pionirske bude dvosmeran, nadležni iz TomTom su čitav put pogrešno "pretvorili" u dvosmeran, sve do restorana "Košuta", u podnožju Košutnjaka. Bolje je bilo da nisu ni "ispravljali" grešku. Eto, to je TomTom...
 

Prilozi

  • Mapa Februar 2015.jpg
    Mapa Februar 2015.jpg
    216,8 KB · Pregleda: 42
  • Most na Adi.jpg
    Most na Adi.jpg
    67,1 KB · Pregleda: 41
  • Pupin most ne postoji.jpg
    Pupin most ne postoji.jpg
    66,6 KB · Pregleda: 39
  • Mileva Maric.jpg
    Mileva Maric.jpg
    74,8 KB · Pregleda: 40
  • Pionirska uz Kosutnjak jednosmerna.jpg
    Pionirska uz Kosutnjak jednosmerna.jpg
    39,7 KB · Pregleda: 40
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2013
Poruka
8
Instalirao sam ROUTE_66_Navigate 6.2.14.38.116B93A.F058483. Interesuje me da li je moguće ubacivanje dodatnih POI sa sajta POIplaza? Takođe me interesuje koja je putanja, odnosno u kom folderu se ubaca?
Telefon LG g2.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Magic Earth Pro Navigation

Navigacija Route66 - novi naziv - Magic Earth Navigation

Magic Earth Pro 7.1.16.31.A400F17.A67FE38

The description of Magic Earth Pro Navigation
MAPS
– Professional TomTom maps
– 3D maps
– Satellite maps
– Wikipedia
– Weather
– Add points-of-interest
NAVIGATION
– Car Navigation
- Lane Guidance
- Multiple Stops
- Road Signs
- Speed Cameras
- Speed Warnings
HD TRAFFIC
– Alternative routes
– Avoid traffic
– Updated every minute
OFFLINE MAPS
– No mobile internet costs
– Navigate without internet
– Country maps
– Regional maps
NOTES:
* Upgrading from ROUTE 66 Navigate is entirely free and your existing licenses in ROUTE 66 Navigate will automatically work in Magic Earth Pro.
* Navigation, Speed cameras and HD Traffic are premium services available as in-app purchases.
* Some features not available in all countries.
* Some features require internet connection.

Apk

Kod:
http://www66.zippyshare.com/v/IBj2Q7DS/file.html
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
1. Magic Earth Pro Navigation (No Trial)
2. Magic Earth Navigation & Maps (Free)
Magici.jpg


Nažalost, najstarija navigacija za koju ja znam, Route 66, koju sam slučajno pronašao kao demo verziju sa CD-a koji sam dobio na IT sajmu CeBit 1996, dakle pre 20 godina (slika "Route 66 1996"), nije samo promenila ime. Po mom mišljenju, navigacija Route 66 je izgubila prepoznatljivu funkciju "Folow me" (možda i nije ako se aplikacija kupi), takođe, i onaj veoma koristan probni (Trial) period od 30 dana, sa svim funkcijama, više ne postoji. Ko želi da proba Magic Pro u realnoj vožnji, mora, ili da poseduje Route 66 licence (što je kod nas retkost), ili da najpre plati pa da tek onda vidi šta je kupio.
Da ne bi i drugi članovi gubili vrema, možda i nerve, opisaću moje iskustvo sa upoznavanjem sa navigacijom novog imena. Mučio sam se 5 dana, od kada sam je prvi put zapazio na Play Store.

Problemi:
a) Nije moguće instaliranu Magic Pro probati u realnim uslovima. Samo simulacija rute.
b) Glasovno navođenje, bez nekog mog objašnejna, sam dobio samo na 2 telefona, Lenovo S60 (KitKat 4.4) i Samsung J5 (KitKat 4.4). Nikako nisam uspeo da se glas čuje na telefonima Samsung S3 (JellyBean 4.3) i Samsung J1 (KitKat 4.4). Doduše, jednom se oglasio i na Samsung J1 ali nikada više. Razlog ne znam...
3) Pošto se nudi samo glas na engleskom jeziku (fajl type speech, eng_USA_Michael.ogg.speech) probao sam da ubacim umesto njega srpski (srp_SRB_Milica.ogg_405504001.speech). Očekivao sam da se glas nalazi u AudioRes. Izgleda da je integrisan u aplikaciji jer nisam uspeo. Iako se pomenuti fajl nalazi u pomenutom folderu. Nisam previše istraživao...

U prilogu su slike sa kojima se možete sresti u bezuspešnim pokušajima da dobijete punu verziju i sa aplikacijom iz posta #53 za koju sam očekivao da je krekovana. Možda će neko uspeti. Ja nisam.

Kao što se vidi, na Lenovo S60 sam imao fabrički instaliranu Route 66, Play Store je prepoznao i ponudio ažuriranje. Odrađeno i ikonica se promenila. Skinuo sam mapu Srbije, TomTom, 74.11MB. Pri pokušaju da pokrenem rutu, sa uključenim GPS, navigacija mi kaže da nemam licence. Javljaju se i nelogične situacije : "Uključite WiFi i idite u Dućan", iako je WiFi već bio uključen.

OpenStreetMap, 3D and Satellite maps, Turn-by-turn navigation, HD Traffic, Transit and Offline maps. Entirely free.

MAPS
– OpenStreetMap
– 3D maps
– Satellite maps
– Wikipedia
– Weather
– Add points-of-interest

NAVIGATION
– Car Navigation
- Lane Guidance
- Multiple Stops
- Road Signs
- Speed Cameras
- Speed Warnings
– Pedestrian Navigation
– Bicycle Navigation

HD TRAFFIC
– Alternative routes
– Avoid traffic
– Updated every minute

TRANSIT
– Public transportation: Bus, Train, Tram, Subway and Ferry
– Walking directions
– Transfer times, departure times, number of stops
– Public transportation cost
– Wheelchair friendly
– Bike friendly

OFFLINE MAPS
– No mobile internet costs
– Navigate without internet
– Country maps
– Regional maps

NOTES:
* Some features not available in all countries.
* Some features require internet connection.

Pošto je svaki pokušaj da Magic Pro proradi propao, a mislio sam da sam nalazio krekovane apk fajlove na drugim sajtovima, paralelno sam instalirao i testirao FREE verziju Magic Earth Navigation & Maps (plava ikonica). Ova verzija koristi besplatne Open Street Mape, 60.18MB. Iskreno, bio sam oduševljen kvalitetom i kompletnošću ovih sada veoma preciznih i detaljnih mapa. Bar je takva situacija za deo mape koji sam probao, Beograd. Pošto ja i dalje isključivo priznajem testiranje u realnoj vožnji, pa makar bila samo u okviru jednog grada, 3 dana sam proveravao rutiranje i rerutiranje. Od Filmskog grada do TC "Piramida", i nazad, je bilo sjajno. Sutradan, od Filmskog Grada do Liona i nekako, u povratku haos. Navigacija insistira na izabranoj (ponuđenoj) ruti, sa polukružnim okretanjem, i sa pokušajem da me uvuče u svaku narednu ulicu koja će nekako da vrati na izabranu rutu. Ipak, siguran sam da bi me Magic Earth FREE sasvim ispravno odveo do odredišta da sam poslušao navođenje.

a) TC "Piramida". Nemam nijednu zamerku. Iako, u povratku, nisam skrenuo u Radničku, pored Ade, navigacija je odlično rerutirarala. Preko Požeške i Kneza Višeslava, bez nuđenja slabijeg i tesnog puta kroz Žarkovačku. Razlog za ovo je taj što na mostu nije postojao nijedan drugi izlaz da me vrati na put pored Ade, a kasnije je zaista bilo nelogično da me vrati sa Banovog Brda, na par kilometara od destinacije, čak do Ade. Sjajno !

Piramida.jpg


b) Lion. Povratak je ponudio korektnu rutu, Bulevar Kralja Aleksandra, Kneza Miloša, pored Sajma i Ade...Ja nisam skrenuo ka Sajmu (kako se traži na četvrtoj maloj slici) i navigacija zahteva da skrenem u Bulevar kneza Aleksandra (peta slika) i napravim polukružno i dosta komplikovano, preko Mostarske petlje se vratim na put pored Sajma. Tu su bila još 3 zahteva da idem ka Sajmu, prvo u Kvarnersku, pa Kozjačku i Suvoborsku. Pošto sam sve to ignorisao, navigacija se "naštimovala" i dalje je bilo savršeno, preko Topčiderske zvezde, pored Miloševog Konaka, Pionirskom uz Košutnjak. Ako izuzmem "ludovanje" posle Gazele, ostalo je bilo sve korektno. Usput su se pojavljivala sva važna mesta : Milošev Konak, Hajdučka česma, Restorani Košuta, Devateka, Filmski grad, Rubin, Hram Svetog Luke, Komercijana banka, Lilly...

Lion_S.jpg


Dakle, preporučio bih svima da skinu sa Play Store ovu Free Magic Earth i da probaju u svom gradu. Ako mapa bude kao u Beogradu, siguran sam da će vam se navigacija dopasti. Kod mene će ostati kao rezerva. Mislim da je po lepoti slična novim Sygic verzijama, po kvalitetu mape (u Beogradu) daleko bolja, rutiranje i rerutiranje na istom nivou. Ali, pošto je besplatna, od Sygic auto je daleko bolja. Za ovih para dana se već nudi na marketu besplato ažuriranje. Kolege, ako vas ne mrzi, probajte. Mapa nije prevelika, 60.18MB za Srbiju. Besplatna navigacija, daleko bolja od mnogih sa kojima se mučimo. Naravno, ni približno kao iGO, ali možda uporediva sa Google Maps i HERE WeGo. Ili bar odmah iza njih...

Ponovo bih istakao svoj lični stav. Baveći se ovim Magic Earth navigacijama, gledao sam i kako se piše na još jednom forumu. Samo se postavi link za Magic Pro, bez ijedne reči. Da li radi, da li ne, to niko ne napiše. O slikama da ne govorim. Kome to treba. Mislim da, bez obzira na moju opširnost, ovakav način analize neke navigacije, mnogo više koritsti onome ko čita. Ako ništa drugo, ne mora da prolazi kroz iste neprijatne i neočekivane situacije. Treba se učiti na greškama drugih, tj. koristiti iskustvo drugih. Inače, [B]@nenadsenn[/B] je korektno dao opšte podatke o Pro verziji. Tamo i piše da se može preći sa Route 66 na Magic Earth Pro i besplatno apdejtovati i koristiti, pod uslovom da imamo sve licence, "Upgrading from ROUTE 66 Navigate is entirely free and your existing licenses in ROUTE 66 Navigate will automatically work in Magic Earth Pro". Nije mi jasno zašto nije dat bar neki probni period...Takođe, u opisu sa Play Store piše da se koriste "profesionalne" mape TomTom. Ne bih se složio. Ne znam koja je to TomTom mapa u Beogradu a dozvoljeno je skretanje levo iz Bulevara Kralja Aleksandra u Kneza Miloša. I još jedna nelogičnost. Kada se gleda mapa, piše Bulevar Kralja Aleksandra, a kada upišem taj isti naziv kao polaznu tačku, ili tapnem na neku tačku na toj ulici, piše da sam izabrao Bulevar Revolucije. To je dosta stari naziv. Kao i Beogradska-Borisa Kidriča, Resavska-General Ždanova. Ovo se može proveriti, pa da ne stavljam slike. Nažalost, istu "karakteristiku" ima i TomTom mapa u navigaciji TomTom GO Mobile. Jedino je kod nje zabranjeno skretanje levo iz "Bulevara Revolucije" u Kneza Miloša. Iznenađenjima TomTom mape, nikad kraja !
 

Prilozi

  • Route 66 1996.jpg
    Route 66 1996.jpg
    768,3 KB · Pregleda: 35
  • Route 66.jpg
    Route 66.jpg
    123,8 KB · Pregleda: 35
  • Magic Pro Update.jpg
    Magic Pro Update.jpg
    85,8 KB · Pregleda: 34
  • Magic Pro after Route 66.jpg
    Magic Pro after Route 66.jpg
    123,7 KB · Pregleda: 35
  • Serbia map.jpg
    Serbia map.jpg
    52 KB · Pregleda: 35
  • Ruta.jpg
    Ruta.jpg
    105,5 KB · Pregleda: 37
  • Nedostaje licenca.jpg
    Nedostaje licenca.jpg
    39,6 KB · Pregleda: 37
  • Magic Pro Vaucer.jpg
    Magic Pro Vaucer.jpg
    39,4 KB · Pregleda: 38
  • Restore purchases.jpg
    Restore purchases.jpg
    47,4 KB · Pregleda: 37
  • Cene za Magic Pro.jpg
    Cene za Magic Pro.jpg
    70,3 KB · Pregleda: 36
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
444
Moram sam sebe da demantujem. Kako mi je Navigas skrenuo pažnju da probam ovu navigaciju u realnim uslovima, tako sam video da ni meni ne radi. Kao i Navigasu, i meni radi samo simulacija. Izvinjavam se na dezinformaciji, i zamolio bih Nenada da nam kaže postoji li neka procedura da aplikacija proradi. Hvala.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Magic Earth Pro - 7.1.16.32.339BED1.4B448EB

Sta je novo -
• Human Voices are back! Download and switch to your favorite voice in Route Overview / Settings / Voice language
• Receive Text-to-speech voice guidance in a different language than your phone language
• Improved Voice volume settings
• Fixed text display problems for Arabic
• Performance enhancements and bug fixes
* vasile1955

Kod:
http://www92.zippyshare.com/v/wANwtx8e/file.html
 
Učlanjen(a)
07.01.2014
Poruka
34
U pokušaju da lnstaliram ovu Magic Earth Pro novu verziju Roure 66, koja još uvek ne radi, sada ne mogu da vratim staru. Ima li neko rešenje? Mnogo mi se sviđa opcija follow me.
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Magic Earth Navigation & Maps (Free)
Ažurirana verzija : 7.1.16.33.D5ECFD1.25A0F71

Magic_Free.jpg


@pedja1971
, probao sam da vratim prethodnu verziju Route 66, sa funkcijom Follow Me. Nisam uspeo iako sam imao snimljene foldere sa telefona na kome sam želeo da ponovo instaliram istu verziju. Probao sam sve varijante. Pošto sam imao instaliranu i mapu, odredim rutu i kada tapnem Start, aplikacija mi kaže da mi je istekla licenca i da se ili prijavim ili odem u "dućan".Kada sam uključio WiFi, aplikacija mi je izbacivala poruku da nisam uključio WiFi. Očigledno, aplikacija Route 66 traži svoj "dućan" a on više ne postoji. Koristio sam apk fajl
Kod:
ROUTE_66_Navigate 6.2.14.38.116B93A.F058483-getIMEI.apk
Ukoliko pokušam da promenim broj IMEI, kao ranije, i da dobijem dodatnih 30 dana, navigacija takođe traži da se ide u dućan. Dakle, nisam uspeo ni u jednoj varijanti.
Sledeći potez je bio da pišem Magic Earth Pro Supportu. Pitao sam ih zašto nisu dali, kao što je to bio slučaj sa Route 66, trial period od 30 dana. Odgovorili su da to nisu omogućili ali da možemo pregledati mapu, kreirati rutu i u demonstraciji isprobati navigaciju. Ako želimo da je probamo u realnim uslovima, moramo je kupiti. Kao alternativu su predložili instalaciju navigacije iz naslova sa OpenStreet mapama. U tom slučaju je sve besplatno. Na drugo pitanje, da li su realizovali funkciju Follow Me, odgovorili su mi da nisu a možda će razmotriti. Lično nisam ubeđen da će vraćati tu opcuju. Evo njihovog odgovora. Ispod njega je moj mejl.
Kod:
Re: Trial period
[LIST]
[*]General Magic Customer Support<support@generalmagic.com>
[/LIST]
Dear S.
Thank you for writing to us.

The free trial is no longer available in the new Magic Earth Pro app.You can use Magic Earth Pro as a global map viewer and route planner, and you can also simulate navigation for free. To navigate with turn-by-turn voice instructions, you need to purchase a Navigation licence.

As an alternative, we recommend you to try our completely free software, Magic Earth, based on OpenStreetMap data. You can download the maps for offline use, enjoy free turn-by-turn navigation, free speed cameras, and free traffic information. Magic Earth is available for download onGoogle PlayandApple App Store.

At the moment the requested feature is not available in our application. We have forwarded your feedback to the appropriate team to be taken into consideration for future updates of the app.

We are constantly working on new features to improve our applications in order to satisfy all our customers’ expectations.

We are happy to confirm that a new app update based on the feedback of our users is already in progress. So stay tuned and download all app updates when they become available!

Have a lovely day and keep in touch!

Best regards,

Adina
General Magic Support
www.generalmagic.com


On 15-Aug-16 20:23, S.K. wrote:

Hello,

For all of us who once used Routes 66 big disappointment. My license has expired.
Have you thought about it to offer a shorter period of time as a trial period in which the application is working completely.
Previous navigation Route 66 is offered as a 30-day trial period with full operations.
I do not understand why you did not keep this useful principle.
Why  anyone will buy  your navigation without having seen how it work in real conditions.
In the first place I do not know whether there is still exists a function FOLLOW ME.

Best regards,
S.K.
Belgrade, Serbia

Razmišljam da pišem Magic Supportu i da objasnim da se ipak razlikuje rutiranje u sobnim uslovima u verzijama Pro i Free. Takođe, poslao bih slike iz realne vožnje verzije Free (iz posta #54) da bih im ilustrovao da nije dovoljno simulirati rutu u kućnim uslovima. Pravi kvalitet navigacije, tome ostajem dosledan, se vidi samo u realnoj vožnji. I to u situacijama kada se mora ignorisati predviđena putanja, kao što je trenutno slučaj sa rekonstrukcijom Ljutice Bogdana, kao i u slučajevima kada se mora promeniti kretanje u zavisnosti od saobraćajnih uslova...Ali, da li sve ovo ima nekog smisla. Oni su zamislili svoju Pro navigaciju ovako, bez Trial perioda, kao i bez funkicije Follow Me. Na osnovu svega, ipak ovo nije kontinuitet sa poznatom navigacijom Route 66. Jedino je grafika ostala ista...

Danas sam apdejtovao novu verziju Free verzije sa OS mapama. Primetno poboljšanje je ponuda srpskog glasa (Milica). U prethodnoj verziji se nudio samo jedan glas, engleski, koji sam ja mogao čuti samo na telefonu Samsung J5 a nisam na ostala tri koja sam pomenuo u #54. Verzija i pojava glasa se mogu videti na slikama u prilogu.
Juče sam ponovo probao Free verziju. Od Bulevara Kralja Aleksandra sam napravio rutu, posle toga izabrao rutiranje "Kratko", navigacija je prepravila rutu i do kuće stigao putem kojim obično vozim, bez zahteva za vraćanjem i polukružnim okretanjem, slike u prilogu Ruta 1 (2 i 3) iako sam promenio kretanje, posle situacije sa slike Ruta 1. Navigacija nije kao ranije insistirala da skrećem desno ili da pravim polukružno okretanje.
Još jednom preporučujem da probate Magic Earth Free sa OS mapama. U prilogu su skrinšotovi Kod Memorijalnog centra 25. Maj da se vidi koliko detalja ima OS mapa, slike sa oznakom JNA (stadion). Takođe, tu su i skrinšotovi skretanja ka stadionu JNA. Vidi se da OS mapa i TomTom (u iGO) imaju tačan oblik, sa blagim skretanjem levo. HERE WeGo, Google Maps posebno, imaju neprirodno skretanje iako imaju sve tačno ucrtano.
 

Prilozi

  • Magic Earth Free Verzija.jpg
    Magic Earth Free Verzija.jpg
    30,1 KB · Pregleda: 25
  • Magic Earth Free Glas.jpg
    Magic Earth Free Glas.jpg
    41,2 KB · Pregleda: 22
  • JNA Magic Earth Mapa.jpg
    JNA Magic Earth Mapa.jpg
    69,5 KB · Pregleda: 24
  • JNA Magic Earth.jpg
    JNA Magic Earth.jpg
    83,6 KB · Pregleda: 26
  • JNA iGO TT.jpg
    JNA iGO TT.jpg
    79,1 KB · Pregleda: 25
  • JNA Google Maps.jpg
    JNA Google Maps.jpg
    58,3 KB · Pregleda: 26
  • JNA HERE WeGo.jpg
    JNA HERE WeGo.jpg
    58,9 KB · Pregleda: 24
  • Ruta 1.jpg
    Ruta 1.jpg
    79 KB · Pregleda: 23
  • Ruta 2.jpg
    Ruta 2.jpg
    81,9 KB · Pregleda: 24
  • Ruta 3.jpg
    Ruta 3.jpg
    72,2 KB · Pregleda: 20
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Magic Earth Free

Rutiranje ove free verzije Magic Earth je korektno.
Cak sta vise u poredjenju sa Sygic odlicno.
Ono sto meni licno smeta je:
  1. Malo je teze odabrati alternativnu rutu dok se ne naviknes.
  2. Nema zvucno upozorenje za prekoracenje brzine
  3. Nema mogucnost ubacivanja saobracajnih kamera
  4. Ne moze se menjati ikona za importovane TOI
Sve u svemu ovo je navigacija ciji razvoj treba pratiti.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top