ROUTE 66 Navigate GPS Navigacija - Magic Earth Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
@zx16
U Kontrol Panelu u upcijama Folder cekirat: Da Windows prikaze hiden fajlove i folder i cekirati da prikaze ekstenzije datoteka. Ovo je obavezno da ne bi bilo problema.
 
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
Probao sam danas istalirati ovu navigaciju po uputstvu sa prve strane. Ja se nadam da sam ispravno sastavio txt datoteku. Screenshot_2014-10-15-12-51-15.png Ali kad pokrenem APK fajl kaze da instalacija nemoze da se izvede
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Kako da aktiviram, podesim opciju Follow Me?
Просто. Када си задао руту и покренуо навигацију, са десне стране дисплеја на средини кликни на мени а онда у падајућем менију кликни на опцију Follow Me.
Остаје ти да подесиш телефон тако да камера гледа напред и да ти се слика пута уклопи у пут на навигацији.
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Posle ovako afirmativnih komentara, sa posebnim oduševljenjem sam instalirao i navigaciju ROUTE 66. Ostaje da je probam u realnim uslovima. Objašnjenje koje je postavio @braonpas, na strani 1, je bilo veoma značajno. Imei.txt je odradio svoje :) već na početku. Zbog mog propusta u redosledu pri instalaciji, promenom jedne cifre u imei.txt "produžio" sam trial period za narednih 30 dana... Posebno sam nestrpljiv da vidim opciju Follow me.
Drugari, hvala svima !


EDIT
Drugari, pročitao sam sve komentare i, ako nisam slučajno nešto preskočio, nisam uspeo da na ekranu dobijem i sliku sa kamere telefona. Onako kao što je dobio @braonpas i onako kako se vidi i na internetu i na Youtube. Staviću ovde Settings fajl i par slika. Funkcija Follow me radi, ali kamera telefona se ne aktivira. Probao sam da inicijalizujem i jednu i drugu kameru, gledao Settings...ali ništa. Takođe, imam i drugo pitanje. Da li se kod vas vide 3D zgrade na mapi. Sve je štiklirano (bar je bilo), ali se vidi samo "gola mapa". Ako je neko imao isto ovakvo negativno iskustvo (u vezi sa slikom i 3D), molio bih za pomoć. Inače, navigacija mi se baš sviđa :). Čak i bez slike i bez 3D :(. Kako je neko lepo rekao, navigacija koja tek dolazi.
Nadam se da ću dobiti pomoć od vas. Da ne zovem Support kao, naš prijatelj, urednik @Che_Guevara007...


Neka ova slika bude velika da bi ste primetili dopunu prvog komentara i moja pitanja...

Route 66.jpg


Hvala unapred !

[DEFAULT]
=
3DANGLE=89
3DVIEW=0
ADDRESSSEARCHSELECTEDCOUNTRYISO=SRB
ALLOWDOWNLOADUSING3G=false
AUGMENTEDREALITY=true
AUGMENTEDREALITYCAR=/storage/sdcard1/ROUTE66_V11/Data/CarModels/MINI_Cooper_2001.3dm
AUTOZOOM=true
AVOIDFERRIES=false
AVOIDMOTORWAYS=false
AVOIDTOLLROADS=false
BACKLIGHTON=3
BUILDINGSTRANSPARENCY=30
CAMERAAUTOMATICFOV=true
CAMERAHEIGHT=1.200000
CAMERAHORIZONTALFOVANGLE=52.000000
CAMERAVERTICALFOVANGLE=40.000000
CARMODE=false
CARTYPE=0
CLOUDBACKUP=false
COLORSCHEME=Default
DRIVINGMODE=0
DYNAMICVOLUME=true
FIRSTRUN=false
HIGHSPEED=13.890000
HOME=true
INSTRRENDLAYOUT=2
LANEINFO=true
LASTCOUNTRY=
LASTKNOWNPOSITION=
LICENSESNOTIFICATIONATSTARTUP=true
LOWSPEED=5.560000
MAPCACHESIZE=0
MAPLANGUAGE=true
MAPSTYLE=1
MAXFAVORITESNO=50
MUTE=false
NAVIBARTRANSPARENCY=15
NAVIDISCLAIMERACCEPTED=true
NAVLAYOUTSCALEFACTOR=1.250000
NIGHTCOLORS=0
ONLINE=false
ONLINEOVERLAY-33024=true
ONLINEOVERLAY-40960=true
PHONEME=true
PUSHNOTIFICATIONID=APA91bGP54of8OYqx3XAt8lpyP8JLIqZFov2Cz9TQL8kqHerK4-2jzXltnbM09B9-IZtsAk9vza8cVsveCi-d8gu0ehLYhI7MRLmiFXNngFDuXF0uBwI08yG5qOLxVod3gUKQc_UtnOA1eWWziFMthhaBhY3-cfoCg
RECENTCITIES=
RECENTSEARCH=
RECENTSTREETS=
SAFETYALONGROUTE=true
SAFETYDISTANCE=500.000000
SAFETYINSTALLED=true
SAFETYON=true
SAFETYSOUND=speed_camera
SAFETYVISUALON=true
SAVEMAPSONEXTERNALSTORAGE=true
SHOWBUILDINGS=true
SHOWDISTANCETODESTINATION=true
SHOWETA=true
SHOWFAVORITES=true
SHOWPOIS=1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>1<R66>
SHOWRECENTS=true
SHOWSAFETYCAMERAS=true
SHOWSCALE=false
SHOWTRAFFIC=true
SHOWWEATHER=true
SIMULATIONSPEED=1
SORTALERTSTYPE=0
SORTFAVOURITESTYPE=0
SPEEDAUTO=true
SPEEDON=true
SPEEDSOUND=speeding_warning
STARTUPCAMERASTATE=65374173 9600 143217849 1.570796 6.099242
STARTUPFOLLOWGPS=true
TRAFFICINFORMATION=1
TRAFFICINTERVAL=2
UNITSYSTEM=0
USEMAPCOLORSCHEMEDURINGNAVIGATION=false
USE_DEFAULT_3D_ANGLE_LAND=false
USE_DEFAULT_3D_ANGLE_PORT=false
VOICELANGUAGE=/storage/sdcard1/ROUTE66_V11/Data/AudioRes/srp_SRB_Milica.ogg_405504001.speech
VOLUME=10
WORK=true
rue=rue
P.S. Napomenuo bih da, kada sam konektovao mobilni na PC, da preuzmem ScreenShots, Settings fajla nije bilo u folderu ROUTE66_V11 !? Samo Data. Nije mi jasno kako je aplikacija uopšte i radila bez njega...Sada sam dodao Settings, fajl od sinoć, ali ponovo kamera ne radi ??? Sve ostalo radi kako se i očekuje. Inače, isti telefon (Huawei Y300-0100 with Android version 4.1.1) i ista kamera bez problema prikazuju on-line sliku, na celom ekranu, u Sygic Black Box opciji.
 

Prilozi

  • Version.JPG
    Version.JPG
    28,6 KB · Pregleda: 49
  • Rute na Startu.jpg
    Rute na Startu.jpg
    66,8 KB · Pregleda: 52
  • Mapa Srbije.jpg
    Mapa Srbije.jpg
    37,8 KB · Pregleda: 43
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Nažalost, nema odgovora od članova foruma. Makar da mi neko kaže da ima istu manifestaciju funkcije Follow Me u ovoj navigaciji. Ili da me obavesti da kod njega radi sa on line slikom na ekranu. Da bih znao da li je ovo samo kod mene, ili je to karakteristika verzije...Za sada samo mogu da menjam automobil koji pratim :(
I dalje smatram da je ova navigacija veoma kvalitetna.
Inače, u ROUTE 66 su zaista profesionalci. Reagovali su na moj mejl sa slikama i evo odgovora koji sam danas dobio:
Dear Srboljub,

Please excuse us for the delay in our response.

Your email has been forwarded to our R&D team for further investigation. As soon as we receive a feedback from their part, we will come back to you with a possible solution.

We would like to thank you for your patience and understanding.

Best regards,

Delia
ROUTE 66 Team
www.66.com
Naravno, obavestiću ukoliko R&D tim razjasni o čemu se radi...
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-02-12-08-23-23.jpg
    Screenshot_2015-02-12-08-23-23.jpg
    23,4 KB · Pregleda: 38
  • Screenshot_2015-02-12-08-25-42.jpg
    Screenshot_2015-02-12-08-25-42.jpg
    30,1 KB · Pregleda: 34
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Nažalost, nema odgovora od članova foruma. Makar da mi neko kaže da ima istu manifestaciju funkcije Follow Me u ovoj navigaciji. Ili da me obavesti da kod njega radi sa on line slikom na ekranu. Da bih znao da li je ovo samo kod mene, ili je to karakteristika verzije...Za sada samo mogu da menjam automobil koji pratim :(
I dalje smatram da je ova navigacija veoma kvalitetna.
Inače, u ROUTE 66 su zaista profesionalci. Reagovali su na moj mejl sa slikama i evo odgovora koji sam danas dobio:
Dear Srboljub,

Please excuse us for the delay in our response.

Your email has been forwarded to our R&D team for further investigation. As soon as we receive a feedback from their part, we will come back to you with a possible solution.

We would like to thank you for your patience and understanding.

Best regards,

Delia
ROUTE 66 Team
www.66.com
Naravno, obavestiću ukoliko R&D tim razjasni o čemu se radi...
Ovako,
1. Koji telefon imaš i da li imaš neki custom ROM?
2. Koliki ti je DPI na telefonu?
3. Koju verziju apk imaš?

Ja koristim ovu navigaciju i po mom mišljenju je uz Garmin Street Pilot najbolja ali treba dosta truda da se sve zajebancije slože i nameste.
Nemam baš toliko vremena za forum ali ti odgovori na ova tri pitanja pa u zavisnosti od toga videću šta dalje da radiš. Inače ponavljam kada se app sredi radi bez greške.
Pozzz
 
Natrag
Top