ROUTE 66 Navigate GPS Navigacija - Magic Earth Navigacija

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Ovako,
1. Koji telefon imaš i da li imaš neki custom ROM?
2. Koliki ti je DPI na telefonu?
3. Koju verziju apk imaš?

Ja koristim ovu navigaciju i po mom mišljenju je uz Garmin Street Pilot najbolja ali treba dosta truda da se sve zajebancije slože i nameste.
Nemam baš toliko vremena za forum ali ti odgovori na ova tri pitanja pa u zavisnosti od toga videću šta dalje da radiš. Inače ponavljam kada se app sredi radi bez greške.
Pozzz
Zdravo !

(Napomenuo si mi da si zauzet. Zato, izvini zbog predugačkog komentara. Možeš pogledati samo ovo između crtica, što si me pitao, a ignoriši ostatak. Iako, može i tebi biti zanimljivo ...)

---------------------------------------------------------------------------------------
1. Telefon je Huawei Y300-0100, Android version 4.1.1. U prilogu su verzija (odgovor na *#*#1357946#*#*) i karakteristike telefona (podatak "about phone"). Swisscom je logo pri uključenju. Pošto ne znam kako da proverim da li je neki Custom ROM, mislim da nije, da je Official ROM. Ništa nisam radio na telefonu.
2. Display je 480x800. Negde sam našao podatak da je 233 DPI
3.
Verzija Route66 aplikacije je 6.2.14.38.116B932A.F058483
---------------------------------------------------------------------------------------


Pošto sam u komunikaciji sa support Route66, poslao sam im, na njihov zahtev da bi pokušali da reše problem, debug log file. Možda će ti zatrebati, jer možes sam sebi poslati mejl sa debug log fajlom i sam ga analizirati :

enter the code qazwsx in the ‘Search’ field; the text ‘Search(debug)’ will be displayed

Pokrenuo sam aplikaciju, došao do tamnog ekrana sa putem i automobilom, i iz aplikacije im poslao mejl (na adresu koju su dali) u kome je debug log file.
Sada čekam odgovor od njih. Bio je vikend, inače su veoma ekspeditivni.

I ja mislim da je navigacija Route66 sjajna. Profesionalna. Kod mene je "egal" sa navigacijom HERE Maps . Podrška i mape su vrhunske kod ove dve navigacije. Inače, pitanje je koliko je i korisna opcija Follow Me. Jer nije previše pametno gledati u ekran za vreme vožnje. Da se ne desi, dok pratim virtuelni, da "poljubim" neki realni ispred mene :( ...

Napomenuo bih samo da sam želeo da instaliram najnoviju verziju navigacije sa Play Store, ali nikako mi nije bila dozvoljena trial verzija. Odmah me je slao u kupovinu. Nije problem platiti, ali sam bio nestrpljiv da probam, pa sam zato instalirao verziju aplikacije sa prve strane. Sve funkcije su dostupne. Samo je različita manifestacija opcije Follow Me. I, na kraju, isti telefon koristim i za Sygic (14.7.7) navigaciju, uključim BlackBox i navigacija radi normalno sa online slikom na ekranu, bez kašnjenja, prekidanje slike i sl.

Pozz i hvala !
 

Prilozi

  • Route 66.png
    Route 66.png
    65 KB · Pregleda: 79
  • About phone.png
    About phone.png
    62 KB · Pregleda: 79
  • Version.png
    Version.png
    13,5 KB · Pregleda: 81
  • Search-Debug.png
    Search-Debug.png
    125,2 KB · Pregleda: 79
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
ROUTE 66 Customer Support :

ROUTE 66 Customer Support

Today at 2:00 PM

Dear Srboljub,

We are sorry for the delay in our response.
We confirm that your emails have been forwarded to our R&D team for investigation. As soon as we receive an answer from our team, we will get back to you.
Thank you for patience and understanding in this matter.

Best regards,

Delia
ROUTE 66 Team
www.66.com

---------------------------------------------------------------------------------------

On 13.02.2015 22:20, Srboljub wrote:

Hello,

I have simulated a Follow Me feature and then I had to stop driving to get a feedback option. Here I will attach steps screenshots when I sent to you the debug log file . I hope that you will solve the problem of black display on my navigation screen, when no video images online.
Also, I will send debug log file that I received because I send to you and to me as CC message same debug log file.

Best regards,

Srboljub

P.S. I attach picture of Sygic navigacion Black Box option.

---------------------------------------------------------------------------------------

From:
ROUTE 66 Customer Support <support@66.com>
To: Srboljub
Sent: Friday, February 13, 2015 2:42 PM
Subject: Re: Fw: Android Navigation ROUTE 66

Dear Srboljub,

We are sorry to hear that the Follow Me feature is not working on your device.
To investigate this problem, please send us a debug log from within the ROUTE 66 Navigate app, by following the steps below:
- start ROUTE 66 Navigate and go to the ‘Search’ field
- enter the code qazwsx in the ‘Search’ field; the text ‘Search(debug)’ will be displayed
- try to obtain the same behavior with "Follow Me" feature while navigating
- select ‘Menu > Send feedback’, enter support@66.com email address in the ‘To’ field and then send the email by tapping the top right Send button.

With this information, we will be able to investigate this problem and will try to provide you with a solution as soon as possible. Thanks in advance!

Best regards,

Delia
ROUTE 66 Team
www.66.com
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Zdravo !

(Napomenuo si mi da si zauzet. Zato, izvini zbog predugačkog komentara. Možeš pogledati samo ovo između crtica, što si me pitao, a ignoriši ostatak. Iako, može i tebi biti zanimljivo ...)

---------------------------------------------------------------------------------------
1. Telefon je Huawei Y300-0100, Android version 4.1.1. U prilogu su verzija (odgovor na *#*#1357946#*#*) i karakteristike telefona (podatak "about phone"). Swisscom je logo pri uključenju. Pošto ne znam kako da proverim da li je neki Custom ROM, mislim da nije, da je Official ROM. Ništa nisam radio na telefonu.
2. Display je 480x800. Negde sam našao podatak da je 233 DPI
3.
Verzija Route66 aplikacije je 6.2.14.38.116B932A.F058483
---------------------------------------------------------------------------------------


Pošto sam u komunikaciji sa support Route66, poslao sam im, na njihov zahtev da bi pokušali da reše problem, debug log file. Možda će ti zatrebati, jer možes sam sebi poslati mejl sa debug log fajlom i sam ga analizirati :

enter the code qazwsx in the ‘Search’ field; the text ‘Search(debug)’ will be displayed

Pokrenuo sam aplikaciju, došao do tamnog ekrana sa putem i automobilom, i iz aplikacije im poslao mejl (na adresu koju su dali) u kome je debug log file.
Sada čekam odgovor od njih. Bio je vikend, inače su veoma ekspeditivni.

I ja mislim da je navigacija Route66 sjajna. Profesionalna. Kod mene je "egal" sa navigacijom HERE Maps . Podrška i mape su vrhunske kod ove dve navigacije. Inače, pitanje je koliko je i korisna opcija Follow Me. Jer nije previše pametno gledati u ekran za vreme vožnje. Da se ne desi, dok pratim virtuelni, da "poljubim" neki realni ispred mene :( ...

Napomenuo bih samo da sam želeo da instaliram najnoviju verziju navigacije sa Play Store, ali nikako mi nije bila dozvoljena trial verzija. Odmah me je slao u kupovinu. Nije problem platiti, ali sam bio nestrpljiv da probam, pa sam zato instalirao verziju aplikacije sa prve strane. Sve funkcije su dostupne. Samo je različita manifestacija opcije Follow Me. I, na kraju, isti telefon koristim i za Sygic (14.7.7) navigaciju, uključim BlackBox i navigacija radi normalno sa online slikom na ekranu, bez kašnjenja, prekidanje slike i sl.

Pozz i hvala !
Evo mene u kasnoj noći :)
Prvo, iako te nisam pitao vidim po slici koju si postavio da verovatno ako ne budeš uspeo da je pokreneš da je do kernela tvog telefona.
Pošto imaš stock ROM znači do ROMa nije.
DPI je normalan tako da nije ni do njega.
Log file ti je normalan, to će ti iz oni reći kad pogledaju.
Ja pišem preko tapatalka pa imam ograničene opcije trenutno ali mislim da je verzija sa prve strane dosta loša i zbog same aktivacije a u odnosu na verziju ranije nema mnogo poboljšanja pa pogledaj na internetu za takvu verziju.
Koliko se sećam ide ovako:
Imaš dva apk fajla (.nonet i .net) instaliraš prvi udješ preko wifi i skineš mapu jezik i obavezno kola za simulaciju neka druga. Onda prelepiš drugi apk file.
Ne pokreći korišćenje navigacije, možeš samo upaliti aplikaciju. Kreni da voziš, onda zadaj rutu i prati rutu par minuta Tad postavi telefon na sredini automobila tako da ima kamera uvid u ceo put. Tako čekaj sigurno i ne diraj ništa budi strpljiv i mora da proradi ili je onda nešto do hardvera kamere i tu nema pomoći.
Pa javi šta si uradio...
PS Vidim kažeš da ti HERE uz ovu najbolja, voleo bih da znam šta ti se ne sviđa kod Garmina, po meni dva koraka ispred ostalih navigacija. Slobodno napiši pa ću ti ja editovati post kad pročitam ili napiši u njenoj temi svejedno..
Pozz
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Evo mene u kasnoj noći :)
Prvo, iako te nisam pitao vidim po slici koju si postavio da verovatno ako ne budeš uspeo da je pokreneš da je do kernela tvog telefona.
Pošto imaš stock ROM znači do ROMa nije.
DPI je normalan tako da nije ni do njega.
Log file ti je normalan, to će ti iz oni reći kad pogledaju.
Ja pišem preko tapatalka pa imam ograničene opcije trenutno ali mislim da je verzija sa prve strane dosta loša i zbog same aktivacije a u odnosu na verziju ranije nema mnogo poboljšanja pa pogledaj na internetu za takvu verziju.
Koliko se sećam ide ovako:
Imaš dva apk fajla (.nonet i .net) instaliraš prvi udješ preko wifi i skineš mapu jezik i obavezno kola za simulaciju neka druga. Onda prelepiš drugi apk file.
Ne pokreći korišćenje navigacije, možeš samo upaliti aplikaciju. Kreni da voziš, onda zadaj rutu i prati rutu par minuta Tad postavi telefon na sredini automobila tako da ima kamera uvid u ceo put. Tako čekaj sigurno i ne diraj ništa budi strpljiv i mora da proradi ili je onda nešto do hardvera kamere i tu nema pomoći.
Pa javi šta si uradio...
PS Vidim kažeš da ti HERE uz ovu najbolja, voleo bih da znam šta ti se ne sviđa kod Garmina, po meni dva koraka ispred ostalih navigacija. Slobodno napiši pa ću ti ja editovati post kad pročitam ili napiši u njenoj temi svejedno..
Pozz
Zdravo druže,
Poslušao sam te i instalirao verziju koju si mi preporučio. 6.1.14.17B9568AC.337864D
Dobro se sećaš. Sa neta se skinu 2 apk fajla i instalira prvo net.apk, skinu se mape i ostalo, i preko aplikacije se pokrene nav.apk. Ovo ponavljam za drugare kojima može zatrebati.
R66_6.1.14.17_net.apk
R66_6.1.14.17_nav.apk

U pravu si i u pogledu činjenice da nema vidljivih razlika u odnosu na verziju 6.2.14.38.116B932A.F058483. Koliko sam primetio, samo je različito editovanje Favourites lokacija. Ako neko ima problema sa tim, može pitati.
Nažalost, dobro si i pretpostavio da nedostatak "žive" slike na ekranu je uzrokovan, najverovatnije, nemogućnošću telefona, tj. kamere, da prati zahteve navigacije. Tako da se i sa novom verzijom na ekranu pojavljuje samo automobil i putanja. Funkcija Follow Me jeste interesantna. Tehnički gledano. Međutim nije presudna kada je u pitanju kvalitet navigacije Route 66. Dakle, kod mene ne radi kako bi trebalo, ali mi to ne smeta. Probaću sa Galaxy S3, tamo će raditi. Da me prođe želja za slikom puta i virtuelnim automobilom :).
Inače, Support Team se nije danas oglasio. Napisaću ako se jave. I mene zanima njihovo mišljenje. Ipak, nepotrebno se ljudi muče. Ovaj telefon ne može da podrži softver Route 66.
Na kraju, daleko od toga da mi se Garmin ne sviđa. Jednostavno, nisam do sada stigao da ga instaliram. Možda mi deluje previše komplikovano kako je objašnjeno na prvoj strani foruma sa tom temom. Verovatno ću probati i tu navigaciju. Ipak je to najpoznatije ime u oblasti navigacija...
Hvala na pomoći.
Pozdrav !

EDIT
Na oficijelnom sajtu www.66.com u "ROUTE 66 Maps + Navigation for Android" piše :

Product compatibility notes :
1
. ROUTE 66 Maps + Navigation for Android is compatible with Android OS versions 2.1, 2.2 2.3-2.3.7, 3.x and 4.0 (also known as Eclair, Froyo, Gingerbread, Honeycomb and Ice Cream Sandwich)
2.
Turn-by-turn navigation is only available on devices with GPS.
3. Follow Me augmented reality navigation is only available on devices with GPS and back-facing camera.
4
. During first start-up a working Internet connection is required.

Pošto je moj telefon Huawei Ascend Y300, Android OS, v4.1 (Jelly Bean), možda se tu nalazi odgovor zašto kod mene ne radi korektno opcija Follow Me.
Kompatibilnost u tački 3. je ispunjena. U tački 1., kako ovde piše, NIJE !

Jedino me čudi da Support Team nije odmah to naveo, jer sam još u prvom mejlu naglasio koji mobilni telefon koristim.
 

Prilozi

  • R66 verzija.png
    R66 verzija.png
    65,2 KB · Pregleda: 64
  • R66 kamera.png
    R66 kamera.png
    61 KB · Pregleda: 63
  • R66 screen 1.png
    R66 screen 1.png
    47 KB · Pregleda: 66
  • R66 screen 2.png
    R66 screen 2.png
    41,7 KB · Pregleda: 63
  • R66 screen 3.png
    R66 screen 3.png
    56,5 KB · Pregleda: 62
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Uključila se kamera u opciji "Follow Me". Ali, na telefonu Huawei Ascend G300 (Android OS v2.3)

Moja mejl prepiska sa Support Route 66 Navigate se danas završila. Evo njihovog odgovora gde su napisali da nisu pronašli, u poslatim fajlovima, razlog nepojavljivanja slike u opciji "Follow Me". Poručili su mi da, pošto sam naglasio da sam probao sa starim verzijama, da probam da instaliram aktuelnu sa Play Store. Neki pametniji predlog nemaju...

ROUTE 66 Customer Suppor Today at 3:53 PM To me

Dear Srboljub,

We are deeply sorry for the delay in our response.

All the files provided by you were forwarded to our R&D team (including the 'Settings.ini' file). Unfortunately, we do not have your device to check whether the 'Follow Me' feature presents the same issue and the problem that you report cannot be reproduced on the devices available in our office. We recommend you to accept the next updates of our app and check whether the 'Follow Me' problem has been solved.

We remain at your disposal for any further questions.

Best regards,

Delia
ROUTE 66 Team
www.66.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

On 19.02.2015 18:31, Srboljub wrote:
Hello,
Excuse my impatience. Because I'm an engineer, I can not understand that it takes so much time to your R & D team investigate what the problem is. Today I installed a previous version 6.1.14.17B9568AC.337864D. Unfortunately, the options Follow Me not working properly. I continue to see the phone display only black screen, virtual line path and virtual car. No real time images as provided.
Did you ask your R & D team:
1. Is my phone Huawei Y300-0100, Android version 4.1.1 ( Jelly Bean) and camera compatible to launch function Follow Me from your excellent GPS android naviagtion application Route 66 Navigate.
Can they take same phone, install your application navigate Routes 66 and check what the problem is.
I send again to you:
Pictures from screen,
Settins.ini file (version 6.1.14.17B9568AC.337864D),
Debug log file
Huawei Y300-0100, Android version 4.1.1 ( Jelly Bean). This is name of my phone as well as the version of the Android operating system.
Best regards and thanks in advance.
Srboljub
Pošto imam i drugi Huawei telefon, Ascend G300, sa starijim Android OS v2.3, a na njemu nisam do sada instalirao Route 66, sa Play Store sam preuzeo verziju 6.4.15.6.EDBC686.B405156 i probao u vožnji. Slika u opciji "Follow Me" se odmah pojavila ! Ovde bi trebalo odbaciti misteriju o "savršenstvu opcije Follow me". Ipak, nije ništa revolucionarno. I naglasiti da se na ekranu telefona SAMO vidi baš ono što kamera u tom trenutku "vidi". Nema potrebe da se telefon postavi na sredini vozila, da vidi put pod dobrim uglom... Najprostije, može se opcija "Follow Me" simulirati i sa terase stana . Slika "Follow Me bez voznje" to pokazuje. Ona je četvrta na glavnoj, velikoj slici. Samo je potrebno uključiti GPS, definisati putanju, pokrenuti navigaciju (dugmetom START) i kamera će se uključiti. Jedino se ne može pojaviti odmah virtuelna putanja i virtuelni automobil...

G 300 Follow Me 21.jpg

Nažalost, ostao sam bez odgovora u vezi Huawei Ascend Y300 sa Android OS 4.1.1. Takođe, ni ljubaznim ljudima iz Support-a ne mogu ništa da odgovorim. Ne znam da li bi i on "izbacio" sliku sa najnovijom verzijom. Ipak, ubeđen sam da se onlajn slika ne bi pojavila. Jednostavno, to je nekompatibilnost hardvera kamere na ovom telefonu i navigacije Route 66. NAVIGACIJA, u dosadašnjim verzijama, NE USPEVA DA UKLJUČI KAMERU KONKRETNOG TELEFONA. Što se instalacije sa Play Store tiče, iz nekog razloga je ostao neki "rep" i, očigledno, "potrošio" sam probni period od 30 dana. Na njemu ne uspevam da pokrenem navigaciju. Sve se instalira korektno, preuzme i mapa, ali kada se odredi putanja i pokrene START, aplikacija kaže da se mora ići u Store i plaćanjem kupiti licenca (slike Store 1 i Store 2). Mogu kupiti, ali iz principa ne želim pre nego što proverim da li podržava tu opciju. Lično mislim da ni najnovija verzija ne bi uspela da uključi kameru telefona. Sugerisaću R&D timu da razmotri ovu moju pretpostavku i da pokuša da u softveru prilagodi deo koji je zadužen za uključenje kamere.

Na kraju, korektno je reći : nije problem u kameri, već u navigaciji. Moramo imati u vidu da istu tu kameru navigacija Sygic uspešno uključuje i prebacuje sliku na ekran u opciji BlackBox.

Sve ovo je manje važno. Najbitnije je to, da je navigacija Route 66 Navigate, što se tiče rutiranja i rerutiranja, verovatno najbolja od svih koje sam do sada koristio. Mape nisu ažurne i precizne, kao recimo one u navigaciji HERE. Ali, dobro je i ovo. Ipak, mi živimo na Balkanu...

EDIT : Ovako rade profesionalci !

Svaka čast timu Route 66 ! Na moju primedbu da nemam probni period, ljudi su pronašli da sam još prošlog leta instalirao i, iz sada meni nepoznatog razloga, deinstalirao aplikaciju. Verovatno mi je tada bio potreban memorijski prostor za neku drugu navigaciju. U svakom slučaju, oni su mi obnovili probni period od 30 dana za ispitivanje. Nažalost, na Huawei Ascend Y300 , Android OS v 4.1.1, funkcija "Follow Me" i sa najnovijom verzijom navigacije, na radi ispravno (slika Y300 Follow Me). Zahvalio sam se timu Route 66 i poslao im mejl sa slikama. Možda će sada napraviti apdejt i za ovu verziju Androida.

ROUTE 66 Customer Support Today at 10:18 AM To me

Dear Srboljub,
Thank you for writing us back.
Our current offer is to give our customers the possibility to test the ROUTE 66 Navigate app for 30 days before purchasing it. Once the 30-day trial period ended, it cannot be renewed on the same device. In your case, the trial expired on September 23, 2014. Our system automatically identified the expiry date of the free trial and for this reason you were directed to the 'Shop'.
We inform you the the 'Follow Me' feature requires an active navigation license. As the free trial licenses expired (the navigation service was included), you were not able to enable this feature.
Exceptionally, we have decided to renew your 30-day trial period. All you have to do now is to restart ROUTE 66 Navigate and then sign in with your email account in Menu - Settings - Sign in. Make sure an internet connection is available for this operation.ROUTE 66 Navigate allows you to download any country map for offline use (use without an internet connection). You can browse any downloaded map, search, plan a route and even navigate without an internet connection. To download a map go to the Menu -> Download maps. Once the map is downloaded into the phone, you do not need to selected, as it is ready to be used.
We recommend you to check whether the 'Follow Me' problem persists now that you have an active navigation license (available for 30 days).
We remain at your disposal in case you have any other questions.
Best regards,
Delia
ROUTE 66 Team
www.66.com

On 20.02.2015 18:17, Srboljub wrote:
Thank you for your response.
However, I have a problem when I try to install the newest trial application from Play Store. For unknown reasons , the application does not allow me further work and immediately suggesting me to go the "Shop" to buy the application !? It would not be a problem for me, but I first wanted to see if my mobile phone supports the option "Follow Me". I hope you understand me. I do not know why the system, after registration, does not allow for a trial period of 30 days. So I, unfortunately, have to take from internet the older versions of your really great navigation Route 66 Navigate.
If possible, please let me suggest a way to install newest application from Play Store with the trial period.
Best regards.
Srboljub
Ovo je moj odgovor. Možda će nekoga zanimati.
me Today at 2:24 PM To ROUTE 66 Customer Support
First of all, I want to thank you very much on enabling new 30-day trial period. This is a very nice and professional from all of Route 66 Team. Thank you very much !
I've download the latest version of Route 66 6.4.15.6.EDBC686.B405156 from Play Store (picture Y300_Route 66_Version). I immediately started to drive and check function "Follow Me".
Unfortunately, it seems that my phone Huawei Y300 is not compatible with this function. Simply, your navigation is not able to turn ON my phone camera, or, more precisely, can not put a live image on the phone screen during navigation and function "Follow Me". Please, see picture Y300 Follow Me in attachment.
Last night I took the mobile phone from my wife, Huawei Ascend G300 and install application Routes 66. As you can see in the picture G300 Follow Me, the function Follow Me works correctly and completely. Note: the phone Huawei Ascend G300 has Android OS version 2.3. My phone Y300 has Android OS version 4.1.1.
In the end, I'll add a picture to confirm that my phone Huaei Y300 has the correct camera because it in Sygic navigation (functionBlackBox) correctly turn ON camera includes the live picture on the screen of the phone during the driving. Please, see picture Y300 Sygic BlackBox.
Please note, the difference between names these 2 phone is only the first letter. Y instead of G. One Huawei Ascend Y300, other is Huawei Ascend G300 ! But, Android version is very different : first is Android 4.1.1 , second Android 2.3.
I hope that my testing these two Android versions, two similar phones, help you to make in your navigation Route 66 software update for Android version 4.1.1 for proper operation function FOLLOW ME.
Also, I still think that your great navigation Route 66 and the first in the world. However, I have a small objections to the actuality of your maps. That should fix it.
Best regards and wish you successfully work.
Srboljub
P.S. I've attached a picture that I mentioned in the mail.

 

Prilozi

  • Screenshot_G300_Version.JPG
    Screenshot_G300_Version.JPG
    34,9 KB · Pregleda: 49
  • Store 1.jpg
    Store 1.jpg
    25,2 KB · Pregleda: 49
  • Store 2.jpg
    Store 2.jpg
    25,3 KB · Pregleda: 49
  • Follow Me bez voznje.jpg
    Follow Me bez voznje.jpg
    72,7 KB · Pregleda: 48
  • Y300 Follow Me.jpg
    Y300 Follow Me.jpg
    249,2 KB · Pregleda: 41
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
ROUTE 66 Navigate : opcija "Put zatvoren" (Define Roadblock)

Mnoge navigacije imaju po neku zanimljivu i korisnu opciju. Problem je u tome što nisu sve na jednom mestu. Mora se čovek, ipak, opredeliti koju će koristiti kada mu zatreba.
Analizirao sam malo ovu neopravdano, bar mi se tako čini, "zapostavljenu" navigaciju. I video opciju Define Roadblock. Na slici se vidi kako ona može biti veoma korisna. Izabrao sam put iz Južnog Bulevara do Ljutice Bogdana, pored Zvezdinog stadiona. Oni, koji prolaze "Autokomandom", znaju da se tu obavljaju radovi koji će potrajati dosta dugo. Kroz kružni tok se samo može proći, kao običnim dvosmernim bulevarom. Nema ni ulaska ni izlaska sa čuvene "Autokomande". Ni kružnog toka.

JB-LJB 00.jpg

Funkcija "Define Roadblock" se aktivira tako što se u vožnji dodirne ekran 2 puta. Tada navigacija zaključi da je vozač video da je sledeće skretanje nemoguće, da je "Put blokiran". I preračuna alternativnu putanju do željene lokacije.
Naravno, ovo nije ništa spektakularno. Kao ni ona čuvena opcija, iste navigacije, "Follow Me". Jednostavno, ako se ne može skrenuti gde je predviđeno (može biti i da je smer te ulice promenjen), vozač nastavi putem kojim može i svaka navigacija će odrediti novu, alternativnu putanju. Želja mi je bila samo da ilustrujem i ovu zanimljivu mogućnost navigacije ROUTE 66 Navigate.
 

Prilozi

  • JB-LJB 1.jpg
    JB-LJB 1.jpg
    161,8 KB · Pregleda: 37
  • JB-LJB 2.jpg
    JB-LJB 2.jpg
    144,6 KB · Pregleda: 33
  • JB-LJB 8.jpg
    JB-LJB 8.jpg
    107 KB · Pregleda: 35
  • JB-LJB 9.jpg
    JB-LJB 9.jpg
    86,3 KB · Pregleda: 28
Član
Učlanjen(a)
25.12.2011
Poruka
22
Pozdrav forumasi.
Imam jedno pitanje.
Kada skinem sa Poi Plaze npr. SRB-MobileSpeedcams_Route66 u koji folder posle ubacujem?Ako moze putanja do tog foldera?
Unapred hvala.Pozdrav.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
6.2.14.38.116B93A.F058483 to route_66_VjecniTrial

Uputstvo za instalaciju imate u # 1
TnX Spacks1 - mermigas
Kod:
http://www46.zippyshare.com/v/6905542/file.html
 
Učlanjen(a)
01.10.2012
Poruka
2
Hvala na brzini ali imam jedno pitanje, a to je da neće da mi se instalira na tlf LENOVO P70-A, krene i javi da instalacija nije urađena, a sa Play hoće, android je 5,1.
 
Natrag
Top