ROUTE 66 Navigate GPS Navigacija - Magic Earth Navigacija

Učlanjen(a)
02.05.2013
Poruka
11
Instalirao navigaciju istvarno je dobra.Izgleda da sam ja pogresio sto nisam instalirao vise mapa odmah nego samo Srbiju.Sada kada pokusam da dodam mape nece,iako sam povezan na wireles.U cemu je stos,kako dodati mape.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Кад покренеш крек нема вишем приступа. Морашм да деинсталираш и онда поново приступиш скидању мапа.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Evo i ja sam instalirao Route 66 mogu reći da je navigacija odlična samo su mape za moje mjesto glavni putevi ali sam se zato gadno iznenadio za druga mjesta su mape više nego odlične i učitani novi nazivi ulica mjesta i brojeva što je iznenađujuće nadam se da će slijedeća nadogranja mapa riješiti i moje mjesto.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Да ли се још некоме ово појављује из чиста мира на дисплеју?

screenshot2014-09-01-16-.png
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
@ zx16
Da. Upravo ponekad i nisam uspio da ustanovim zasto. Uglavnom pri podizanju navigacije.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
@ zx16
Da. Upravo ponekad i nisam uspio da ustanovim zasto. Uglavnom pri podizanju navigacije.
Не знам, никако да провалим шта га "прозива", позива.
Јавља се у разним случајевима а нигде да нађем опцију да то елиминишем, не знам ни шта га узрокује ни када?!
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Ако некога буде зезало, тражи куповину, као мени:
screenshot2014-10-15-08-.png

проблем је био у томе што је imei.txt, који сам направио на компјутеру и пребацио у телефон, по пребацивању телефон му је налепио још једном txt па је у телефону писало imei.txt.txt и то је био разлог зашто навигација није могла да се користи.
Обрисао сам то додатно txt и сада је све ок.
 
Natrag
Top