Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ne mešaj decu i ovo. Ona su nevina, ovo je sotona u fizičkom obliku.
U pravu si brate, necu, neprikladno je porediti njega sa decom. Deca su pametnija i iskrenija nego ovaj. Isus Hristos kaze "budite kao deca" a ovaj je gori od samog s...

Mislim, ovo njihovo ponašanje stvarno više nema smisla.
Sta ces, to je sramota, ali ne vredi im pricati, oni sebe ne vide. sotona toliko oslepi coveka, usmeri ga na sebe, podstakne njegov ego, da on ne vidi dalje od nosa..

Ne zove se on dzabe TRIPO - jer "tripuje", KaiNOS - "veliki mu nos" (lazljiv), Laodikeja - na grckom "laodice" znaci "pravednik" sto je on umislio da jeste.

Toliko ih imena odaju i u skladu su sa onim sto oni uce, da drugi komentari nisu ni potrebni.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ne zove se on dzabe TRIPO - jer "tripuje", KaiNOS - "veliki mu nos" (lazljiv)

Jadni su vaši komentari. Jad i čemer.

Руски патријарх Кирил: Украјински сценарио могућ и у Црној Гори

Према његовим ријечима, цариградски патријарх је себи дао право да од сада може да ревидира било који документ и договор које су издали његових претходници, уколико му њихов садржај више не одговара

In4s

Ko vam je kriv ne možete sami sa sobom.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
EGWajtista "nezabludivi" je izjavio
Sramota je da sebe neko tako naziva. Nimalo skromno. Ali, lepo si rekao, komentari nisu ni potrebni. Greh oholosti vrišti iz njih.

Jesi li ti EGEajtista onaj sto kad mu otvore Bibliju i pocno iz nje citati da ti se odjednom upale crvena svetla i ukljuci alarm?

Ja sam tako nensata slicno video da oni koji izvode nek scene sa bikovima, pred bika stave crvenu krpu i odvedu ga u pravcu u kome oni zele.
Jel se to i tebi desava?????
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Papa o Stepincu: Zašto proglašenje za sveca ako istina nije jasna

Papa Franja, je povodom proglašenja Alojzija Stepinca za sveca, izjavio da ne zna čemu bi služilo proglašenje za sveca ako istina nije jasna.


Stepinac je bio duševan čovek, zbog toga ga je crkva proglasila blaženim, rekao je u avionu novinaru HRT-a po povratku iz posete Bugarskoj i Severnoj Makedoniji.

RTS

A jest im smjestio ipak neće biti svetac. :roll::mig:
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Što ti Adventista imaš stim ?
Sadse vidi koliko si sretan

I jesam. :mig::roll::beee::roll::mig::roll::roll::mig::beee:
Imam jer sam Srbin, iako nisam pravoslavac, ubijali su moj narod. Eto kako imam.
Тема мајског Сабора СПЦ – мешање Цариграда и Американаца у унутрашње ствари СРПСКЕ ЦРКВЕ: Случај владике Максима!

Vidovdan.

Samo neka previranja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ja poštujem srbski narod

A jesam ja rekao da ne poštuješ?

onje blaženi ,

Znam ja da je za vas krvnik blaženi.

ali kad se dokaže istina postaće i svetac

On će ustati u 2. vaskrsenju, za Sud.

Izaći na vidjelo i svi grijesi do detalja njegovi.

i svih onih koji se ne pokaju.

Zato vi imate Venecuelu, a ne mi. Imate jad, bijedu , haos, beznađe.

Favele i kartele.

Zato vas Bog ponižava pred nama. Morate da nas molite da vas pustimo. Kakve su vam države bijedne.

Takva su i vam djela bijedna.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Znam ja da je za vas krvnik blaženi.

On će ustati u 2. vaskrsenju, za Sud.

Izaći na vidjelo i svi grijesi do detalja njegovi.

Srbin, pravoslavac, Lazar Prokić (pod pseudonimom R. Oraški) kao emigrant u Njemačkoj, nekoliko godina nakon smrti kardinala Alojzija Stepinca piše:

Dva pravoslavca podigla su javno glas protesta protiv montiranog procesa Kardinalu Stepincu – američko kanadski episkop SPC Dionisije i zagrebački episkop Dositej (kojeg je Stepinac spasio od sigurne smrti u NDH, op.a). Srbi u Jugoslaviji bejahu nemoćni da reaguju ukoliko su i znali pravu istinu. Srbi u emigraciji pak ne učiniše ništa sem što prihvatiše Titove teze. Kardinal Stepinac je zaklopio oči ali ostaje njegova živa legenda u hrvatskom narodu i jedan neisplaćen dug časti pravoslavnih Srba u emigraciji, a to je rehabilitovati pokojnog Kardinala u očima onih čiji martirijum bejaše bar nešto manji od njegova. Krajnje je vreme. To smo dužni u ime istine koja je na strani pokojnog Kardinala. Zato niže potpisani (R. Oraški, op.a) pravoslavac i Srbin, iako sa zakašnjenjem pali voštanicu svom bivšem robijaškom drugu, velikom Hrvatu, ali još većem hrišćaninu, pokojnom nadbisklupu, dru Alojziju Stepincu. Neka bi u njenom plamenu sagorele sve stare zablude, neka bi njena svetlost obasjala sve nove i stare istine…“

Napomena: boldanje teksta je moje
 
Natrag
Top