Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Dva pravoslavca

Ma veliki broj. Ja mislio da ima 1.

podigla su javno glas protesta protiv montiranog procesa Kardinalu Stepincu

U jak arg. kao da to može da opravda njega kao zločinca.

zagrebački episkop Dositej (kojeg je Stepinac spasio od sigurne smrti u NDH, op.a).

Ma da spasio 1, a poslao hiljade drugih u smrt. Pa kod Njemaca je to bilo, spasi nekog Jevrejina kojeg lično zna.

Kardinal Stepinac je zaklopio oči ali ostaje njegova živa legenda u hrvatskom narodu i jedan neisplaćen dug časti pravoslavnih Srba u emigraciji, a to je rehabilitovati pokojnog Kardinala u očima onih čiji martirijum bejaše bar nešto manji od njegova.

Jak arg. pa oni hoće da se rehabilituje i Nedić i svi redom.

američko kanadski episkop SPC Dionisije i zagrebački episkop Dositej

Jakog arg. pa prodanih duša možeš naći svugdje. Čak i kod nas.

Zato niže potpisani (R. Oraški, op.a) pravoslavac i Srbin,

A ovo je tek arg. boli glava. Pa ja i napadam pravoslavce ovdje zbog toga. kakve to ima veze što je pravoslavac.

iako sa zakašnjenjem pali voštanicu svom bivšem robijaškom drugu,

A joj robijaši obojica, pa ko i carinici što se ljube međusobno.

velikom Hrvatu,

Pa to je isto, veliki Srbi kako sebe nazivaju su isti kao i veliki Hrvati.

ali još većem hrišćaninu, pokojnom nadbisklupu, dru Alojziju Stepincu.

Pa hrišćaninom je sebe smatrao i fra Sotona i smatraju ga mnogi Hrvati.

A arg. da se neko nazove hrišćaninom je stvarno jak. :beee:

Neka bi u njenom plamenu sagorele sve stare zablude,

Sagorele su vama države.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ma veliki broj. Ja mislio da ima 1.



U jak arg. kao da to može da opravda njega kao zločinca.



Ma da spasio 1, a poslao hiljade drugih u smrt. Pa kod Njemaca je to bilo, spasi nekog Jevrejina kojeg lično zna.



Jak arg. pa oni hoće da se rehabilituje i Nedić i svi redom.



Jakog arg. pa prodanih duša možeš naći svugdje. Čak i kod nas.



A ovo je tek arg. boli glava. Pa ja i napadam pravoslavce ovdje zbog toga. kakve to ima veze što je pravoslavac.



A joj robijaši obojica, pa ko i carinici što se ljube međusobno.



Pa to je isto, veliki Srbi kako sebe nazivaju su isti kao i veliki Hrvati.



Pa hrišćaninom je sebe smatrao i fra Sotona i smatraju ga mnogi Hrvati.

A arg. da se neko nazove hrišćaninom je stvarno jak. :beee:



Sagorele su vama države.

Nabraja alergičar na istinu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Što ti Adventista imaš stim ?
Sadse vidi koliko si sretan
Šta ima sa tim? Pa ono što je duh adventizma, onako gujinji ga tera da se seiri kako se to kod turaka kaže. Pravi glasogovornik Saurona..... Wormtongue... ima tu još jedan prlljaviji razlog, ali neću o tome, da se uprava ne nađe prozvana.... ovako neka gleda šta prikriveni štićenici laju.... ja im odgovarati na isti način neću, jer nemam nameru da zbog mog odgovora ova tema bude zaključana.


Ja poštujem srbski narod , ali nevolim lažove , onje blaženi , ali kad se dokaže istina postaće i svetac

Blaženi Alojzije će postati svetac, kad to Bogu bude odgovaralo da se dogodi.
Ali, njihova Ellen, to neće postati nikada, jer ona se već kuva u kazanu kod svoje prave ljubavi, teme svih njenih spisa.... za nju su vrata zaista zatvorena....


To smo dužni u ime istine koja je na strani pokojnog Kardinala. Zato niže potpisani (R. Oraški, op.a) pravoslavac i Srbin, iako sa zakašnjenjem pali voštanicu svom bivšem robijaškom drugu, velikom Hrvatu, ali još većem hrišćaninu, pokojnom nadbisklupu, dru Alojziju Stepincu. Neka bi u njenom plamenu sagorele sve stare zablude, neka bi njena svetlost obasjala sve nove i stare istine…“

Tako govori pravi sledbenik Hristov - Kristov. Onaj koji ne sudi..
Ne brini Slape, ovo sam već odavno znao. Kao i to da su blaženom Stepincu rođenog brata ustaše ubile.

No, to oni koji bi da političare, ljigavo igrajući na izazivanje, ne vide, jer adventistički sindrom je opaka bolest, opaka u toj meri da sama pomena istine izaziva stravičnu alergiju, od koje ne samo da se češu gde ih ne svrbi, nego ista napada i nervni sistem i izaziva paranoju.... koju oni leče kod vračeva Miloša Bogdanovića, i Miroljuba Petrovića, dok im Pavle Simović gasi ugljevlje čitajući u pismima starostavnim, donetim iz Derija, Mejn, U.S.A
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527

Darth:
Ali, njihova Ellen, to neće postati nikada, jer ona se već kuva u kazanu kod svoje prave ljubavi, teme svih njenih spisa.... za nju su vrata zaista zatvorena....
Tako govori pravi sledbenik Hristov - Kristov. Onaj koji ne sudi.[/QUOTE]

Ljudi vecu konfuziju do sada nismo videli.
EGWajtista "nezabludivi" najpre izrekne sud i nekoga osudu kaznom u paklu, i odmah posle toga, kao da se probudi iz sna kaze
Tako govorio onaj koji ne sudi. Konfuzija nad konfuzijama. Cuvaj se da mesto koje si odredio za druge ne postane tvoje jedino pravu i nasledje.


EGWajtista "nezabludivi" je si li ti onaj pred kojim, ako neko samo otvori Sveto pismu, kome se odmah upale crvena svetla i u glavi nastane ALARM?
Shvatamo mi to i sazaljevamo te, ali to ti je ono sto si izabrao, i znaj da ti to niko nece oteti, tvoje je zauvek ne samo ovde nego i u paklu.
Postoji jos jedan takav, kome se pale crvena svetla i bezi od Biblije i krsta.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ljudi vecu konfuziju do sada nismo videli.

Pa on je ubjedljivo najgori debatant od njih. Zato nas je i blokirao jer priča besmislice i ne može ništa da ospori od nas. dart je duboko svjestan da je slab u rasp.

A to se vidjelo odmah na početku.

No, to oni koji bi da političare, ljigavo igrajući na izazivanje, ne vide, jer adventistički sindrom je opaka bolest, opaka u toj meri da sama pomena istine izaziva stravičnu alergiju, od koje ne samo da se češu gde ih ne svrbi, nego ista napada i nervni sistem i izaziva paranoju.... koju oni leče kod vračeva Miloša Bogdanovića, i Miroljuba Petrovića, dok im Pavle Simović gasi ugljevlje čitajući u pismima starostavnim, donetim iz Derija, Mejn, U.S.A

Što se i vidi ovdje, samo lupetanje i pljuvanje bez ikakvih dokaza.

i izaziva paranoju....

Pa on sa ovim dokazuje da su oni zastupnici farisejstva. I njima je Isus izazvao paranoju.

Strah od zavjere i uznemirenost. Dakle oni se muče sa našom naukum, duboko u sebi svjesni da je ono što pričamo istina.

Zato nas je i blokirao da ne bi saznao istinu. Ovo je dokaz da njega muči naša nauka i da ne želi da čuje.

Samo mu je izgovor kao da ga ne uznemiravamo, a iz ovog izlaganja se vidi da ga muči naša nauka, ne mi lično.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Zato nas je i blokirao jer priča besmislice i ne može ništa da ospori od nas.

Slap pravi predstavu svojim jaranima, Marko i ja ne vidimo tvoje koment.

Zato nas je i blokirao da ne bi saznao istinu.

Slap pravi predstavu svojim jaranima, Marko i ja ne vidimo tvoje koment.

Nećemo onda ni mi saznati istinu kad smo slapa blokirali.
 
Natrag
Top