Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Oni se time ne bave, konferencije sazivaju jedino kada ubacuju novu tačkicu u "fundamental beliefs" ili dodaju neku novu umotvorinu u "medicene law!!" PO svemu sudeći, da bi izbegli da se taj broj i dalje povećava, dodaće doktrinu škopaca. Mada sumnjam u to, jer se boje cirkumzacije, ovoga bi se bojali u toj meri da bi ih lopatama iznosili....

DARTH OVAKU GLUPOST NE BI IZVALI NI ONAJ KOJI JE POBEGAO I DUSEVNE BOLNICE!!!!!!!!!
TIME POKAZUJES KOLIKO ISPUNJAVAS HRISTOVU ZAPOVES "
LJUBI BLINJEGA SVOJEGA KAO SEBE SAMOGA!"

Darth nastavlja: Koji rod. Prazne priče koju lešinari ljudskih duša (u koje ne veruju) koriste da svoju laž predstave kao istinu. Roda osim ovih koje si naveo i nemaju. Rod su gujin, guje ostaju, ma šta tvrdili.

To pokazuje koliko Darth mrzi svoju baracu Hriscane, a sa ponosom se naziva hriscaninom.
Zao mi je Darth, ali ti osramoti javno taj svoj katolicizam.


Jesu li to katolicke religijske vesti?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tamo gdje je velika trulež mora konferencija da se sazove, tzamo gdje nije lako se riješi taj problem izbacivanjem iz crkve i prijavljivanjem policiji.

Dok su kod njih Marko prikrivali decenijama te pojave, ma kod njih je to već vijekovima tako.

Biskup Jezerinac: Od djece ubijene u pobačajima se prave parfemi

Evo lažnog moralisanja.

Vijesti. ba
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Tamo gdje je velika trulež mora konferencija da se sazove, tzamo gdje nije lako se riješi taj problem izbacivanjem iz crkve i prijavljivanjem policiji.

Dok su kod njih Marko prikrivali decenijama te pojave, ma kod njih je to već vijekovima tako.

Biskup Jezerinac: Od djece ubijene u pobačajima se prave parfemi

Evo lažnog moralisanja.

Vijesti. ba


Pazi Tripo otkrijo toplu vodu , i štojese dobro raskvokodakao , ne znam zašto se čudiš ko puran glisti, pa to je opće poznata stvar da se posteljice koriste u kozmetičkoj industriji , a tko zna što rade od fetusa ? Biskup to nije izmislijo , ta priča krenila je već ranije, to radi Planet Parenthood za kojeg se tako jako zalažu demokrati u USA.Ajde reci zasto ti vodiš ovakavu hajkau protiv krscanskih svecenika?Ako staviš ruku na srce broj pedofila nije manji u drugim vjerskim skupinama. U islamu je to cak na uzoru po Muhamedu cak i obaveza!
Samo bi dodala svakoga neka bude stid , posebno novinare što vrijeđaju Oca , sve dobro je rekao , ali ubicama djece ne može se ugoditi .SRAMOTA
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

111681
  • Posted Oct 23, 2017
  • Read 17672 times
Ovo su ubijeni liječnici koje je u manje od dvije godine sredila farmaceutska mafija! Tko je slijedeći?
Svi ubijeni liječnici promovirali su zdrav stil života i vodili aktivne kampanje sugerirajući ljudima da preuzmu kontrolu nad svojim životima i odbace lijekove Big Pharmi.

Tko je slijedeći?

Do smrti se bori za istinu i Gospod će se boriti za te (Knjiga Sirahova 4,28)

izvorna stranica
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Tko želi više pročitat neka nek ide na izvornu stranicu
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
To pokazuje koliko Darth mrzi svoju baracu Hriscane, a sa ponosom se naziva hriscaninom.
Zao mi je Darth, ali ti osramoti javno taj svoj katolicizam.

Da ste Hrišćani pa da mi budete braća, Hrišćani niste, ma šta tvrdili. Žao mi je. Inače ja ne mrzim nikoga , osim onoga u šta taj neko veruje.

Ne mrzim grešnike, ali greh koji propagiraju prezirem.

Pazi Tripo otkrijo toplu vodu , i štojese dobro raskvokodakao , ne znam zašto se čudiš ko puran glisti, pa to je opće poznata stvar da se posteljice koriste u kozmetičkoj industriji , a tko zna što rade od fetusa ? Biskup to nije izmislijo , ta priča krenila je već ranije, to radi Planet Parenthood za kojeg se tako jako zalažu demokrati u USA.Ajde reci zasto ti vodiš ovakavu hajkau protiv krscanskih svecenika?Ako staviš ruku na srce broj pedofila nije manji u drugim vjerskim skupinama. U islamu je to cak na uzoru po Muhamedu cak i obaveza!
Samo bi dodala svakoga neka bude stid , posebno novinare što vrijeđaju Oca , sve dobro je rekao , ali ubicama djece ne može se ugoditi
nije on otkrio ništa, njemu i ovo služi za podsmeh.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kod vas jeste duh mržnje, ovo samo formalno govoriš.

Kada neko stalno ponavlja neki pojam, ili je opsednut istim, ili je sam takav.

Nisi ti ni svestan šta je duh mržnje, da jesi ne bi delio epitete kao razmaženi Social Justice Warrior, misleći naivno da će tako ućutkati drugoga.

Što se tiče toga da niste Hrišćani, pa i niste. Kao što žena koja tvrdi da je muškarac nije muškarac, tako ni vi, ma koliko tvrdili da ste hrišćani, to niste, suština vam nije hrišćanska.

PS. Bibilja nikoga ne čini Hrišćaninom, ponajmanje ga takvim čine subote i neo kosher...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kada neko stalno ponavlja neki pojam, ili je opsednut istim, ili je sam takav.

To reci slapu.

Nisi ti ni svestan šta je duh mržnje, da jesi ne bi delio epitete kao razmaženi Social Justice Warrior, misleći naivno da će tako ućutkati drugoga.

Djela, djela, djela su pokazala da kod nas nema tog duha, duha mržnje.

Što se tiče toga da niste Hrišćani,

A vi koji kršite Božji zakon jeste.

Kao što žena koja tvrdi da je muškarac nije muškarac, tako ni vi, ma koliko tvrdili da ste hrišćani, to niste, suština vam nije hrišćanska.

Zato vi imate haos.

PS. Bibilja nikoga ne čini Hrišćaninom, ponajmanje ga takvim čine subote i neo kosher...

Zato vi imate beznađe.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
To reci slapu.



Djela, djela, djela su pokazala da kod nas nema tog duha, duha mržnje.



A vi koji kršite Božji zakon jeste.



Zato vi imate haos.



Zato vi imate beznađe.

Slap mora da ponavlja jer ima posla sa osobama kojima je operativni sistem zamenjem virusom koji jede Centralni procesor. (rekao bih dušu, ali oni ne veruju da imaju dušu, pa se čini da je i nemaju)

Djela? A koja su to vaša djela, osim što za račun korporacije skupljate zombije i pomažete klanjateljicama Moloha da žrtvuju svoju decu? Širenje sotoninog anti evanđelja nisu djela.

Haos? Ne, samo prolazna kriza, deo rešetanja, Krst na koji smo spremni.

Beznađe? Jao pa da, nemamo nadu u žrtvovanje sotone, istražni postupak, i ne čekamo e-mail od Isusa, mi naime znamo da će doći. Ne računamo vreme unapred i idemo da plašimo ljude, sve sa ciljem da nam poveruju i daju desetak.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Djela? A koja su to vaša djela, osim što za račun korporacije skupljate zombije i pomažete klanjateljicama Moloha da žrtvuju svoju decu? Širenje sotoninog anti evanđelja nisu djela.

Šta će tek biti na kraju, kada ste sada počeli pokazivati znake duboke trulosti.

Haos? Ne, samo prolazna kriza, deo rešetanja, Krst na koji smo spremni.

A to traje vijekovima, evo baš čitam šta je bilo u tim područijima 1835. isto kao i danas.

Beznađe? Jao pa da, nemamo nadu u žrtvovanje sotone, istražni postupak, i ne čekamo e-mail od Isusa, mi naime znamo da će doći. Ne računamo vreme unapred i idemo da plašimo ljude, sve sa ciljem da nam poveruju i daju desetak.

Zato vi dolazite kod nas, bežite od svog mentosa i od haosa.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zato vi dolazite kod nas, bežite od svog mentosa i od haosa.

Prepporučujem smanjivanje ego tripa. Vaša "sveća" niti je kruna reformacije, niti je hrišćanska, a većina stanovnika tih vama tako dragih država nisu klanjaoci shabata, nego Evangelici, a oni o vama neobrezanim jevrejima u pokušaju, nemaju baš krasno mišljenje. Stalno iznose nekih 15 kontradikcija. Oni koji dolaze, ako i dolaze, ne dolaze kod vas, "držača sveće",
 
Natrag
Top