Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Tvoja SPC se kurva sa carevima zemaljskim kao i Rimska Kurva. Što i vidimo iz vesti iz CG. Dakle vi se oslanjate na zemaljske vlasti jer nemate silu Božiju.

Ne dotices me se tim komentarima, to nema nikakve veze sa mnom sta oni rade.. Moli Boga da ti da silu Svetog Duha i da on zivi u tebi, umesto sto napadas druge..
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249

Ne samo da su se dogadjaji ubrzali nego se i vreme ubrzalo --->


"Planeta Zemlja je upravo počela da se okreće brže nego ikada pre, a naučnici ne znaju zašto


Zemlja je nedavno završila rotaciju brže nego ikada ranije za 1,59 milisekundi ispod 24 sata, a posledice na način na koji računamo vreme su uznemirile stručnjake širom sveta.

To bi moglo biti prvi put u svetskoj istoriji da će globalni sat morati da se ubrza.


Naučnici ne znaju šta uzrokuje da se naša planeta okreće brže nego ikada ranije, ali neki stručnjaci strahuju da bi to moglo biti „razorno“


...


Meta je takođe upozorila da će se dodavanjem negativne prestupne sekunde satovi promeniti sa 23:59:58 na 00:00:00, i da bi to moglo imati nenameran „razarajući efekat“ na softver

...

Međunarodna služba za rotaciju Zemlje u Parizu, koja prati rotaciju planete, obavestiće vlade šest meseci unapred ako i kada se moraju dodati ili ukloniti prestupne sekunde.

Niko ne zna da li će se Zemlja i dalje okretati sve brže i brže kako dani budu sve kraći."
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ima jer ih podržavaš. Ne iznosiš kritiku kurvanja sa vlastima.

A sto koristis tu ruznu rec, postoji savremenija rec..

Evo osudjujem svakog svestenika i pastora koji se bavi politikom!

Ali crkva pravoslavna se nikada nije zvanicno bavila politikom, ona je samo vrsila uticaj na nju. To sto ti zoves "kurvanjem" imas i u adventistickoj crkvi. Saradnja sa vlastima postoji, i vas posecuju vladini zvanicnici, cak govore u crkvi. Imali ste i kandidata za predsednika amerike koji je koristio crkvu da promovise svoju politicku kampanju.

Jednako mogu da osudim i vas i pravoslavne..

Hristos je rekao da ce poslati svoje ucenike i kraljevima ovoga sveta da im propovedaju i svedoce, pa zasto ti onda nazivas "kurvanjem" to sto oni razgovaraju?

To poželi svojoj SPC.

Oni se vama ne bave, ne napadaju i ne iznose gadosti, a imali bi razloga povezivati vas sa masonima.. Otidji na pravoslavni sajt, niko te nece napasti sto si druge vere, i ako normalno pitas dobices odgovore.. Problem je sto ti nisi smiren, uznemiren si jako i ne mozes normalno da diskutujes.. Zato sam rekao da treba da se molis, ne jednom vec stalno, to je za tvoje dobro..
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
U vreme Miloseviceve vlasti - Pravoslavna crkva je na velika zvona vrsila progon takozvanih sekti.

Nakon toga su je potresle odredjene afere borbe oko crkvene vlasti, pojave svestenika pedofila...i slicno, pa se okrenula resavanju problema u svojim redovima.

Osim toga, u to vreme su se oglasile i neke organizacije poput EU pa i samog pape, uputivsi Srbiji i SPC zahtev za postovanjem verskih sloboda.

Danas je za ulazak Srbije u Evropsku uniju dat uslov postovanja konvencije o ljudskim pravima, i verskim slobodama.

Na kraju, poslednja dva patrijarha SPC su Ekumenski nastrojeni.

Tako da do dolaska antihrista za Adventiste i druge nema zime.

A ni tada, jer ce svi, pa i formalni Adventisti rasirenih ruku docekati antihrista.

Ovo je sve uslovno, jer Bog ce se uskoro objaviti svetu, i sve urediti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
U vreme Miloseviceve vlasti - Pravoslavna crkva je na velika zvona vrsila progon takozvanih sekti.

Ne, nije to cinila pravoslavna crkva, vec samozvani "strucnjaci za sekte" na televizijama su bile emisije, ako si pratio.

Vlast je iskoristila neznanje, da bi stvorila opstu histeriju i strah od svega sto dolazi sa zapada, ukljucujuci tu i verske zajednice..

Sama crkva nikoga nije progonila, jedino sto je izjavila jeste da su to "sekte" a ne crkve, i to je bio teoloski stav..

Zanemaricu ovde svestenike koji su i sami bili poneseni histerijom.. Rukovodstvo crkve nikog nije progonilo.

Osim toga, u to vreme su se oglasile i neke organizacije poput EU pa i samog pape, uputivsi Srbiji i SPC zahtev za postovanjem verskih sloboda.

Papa uputio zahtev da postujemo adventiste? Moj Laodikeja.. :)

Vidis i sam da je ta histerija posledica rata. Adventisti i druge verske zajednice su delovale i ranije na ovim prostorima bez ikakvih problema u kraljevini Jugoslaviji! Pa ko ih je dirao?

Cak i britansko inostrano biblijsko drustvo bi se moglo u to vreme svrstati u sektu, ali su oni svoj rad obavljali bez problema..

Znaci, to sto si 90-ih gledao na televiziji, nije progonstvo pravoslavne crkve, vec su politicari zloupotrebiljavali veru da bi kreirali histeriju protiv onoga sto dolazi sa zapada!

Danas je za ulazak Srbije u Evropsku uniju dat uslov postovanja konvencije o ljudskim pravima, i verskim slobodama.

Ovo ne obavezuje crkvu, ona je odvojena od drzave..

Na kraju, poslednja dva patrijarha SPC su Ekumenski nastrojeni

Ekumenski nastrojeni u smislu ujedinjenja sa zapadnom crkvom, ali ne i ujedinjenja sa protestantima..

Kazes "poslednja dva patrijarha"?

Pa Patrijarh Pavle se sastajao sa Adventistima? Ako nisi znao, on je cak bio prijatelj sa nekim ljudima iz vrha adventisticke crkve.

I bas je Pavle delovao u vreme Milosevica. Od 1990. do 2009. Reklo bi se da je on taj koji vas je "progonio"? Ali mi znamo da je to nemoguce, jer takav covek ne bi ni mrava zgazio! A znamo i da se privatno druzio sa vama..

A ni tada, jer ce svi, pa i formalni Adventisti rasirenih ruku docekati antihrista.

Videcemo ko ce ga prihvatiti, ali vecina sigurno..

Formalizma ima svuda, ali to ne govori o istinitosti ucenja.. To sam milion puta ponovio, vazi za adventiste i za pravoslavne.

Sta mislis o ovome:

"Planeta Zemlja je upravo počela da se okreće brže nego ikada pre, a naučnici ne znaju zašto​


Zemlja je nedavno završila rotaciju brže nego ikada ranije za 1,59 milisekundi ispod 24 sata, a posledice na način na koji računamo vreme su uznemirile stručnjake širom sveta.

To bi moglo biti prvi put u svetskoj istoriji da će globalni sat morati da se ubrza... satovi promeniti sa 23:59:58 na 00:00:00"
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Mire.

Sve pogresno.

Sta je pogresno? Ti tvrdis da je Patrijarh Pavle progonio adventiste a bio je prijatelj sa adventistickim vodjama?

To sto su neki svestenici podlegli histeriji, nema veze sa vrhom crkve.. Jednostavno je bila takva situacija. Politicari su satanizovali sve sto dolazi sa zapada ukljucujuci tu i religiju..

Bilo bi neposteno od mene da se slozim s tobom, kada to ne odgovara cinjenicama..

I nisi mi odgovorio na tekst sto sam postavio, sta mislis zasto se ubrzalo kretanje zemlje, rotacija? Vidimo da su se i dogadjaji ubrzali, mozda je to u korelaciji..
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
I nisi mi odgovorio na tekst sto sam postavio, sta mislis zasto se ubrzalo kretanje zemlje, rotacija? Vidimo da su se i dogadjaji ubrzali, mozda je to u korelaciji..

Laodikeja je već desetak puta, u zadnju godinu-dvije, priopćio da je 22.10. ove 2022. "kaput". Gotovo je, dolazi Isus, Bog na nebu zorno pokazuje i objavljuje da je subota Božji pečat. Tko to prihvati, zajedno s Isusom ide u Nebo, a svi ostali primaju "papski nedjeljni žig", i đavli ih odvode na pogubilište, gdje će biti pogubljeni tako da nikada više neće postojati, tzv. subotarsko uništenje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Laodikeja je već desetak puta, u zadnju godinu-dvije, priopćio da je 22.10. ove 2022. "kaput".

Da pricao je o tome. Pa dobro, mozda godisnji provedem na nebu, taman :)

Vidi, nije ni Bogu dosadno s nama. Jovana Laodikeju i ostale ako ne povede da nas zabavljaju, ja cu licno uloziti prigovor :)
 
Natrag
Top