Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.317
Na to sam vec odgovorio.

Bog postuje slobodnu volju, i pustio je sve ljude da idu svojim putevima - kako kaze jedan bilijski tekst, pa je to razlog zasto dopusta ovakvo stanje, ali zato upotrebljava svoju crkvu da istinu nosi ljudima i poziva da je prihvate...

Ti ne razumes sta ja kazem?
Ja nisam vezan ni za kakve dogme, ljude i misljenja.. I da mi Bog sada ovog momenta kaze da je adv. crkva prava, momentalno bi bez razmisljanja postao adventista..

To pokazuje, da ti ne pricas logicno.



Kazes "Bog postuje slobodnu volju"?

MOJA JE VOLJA DA MU SLUZIM KAKO ON TO ZELI U PUNOJ ISTINI - A NE KAKO SE MENI SVIDJA!

ZASTO MI NIJE OTKRIO ISTINU???

Vidis da nema logike to sto pricas???
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Primeni sve ono sto sam dao kao savet u mom poslednjem komentaru iskustveno, i on ce te voditi ka potpunom osvedocenju.
To je put, ne postoji drugi.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Nikad Mire od tebe neće biti Adventista!
Niti si mason,niti pogađaš datume,niti si okultista,niti imaš svog gurua,niti bezuslovno veruješ nepogrešivost žene,niti izvrćeš Bibliju,niti tipuješ,niti vadiš citate iz konteksta,niti podržavaš drugi brak ,,ali samo u Gospodu,,kako reče veštica može preljuba ali samo sa verujućom...itd.
Jedna mlada ženica (to sam već pominjao) Adventistkinja po nagovoru propovednika ostavila muža Pravoslavca i htela se udati za Adv.otvorio sam Bibliju i pročitao joj više citata te je shvatila da to nevalja ali je bila razvedena i više se nije vratila mužu ko zna gde je sad i šta radi a sve po nagovoru lažnih učitelja MOŽE SEKO SAMO NEK JE U VERU TJ.NEK JE JELENAŠ....

Oni neznaju da bi njihovu nauku sve javne kuće radosno prihvatile MOŽE SLOBODNOali samo sa vernicima.
Đe mi se Maričelo zaturi...čim pitaš jel i on kao braća mu topao on se zagubi negde...Maričelo đes ti ba?
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Ukor od Gospoda neka bude svakom lazljivcu, i hulniku.. Amin!

Sestra koju pominjem je često dolazila kod nas i uvek sam joj svedočio stihovima da se ne može ponovo udavati pored živog muža.Kad je posle nekog vremena shvatila da doslovnost Biblije koju zastupam jeste ispravna ona je poželela da to prenese na forumu gde sam tad pisao ali nije želela nikog da okrivljuje (propovednike) već je svu krivicu na sebe prebacila jer im je bila poverovala.
Evo njenog teksta koji se od nas postavila na net i bila je potom veoma radosna a ti Lakiću trebaš znati da iz srca ide na jezik ono šta ti je u srcu i tako tisvi vide srce i tvoju nutrinu pa ona gluma umilnih reči PADE.

https://banjalukaforum.com/viewtopic.php?f=38&t=40352
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tacno, sto je u srcu to ide iz usta, i ovim sam sebe osudjujes, jer svako moze videti tvoje reci i ponasanje na forumu.

U meni glume nema, vec sve sto cinim i govorim - to radim iz cistog i iskrenog srca, i onako kako me Bog nadahnjuje i vodi, sa ljubavlju i zalaganjem za spasenje drugih.

Tako da se ja ponovo ogradjujem o ove optuzbe, i svedocim da u njima nema mrvica istine, vec su one iskljucivo proizvod tvoje opsesije da u svakom slucaju oblatis i ocrnis Adventiste, a time samo ocrnjavas sebe..

Ja imam svoj mir sa Gospodom, a ti cini sto ti je volja.

Jos nesto.
Adventisti ne uce da zena treba ponovo da se uda ako se ravede od muza, vec upravo biblijski princip - da treba da se pomiri sa svojim muzem.

Ovde se mora biti veoma pazljiv u rasudjivanju, i ne biti fanaticno ekscentrican, jer svaki slucaj moze biti razlicit jedan od drugog.

Ja licno smatram da se u takvim slucajevima treba moliti Bogu da on osvedoci sta treba ciniti u takvim situacijama.
Svaki ljudski savet je tu nedobrodosao.

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Tako da se ja ponovo ogradjujem

:oopss:

Jos nesto.
Adventisti ne uce da zena treba ponovo da se uda ako se ravede od muza, vec upravo biblijski princip - da treba da se pomiri sa svojim muzem.

Tifa reče šta radiš i to redovno,lagiš.Ti ili imaš ozbiljan problem ili nemaš pojma šta je tvoj guru učio.
MOŽE,kaže guru ALI SAMO U VERI.Znači ako ti se svidi neka seka a muž joj nije mason slobodno ti izdiktiraj svoj politički testament.Ovamo ima nekoliko njih što su ostavile muža masona i udale se za drugog masona i sede u istoj sobi i mole se Bogu,vi te sobe crkvama nazivate iako su to masonske ispostave za skupljanje novca.

Znam Adv. od ranije koji je kao momak on dolazio autom po UDATU seku da idu zajedno u crkvu i tako do jednom dok mu se nije omaklo jer je U VERI i tad može i radosno mi se pohvalio te mu se od tad ne javljam.Kaže ženio bi je ali muž neda razvod prgav neki Pravoslavac iako je taksirala brata on neda razvod i ona sad ima dva muža.

Da sam vlast ne da nebi bilo satanista ovde već bi molili da izađu preko granice više nego Boga što mole ali čuli bi poznatu OSTAJTE OVDE SUNCE DRUGOG NEBA NEĆE VAS GREJATI KAO OVO jer bi od izlaska do zalaska se sunačali u kamenolomu sa čekićem od 10 kg u rukama i obavezom od 2 kubika usitnjenog kamena svaki uraditi inače bi bila debela vaspitna.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Ti ne znas sta pricas..

Верујем да веома добро зна шта, и о чему прича. Такве ствари нису само код вас, има тога свуда данас. Једино је проблем што неки не желе да виде...


 
Natrag
Top