Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Rekao sam da će biti još...

Kod:
https://www.bitno.net/vijesti/vatikan/papa-franjo-dao-milijun-eura-za-osobe-pogodene-ekonomskom-krizom-zbog-koronavirusa/

Šta su "subotnji" uradili od svojih milijardi koje skupljaju prinudom svojih "vernika"? Jesu li barem delić ponudil siromasima? Ili su finansirali ovo:

Kod:
https://www.bitno.net/vijesti/svijet/crkve-u-meksiku-vandalizirane-tijekom-prosvjeda-protiv-lokalnih-policijskih-snaga/

Isto onako kako grade "bolnice" u kojima kasape nerođenu decu, ili jadnicima koji usluge zatraže u istima ispiraju mozak pretvarajući ih u subotarske zombije... :cool:

Za razliku od njih, EGWističkih kultista, Sveti otac, niti bilo koja od mnogobrojnih katoličkih humanitarnih organizacija nije svoju pomoć uslovljavala i koristila za prozelitizam.

A plodovi "djela" na koja se uTripo41vani "poziva" su upravo ovo o čemu govori uzoriti kardinal Vigano:


Kod:
https://www.bitno.net/vijesti/svijet/nadbiskup-vigano-u-pismu-trumpu-djeca-tame-otkrila-su-svoje-karte-i-zele-uspostaviti-novi-drustveni-poredak/

Deca Tame su upravo plodovi Lutherovih "sola"...

Ps. Mileriti, ćeračemo se još
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Problem je sto se vi kitite protestantskim perjem, koristite ih kad vam idu u prilog, onda su od Boga, a kada cine zlo, onda ih se odricete i nazivate "otpadnicima"! Pa ne moze i jedno i drugo! Ili su od Boga ili nisu?

Da ste se odrekli protestanata, kao J.S. koji ne zele ni da se nazovu tim imenom (zbog njihovih zlocina), niko vam ne bi nista prigovorio. Ali kad vas Tripo poistovecuje sa njima danas, on samo sledi prorocicu, koja je to isto radila, nazivajuci ih cak "Bozjim slugama" i crkvom.

Na krivom temelju ste zasnovani!

Medju Protestantima ima i losih i dobrih.

Adventiste svrstavaju medju Protestante jer nisu tradicionalisti, ali su oni nesto sasvim drugo, to je jedina prava istinita Bozja crkva koju je podigao sam Bog, i to iz pepela srednjevekovnih reformacija.

Amerika nije Protestantska zemlja, a vec sam naveo i zasto, jer se Americka Administracija tako ne deklarise, vec je njihova ustavna parola "U BOGA SE UZDAMO, ALI NE KAZEMO DA LI JE TO BOG HRISCANA, MUSLIMANA, ILI BUDISTA"

Tako da moj Mire uzimati nekakvu statistiku nema nikakvog smisla.

To bi bilo kao kada bi sve ljude koji u Srbiji cine zlocine izjednacili sa Pravoslavljem, i osudili Pravoslavnu crkvu, sto bi iole i imali pravo ako se uzme u obzir da je pravoslavlje nacionalna i vecinska vera.

Sto se tice Tripa, on je jedan od onih Adventista koji neznaju nista po mnogim pitanjima, tako da njegove stavove niko ne mora da uzima za ozbiljno.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sto se tice Tripa, on je jedan od onih Adventista koji neznaju nista po mnogim pitanjima, tako da njegove stavove niko ne mora da uzima za ozbiljno.

Misliš po golovima i minutama, još ti fali kugla i pasulj kao baba Roska.

Niko osim što dolaze na moja predavanja.



Ništa Sv. Vasilije ne uradi.
Amfilohije: Vlast da se iscijeli ili neka je Sveti Vasilije ukloni da ne zagađuje narod

"Može li se budućnost Crne Gore graditi na gaženju po moštima Svetoga Vasilija Ostroškog i na gaženju njegovih zavjeta, na gaženju i na uništavanju njegovih svetinja? Ništa se do sada u Crnoj Gori nije gradilo na taj način. Neće ni ovo. I ovo će propasti i ta vlast takva"

Vijesti
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tripo, i ako smatram da su drugi u potpunoj zabludi, u vezi tebe su u potpunosti u pravu.

GOLOVI POSTIGNUTI U 5, 53, i 90 MINUTI

5 MINUT ( niz od tri događaja u razmaku od deset godina 2x5 )

- Od 2008 godine kada je Bog odbacio sadašnje rukovodstvo ASD crkve zbog odbacivanja dela reforme i probuđenja, do smrtimoje majke 2013 godine - prošlo je 5 godina.

- Od smrti moje majke 2013 godine, do završetka vremenskog odseka koji je Bog dao za reformu i probuđenje crkve, koji se završava 2018 godine - prošlo je 5 godina.

53 MINUT

- Od rođenja mog oca 1936 godine, dovremena kada je odpočelo moje traganje za smislom života 1989 godine - prošlo je 53 godine.

- Od rođenja moje majke 1948 godine, do 2001 godine u kojoj je Bog podigao reformni pokret za probuđenje i reformu crkve, i pozvao pojedinu braću i sestre za rad u ovom delu - prošlo je 53 godine.

90 MINUT ( niz od tri događaja u razmaku od 90 godina 3x90 )

- Od ulaska Napoleonove vojske pod vodstvom Generala Bertijea u Rim, i zarobljavanja Rimskog pape 1798 godine, čime je zver iz otkrivenja zadobila smrtnu ranu, do 1888 kada je iznesena nauka o opravdanju verom od strane braće Đonsa i Vagonera - prošlo je 90 godina.

- Od pomenute 1888 godine kada je iznesena nauka o opravdanju verom od strane braće Đonsa i Vagonera, do smrti predsednika bivše SFRJ Jugoslavije Josipa Broza Tita 1980 godine - prošlo je 90 godina.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Adventistu ne cini formalna pripadnost crkvi i njegovo ime u crkvenim knjigama, vec zivot po biblijskim principima, i njegovo ime zapisano u nebeskim knjigama.

Ja sam Adventista, i Bog me kao takvog prihvata, a za tebe i ostale koji se samo formalno nazivaju Adventisti nisam siguran.

Ne govorim o vernim iskrenim Adventistima, ali je pitanje da li njih danas uopste ima unutar crkve.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
To bi bilo kao kada bi sve ljude koji u Srbiji cine zlocine izjednacili sa Pravoslavljem, i osudili Pravoslavnu crkvu, sto bi iole i imali pravo ako se uzme u obzir da je pravoslavlje nacionalna i vecinska vera
Pa to vi na zalost i radite, sve pripadnike srpskog naroda svrstavate u pravoslavce. Pa kad neki Srbin ucini zlocin to je vama zlocin pravoslavlja.. Zasto onda i ja ne bi sve amerikance svrstao u protestante kad su oni vecina?

Mora biti obostrano, ne mogu dvostruki arsini biti primenjivani posebno na nas a posebno na vas!

A za takav moj odgovor, zahvali Tripu i njegovoj pameti, koja vas sramoti i koja vam zabija autogolove..

Amerika nije Protestantska zemlja, a vec sam naveo i zasto, jer se Americka Administracija tako ne deklarise, vec je njihova ustavna parola "U BOGA SE UZDAMO, ALI NE KAZEMO DA LI JE TO BOG HRISCANA, MUSLIMANA, ILI BUDISTA"
Nije ni Srbija pravoslavna zemlja niti se tako deklarise! Ona je gradjanska, sto znaci da pripada svim gradjanima verama i nacijama koje u njoj zive, dakle i adventistima!

Ali kada vi insistirate da je Srbija pravoslavna zemlja i vera je nacionalna, onda i ja mogu da isnsitram da je recimo engleska nacionalno protestantska zemlja, i da to iskoristim da bi zlocine koje su englezi pocinili nad drugima, predstavim kao zlocin protestantske crkve!

Ne mogu se primenjivati dupli arsini!
Mora biti obostrano!

Sto se tice Tripa, on je jedan od onih Adventista koji neznaju nista po mnogim pitanjima, tako da njegove stavove niko ne mora da uzima za ozbiljno.

Onda nemoj da podrzavas njegovo izjednacavanje vere i nacije u nasem slucaju, jer onda i ja moram da izjednacim veru i naciju u vas protestanata..

On i Milos Bogdanovic vam vecito zabijaju autogolove i sramote vasu veru, a ne ja!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
On i Milos Bogdanovic vam vecito zabijaju autogolove i sramote vasu veru, a ne ja!

Ne moraju pomenuta dvojica ništa da sramote. EGWizam je sam po sebi sramota od vere. Toliko o tome.

A za takav moj odgovor, zahvali Tripu i njegovoj pameti, koja vas sramoti i koja vam zabija autogolove..

Ne samo njemu, nego i samom kultu i kontra znanju koje isti propagira. Naime, čak i dete od sedam godina zna da u Srbiji ne žive samo pravoslavci. Dakle, EGWistima niko nije kriv što imaju problem sa kongnicijom. Manje budalaština kulta, a više upoznavanja činjenica nikako ne bi škodilo.

Ali, oni to ne žele da urade, i upravo zato su im "autoriteti" osobe sumnjivog znanja, bleferi i podmukljači tipa uTripo41vanog.

Ponoviću, EGWistima je moguće prodati rogove u vreći, mačku u džaku, samo ako se isto "okiti" citatima Ellen Gould Harmon White ili njezinim načinom "biblijskog" zborenja.
 
Natrag
Top