Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Vidim i kako nas opominje, kinezi imaju mnogo vise stanovnika nego amerika, a amerika ih prestigla po broju zarazenih!

Sto znaci da su amrikanci (protestanti) vise kaznjeni nego kinezi (budisti)!

A u Americi žive samo protestanti. Eto koliko je tvoja nauka jadna i bedna.

Hoces priznati da si laznjak, ili ces nastaviti da laprdas i prorices ovde? Gori si od Laodikeje!

Evo priznajem u SAD od 330-350 miliona ljudi svi su protestanti.

Vidim i kako! Vise su postradali amerikanci [protestanti]. Imaju vise zarazenih i umrlih nego kinezi! Srazmerno broju stanovnika tvoj bog ih vise kaznjava i mrzi!

Ovo ja baš radovanje. Znam ja da se ti raduješ, srce ti igra za ovo.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Hoces priznati da si laznjak, ili ces nastaviti da laprdas i prorices ovde? Gori si od Laodikeje!

Nikada on ništa priznati neće. Shvati, radi se o samozaljubljenom narcisu koji je duboko ubeđen da je pozvan da drugima sudi.

Posednut je, ne đavolom, nego samim sobom i nakaradom od verovanja koja mu miluje uši jer je i nastala upravo za takve kakav je on.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Projekcija - dijagnosticirao bi akademik "Miša". :)

Upravo tako.
A to samo potvrđuje koliko je narcisoidni poremećaj ličnosti rušilačkog karaktera, jer on (Tripo41) zamišlja da su svi drugi kao on i da se raduju nesreći drugih.

Na njegovu žalost, nikome na pamet ne pada da se raduje smrtima nedužnih ljudi, ma koliko da je SAD (političari) zla učinila bilo kome od nas.

Da stvar po njega bude još gora, ne bi smo se radovali ni kada bi covid - 19 odneo i nekog EGWistu, niti bi smo ovu nesreću i pošast koristili da namećemo svoju veru.

A on, upravo to konstantno čini.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Mora se obaviti paganski obred bogu Valu.

Tko ih je pozvao? Vjernici u Splitu masovno se okupili pred crkvom, rastjerivala ih policija

RTL
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
A u Americi žive samo protestanti. Eto koliko je tvoja nauka jadna i bedna.
Pa nisam ja globalno sagledavao nego ti!
Sta znaci, po tebi u kini zive samo kinezi, a nema protestanata?

Samo da te obavestim da u kini ima 247 miliona Hriscana! A vecina od njih su protestanti!

Cak se predvidja da ce kina u narednih 30 godina postati preovladavajuce Hriscanska zemlja (misli se na ukupan broj onih koji se izjasnjavaju vernicima), jer tamo vlada ateizam (komunizm) a vera se potiskuje! Ali od ukupnog broja svih vernika, najveci i najbrzi rast belezi Hriscanstvo!

Ako ukljucimo sve brojeve, situacija u kini je sledeca:

50.3% - ateista
17.8% - Hriscana
31.9% - budista i drugih


I ko je onda stradao u kini? Pa stradali su vecinom ateisti jer ih ima preko 50%!

Teorija o misevima je glupost nevidjena! Ti ne znas ni da racunas!

Evo priznajem u SAD od 330-350 miliona ljudi svi su protestanti.

Situacija u americi je sledeca (2001. god):

52% protestanti
24.5% katolici
13.2% ateista
1.3% jevreji/muslimani


Ovo se nije mnogo promenilo 2012. godine, pa i dalje imamo 48% protestanata i nesto manje drugih verskih grupacija dok je narastao broj ateista!

Znaci protestanti su i dalje vecinska grupacija u americi, i nisu ih prestigli ni katolici ni bilo ko drugi!


Ko onda danas strada u americi?

Naravno, stradaju najvise protestanti, posto su i dalje ubedljivo najveca verska grupacija!

Tebi stvarno matematika ne ide! Ti mora da si imao keca!

PS. - da bi tvoja racunica bila validna, ti moras da dokazes da su u americi zarazeni jedino katolici i da jedino oni umiru, a to je 20% ukupnog stanovnistva. Statisticki nemoguce!

Ovo ja baš radovanje. Znam ja da se ti raduješ, srce ti igra za ovo

Samo ti nastavi da svoje radovanje pripisujes drugima! Ja mogu i statisticki da te pobijem, vidimo gore. Em ti je teologija toliko jadna da si zadao adventistima autogolove, em ne znas ni da racunas!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Šta drugo znaju Valovi sveštenici nego da vređaju, većina.

Splitski svećenik koji je pozivao vjernike na misu vrijeđao policajce, pa dobio prijavu
- Prema prikupljenim informacijama u crkvi se nalazilo pet građana o čemu ćemo sačiniti izvješće i poslati ga Državnom inspektoratu, Stožeru civilne zaštite SDŽ i Splitsko-makarskoj nadbiskupiji, kažu iz policije.

Večernji list
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pogledajte kako splitski svećenik urla na policajca: Bože, kazni ga na moj zahtjev.

Naravno nije ga kaznio, ovo možete videti na Index




Index

Šta očekivati od Valovih sveštenika.

Nervoza je rne može da obavi paganski obred.
 
Natrag
Top