Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Molimo se da te Bog blagoslovi i privede istini i razumu. Što ti u ovome ne paše!?!?!?

Šta mu ne paše? Sam Bog, kome će morati da odgovara, kao i to što istina kojoj bi ga u milosti Svojoj Bog priveo, boli, kida, razara narcisoidnost fundamentalističkog, tačnije sotonskog stvaranja "boga" po svom liku.

To mu ne paše, zato kao i svi posednuti sikće na blagoslove.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Šta mu ne paše? Sam Bog, kome će morati da odgovara, kao i to što istina kojoj bi ga u milosti Svojoj Bog priveo, boli, kida, razara narcisoidnost fundamentalističkog, tačnije sotonskog stvaranja "boga" po svom liku.

To mu ne paše, zato kao i svi posednuti sikće na blagoslove.
Ma ne pase mu Trojstvo,kad ga blagoslovimo u ime Trojedinog njemu to nije Bog!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Zbog oštrog jezika će ti se uzeti idoli i trebaju da mu se uzmu jer je prešao svaku meru.

"Mila zovem izdajnikom jer je KiM predao razbojniku Tačiju, narod je vaskrsnuo, idemo do pobede": Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije o protestima i Crnoj Gori

Vlast Mitropoliju vidi kao njihovu sektu, koja bi se uklopila u novocrnogorski identitet. Režim pokazuje toliku agresivnost, imam utisak da ne bi prezao od nasilja

Novosti
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Mediji: Trojica neposlušnih episkopa "spremaju puč", Patrijarh Irinej putuje u SAD, hitno

Beograd -- Patrijarh Irinej otputovaće do kraja meseca u SAD kako bi osujetio namere trojice tamošnjih episkopa koje vode ka osamostaljenju njihovih eparhija od SPC.


B92
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
A ko ih je bacao u jame? Jesu advent. Nisu nego lažna braća.

Vikali su da će opet da nas bacaju u jame, njihovo novocrnogorstvo je rođeno na savezu sa ustašama: Vladika Jovan ispričao kako su pristalice tzv. CPC napale Cetinjski manastir (VIDEO)

Četiri sveštenika, nakon što su raščinjeni, proglasili su sebe na ulici autokefalnom crkvom. To je na nivou šale ili statističke greške, rekao je vladika Jovan

Novosti

A ovde ujedinjeni u mržnji,
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Šta mu ne paše? Sam Bog, kome će morati da odgovara, kao i to što istina kojoj bi ga u milosti Svojoj Bog priveo, boli, kida, razara narcisoidnost fundamentalističkog, tačnije sotonskog stvaranja "boga" po svom liku.

Darth ni o stvaranju kad govori ne moze da odoli da ne sponene svoga ucitelja sotonu!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Posledica oštre retorike Amfilohija.

Poreska uprava Crne Gore: Naplatićemo dug SPC, sa računa ili od imovine

Sputnik
 
Natrag
Top