Religija i zdravlje

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
a vi ne možete moje.
Mi se ne ismejavamo nikome, zato ne dajemo, ja sam mogao video o tebi napraviti da se ismejavam, pa nisam.

A kako i da dajemo tvoje komentare, kada nam ne dozvoljavas da pristupimo grupi?

Kome cemo dati, sami sebi?

dajem vaše arg. na FB grupi
Bio bi red da nam onda kazes koja je to grupa, da se i mi uclanimo. Pa da onda i mi dajemo tvoje izjave, da se malo i tebi smeju!

Valjda je to posteno?

Ili je to neka zatvorena grupa, gde se sastanete vas par adventista da ismejavate sve druge osim sebe?

Jadan je covek koji ne moze da se nasali na svoj racun i ne prima kritiku!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Mi se ne ismejavamo nikome, zato ne dajemo, ja sam mogao video o tebi napraviti da se ismejavam, pa nisam.

Vaši arg. su za žaljenje.

A kako i da dajemo tvoje komentare, kada nam ne dozvoljavas da pristupimo grupi?

Ima li razlike između vašeg koment. ovde i na FB, ako ovde niste u stanju svoje dokazati kao da bi tamo dokazali.

Bio bi red da nam onda kazes koja je to grupa, da se i mi uclanimo. Pa da onda i mi dajemo tvoje izjave, da se malo i tebi smeju!

Pa ja ovde dajem vaše arg. i osporavanje, nema razlike. Ja vas ovde osporavam, znači da bi i tamo.

Znam ja šta je tvoj motiv.

Ili je to neka zatvorena grupa, gde se sastanete vas par adventista da ismejavate sve druge osim sebe?

Ja napadam i advent. zaveraše, što se bave teorijama.

Jadan je covek koji ne moze da se nasali na svoj racun i ne prima kritiku!

Jadna je vaša nauka. Zato ja dajem vašu, a vi ne smete moju.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
E zato ja dajem vaše arg. na FB grupi, a vi ne možete moje.

Možda proizvedeš cjepivo protiv vašeg "subotarskog mudžahedina" - koronavirusa. Staviš dijelove naših postova na FB, pozoveš pajdaše da deset dana pišaju po njima, to se onda 45 dana ostavi da stoji i dobio si cjepivo. Testiraj ga na svojim pajdašima, i ako funkcionira z....b'o se Billa Gatesa, on je na svoja cjepiva uložio stotine milijardi dolara, i još ih ne prodaje.

P.S. Ako sve krene dobro, i ponudiš dobru plaću, pozovi i nas da pišamo po FB i proizvodimo cjepiva. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Truju sebe , a hoće u večni život.

Neće gore ništa pogano ući.

Kako Bog dozvoli nevolju pa onda važe propisi o hrani, makar delimično.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Truju sebe , a hoće u večni život.

Tko hoće život svoj spasiti, izgubit će ga; a tko izgubi život svoj poradi mene, taj će ga spasiti.

P.S. Skače od veselja kad ljudi stradavaju, u bolestima, potresima, poplavama, požarima, a nada se vječnom životu!?!? Isus reče da je takvima vječna vatra pripravljena.

Izbavio te Trojedini Bog iz ruku mrzitelja.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Kako Bog dozvoli nevolju pa onda važe propisi o hrani, makar delimično
A vidim, tvoj Bog kaznio kinu u kojoj Hriscanstvo najvise napreduje, kaznio ih je koronom. A sad tvoj Bog pustio kineze, pa opalio ameriku koja ima manje stanovnika a najvise zaraženih, vise cak i od kine i italije zajedno! A tamo su statisticki najbrojnija grupacija protestanti pa oni najvise i stradaju!

A pricao si ovde kako tvoj bog kaznjava drzave zbog 'neciste hrane'. Evo vidimo i kako kaznjava, kaznio je vise protestante nego one sto jedu miseve!

Jad i beda od teologije!

A ne smes da nas pozoves u tu vasu grupu da damo tvoje izjave! Jad i beda..

Dal tebe neko placa da ovako lupetas?

Ovo ide preko reda kao tvoj izgovor za greh koji imate.
A mi tvoje gluposti ne mozemo da stavimo da svi vide, jer nam ne das pristup grupi! Znaci ti ces nase reci da izvrces i da se smejes, a mi nemamo prava na odgovor?

Pa kakva si ti osoba strasno!

Samo neko ko je krajnje iskompleksiran i kome se drugi smeju neprestano moze ovo da radi, da ismejava druge!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
“Devet vodecih uzroka smrti su povezani sa izborom naseg zivota, a vodeci uzroci smrti MOGU BITI SPRECENI.” Isdto, str.2,

OVO SU TI UZROCI: U Americi umre godisnje: (Statistika od 1990.)
1.
Pogresna ishrana i nedostatak fizickih vezbe 582.000 zivota
2.
Upotreba duvana ............................................ 480.000
3.
Alkohol ............................................................... 107.000
4. Infektivne bolesti ............................................. 90.000
5. Otrovi ................................................................. 60.000
6. Vatreno oruzje .................................................. 35.000
7. Seksualne bolesti ............................................. 30.000
8. Motorna vozila ................................................. 25.000
9. Upotreba droge ............................................... 20.000
 
Natrag
Top