REHABILITACIJA Isusa Hrista u Izraelu da li je moguca?

Da li je moguca Rehabilitacija Isusa Hrista u izraelu?

  • Nije moguce,nisu ga ubili,on je ozenio Mariju Magdalenu i otisao u Indiju.

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce,ako se ponovo vrati,ceka ga gomila kamenja da ga kamenuju

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce,pa njega su ubili Rimljani i oni treba da ga rehabilituju.

    Votes: 1 25,0%
  • Nije moguce,Bas me briga,za mene je on nebitan

    Votes: 0 0,0%
  • Nije moguce ,On nikada nije ni postojao

    Votes: 1 25,0%
  • Moguce je ,ima ljudi koji shvataju da je ubijen kao nevina osoba koja ne zasluzuje smrt.

    Votes: 2 50,0%
  • Nije moguce jer se on izjasnio kao Sin Bozji,a to je bogohulno !

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Njih i nema ovdje. A vi bi potavili to da se nahranite njihovom mržnjom jel da?

Ne radi se tu o nikakvoj mrznji,vec o razlogu sto razdvaja ljude i tera da jedni mrze druge.
Zar nije fer i lepo ,postenim dijalogom raspraviti o nekim stvarima koje zavadjaju ljude.???
Ili je po tebi bolje da uvek postoji seme razdora?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ne radi se tu o nikakvoj mrznji,vec o razlogu sto razdvaja ljude i tera da jedni mrze druge.
Zar nije fer i lepo ,postenim dijalogom raspraviti o nekim stvarima koje zavadjaju ljude.???
Ili je po tebi bolje da uvek postoji seme razdora?

Sve teme kojima se baviš su dokaz slabe duhovnosti.

Neprekidno filozofiranje o nebitnim temama je često odlika površnih umova koji kao i Jehovini svjedoci žele da filozofiraju o nebitnim momentima vjere (pitanju pravog imena, krsta ili stuba, farbanju jaja, rehabilitacija Isusa u Izraelu itd), jer žele da izbjegnu da razmišljaju o onima atributima Boga koji bi ih osvjedočili o sopstvenu grešnost.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Njih i nema ovdje. A vi bi potavili to da se nahranite njihovom mržnjom jel da?
O cemu ti to pricas???
Jel ima nesto lose o tome sto sam postavio temu Rehabilitacije Isusa u Izraelu???
Da ne sirim tako mrznju???
Ili da se ustanovi istina jel Isus bio nevino ubijen ili je osnovao ratnicku druzinu???
Hajde da vidimo ko siri mrznju,a ko spamuje teme?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
O cemu ti to pricas???
Jel ima nesto lose o tome sto sam postavio temu Rehabilitacije Isusa u Izraelu???
Da ne sirim tako mrznju???
Ili da se ustanovi istina jel Isus bio nevino ubijen ili je osnovao ratnicku druzinu???
Hajde da vidimo ko siri mrznju,a ko spamuje teme?

Nebitno je šta države rade u institucijama oko ovoga, naravno da skrećeš sa bitnih tema, bitna je rehabilitacija Isusa u srcu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Nebitno je šta države rade u institucijama oko ovoga, naravno da skrećeš sa bitnih tema, bitna je rehabilitacija Isusa u srcu.
Pa sto cetnici ne rehabilitovase Drazicevski cetnicki pokret u srcu i njega samoga ,vec su krenuli preko suda?
Izraelci po nagovoru svojih jevrejskih vodja zastupaju stav cak i da je isus bio zlikovac koji je stvorio ratnicku druzinu...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Pa sto cetnici ne rehabilitovase Drazicevski cetnicki pokret u srcu i njega samoga ,vec su krenuli preko suda?

nebitno šta država donosi kao akt, bitno je srce ljudi.

Izraelci po nagovoru svojih jevrejskih vodja zastupaju stav cak i da je isus bio zlikovac koji je stvorio ratnicku druzinu..

ništa država tu ne može pomoći da li ga rehabil. ili ne, ako ljudi ne izvrše rehabilit. u srcu svejedno je hoće li država ili neće.

Bavljenje nebitnim temama je dokaz duhovnog sunovrata jer čovjek izbjegava teme koje bi ga ukorile za grijehe u sebi. Dokaz neobrezanog srca.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
nebitno šta država donosi kao akt, bitno je srce ljudi.



ništa država tu ne može pomoći da li ga rehabil. ili ne, ako ljudi ne izvrše rehabilit. u srcu svejedno je hoće li država ili neće.

Bavljenje nebitnim temama je dokaz duhovnog sunovrata jer čovjek izbjegava teme koje bi ga ukorile za grijehe u sebi. Dokaz neobrezanog srca.

Tvoja ogromna mana je sto vise verujes u ljudske poslovice ,nego u Bozje.
Ti verujes u ljudsku poslovicu da je bitno srce ljudi?,ili sto bi ljudi rekli "Slusaj svoje srce"
Ali sta mislis ,sta Bog kaze o ljudskom srcu???
Poslovice 28:26
26 Ko se uzda u svoje srce, bezuman je; a ko hodi mudro, izbaviće se.
Jeremija 17:9
9 Srce je prevarno više svega i opako: ko će ga poznati?
4.Moj 15:39
39 I imaćete rese zato da se gledajući ih opominjete svih zapovesti Gospodnjih i tvorite ih, i da se ne zanosite za srcem svojim i za očima svojim, za kojima činite preljubu;
Na sta se ti vise oslanjas na srce ili na mozak???

Ali ti opet nista o temi rehabilitacije Isusa u Izraelu...samo spamujes...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Tvoja ogromna mana je sto vise verujes u ljudske poslovice ,nego u Bozje.
Ti verujes u ljudsku poslovicu da je bitno srce ljudi?,ili sto bi ljudi rekli "Slusaj svoje srce"
Ali sta mislis ,sta Bog kaze o ljudskom srcu???

To nije nikakav arg. i odbrana u korist tvoje nauke.

Ali ti opet nista o temi rehabilitacije Isusa u Izraelu...samo spamujes...

Znam ja da ti smeta ukor za ono što radiš.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
To nije nikakav arg. i odbrana u korist tvoje nauke.



Znam ja da ti smeta ukor za ono što radiš.

Ti si taj koji se uzda u svoje srce, a ja u nesto drugo.
Poslusaj sta Biblija kaze
Jakov 4:8
8 Približite se k Bogu, i On će se približiti k vama. Očistite ruke, grešnici, popravite srca svoja, nepostojani.

Ali tema je o Rehabilitaciji Isusa Hrista koju jevrejske Verske vodje kao i mnogi drugi zele da izbegnu ,jer ne smeju javno da priznaju kolko mrze Isusa Hrista i hriscanstvo
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ti si taj koji se uzda u svoje srce, a ja u nesto drugo.
Poslusaj sta Biblija kaze
Jakov 4:8
8 Približite se k Bogu, i On će se približiti k vama. Očistite ruke, grešnici, popravite srca svoja, nepostojani.

Bibliju je citirao i đavo u svoje svrhe, što znači da je bezakonje upotreb. je da bi se izvrnula istina.

Ali tema je o Rehabilitaciji Isusa Hrista koju jevrejske Verske vodje kao i mnogi drugi zele da izbegnu ,jer ne smeju javno da priznaju kolko mrze Isusa Hrista i hriscanstvo

Musl. kažu da vole Isusa ali ga svojim stavom kao i vi JS degradirate, to je još gore od mržnje, otvorene mržnje.
 
Natrag
Top