Recycle Bin izgubljen

Član
Učlanjen(a)
11.10.2010
Poruka
16
A da li je ima u My Computer, pa da je prevuces na desktop? Nekoliko puta sam to spomenuo... Ovo sam reako i vise nemam sta da kazem :D .
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
A da li je ima u My Computer, pa da je prevuces na desktop? Nekoliko puta sam to spomenuo... Ovo sam reako i vise nemam sta da kazem :D .
U Total Commander ga ima
content_round.php
kao što vidiš ali kad sam hteo da ga iskopiram na desktop ali se ne pojavljuje nigde evo ti i ova slika posle prevlačenja na desktop.
content_round.php
Probao sam iz Total na svaki "exe" sam ulazio pokazivao mi je da instaliram Deamon Tools a njega imam već instaliran ili je to što sam već ubacivao u korpu dok je nisam izgubio.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Probaj desni klik pa izaberi Stort by pa probaj sve opcije.(to ti je ono za sortiranje ikonica)Pa kad ti se ikonice sortiraju mozda ce ti se medju njima pojaviti Recycle Bin!Takav problem sam ja imao pre,i uspeo sam da ga resim na ovaj nacin.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Probaj desni klik pa izaberi Stort by pa probaj sve opcije.(to ti je ono za sortiranje ikonica)Pa kad ti se ikonice sortiraju mozda ce ti se medju njima pojaviti Recycle Bin!Takav problem sam ja imao pre,i uspeo sam da ga resim na ovaj nacin.
misliš desni klik na desktop, ja to nemam
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Ljudi EUREKA!!!! Došao je momak koji se razume jedva sam ga na molio da dođe i odradi mi posao i zamislite iz Total Commander je prevukao na Desktop i eto magija stvorila se.Ja sam pokušavao ali sam grešio zato što sam kopirao Recycle Bin a ne prevlačio kao što su mi govorili neki forumaši.Zato VELIKOOOO HVALAAAA svima koji su učestvovali u ovoj debati i na kraju da završimo jenom za uvek ovu misteriju za nekoga poput mene.Pozzz. svima i još jednom hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
11.10.2010
Poruka
16
Prilikom prevlacenja iz My Computer, stvara se precica do kante, i time je obavljen posao. To je u stvari jedina opcija, precica do kante. Mozda je iz Total Commandera drugacije, ali ovamo nemas opciju za kopiranje i mozes samo da prevuces.
Cestitam :D !!!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top