Real Madrid C.F. ~ Los Galácticos

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Real ispao baš nekorektan u ovom slučaju,mislim da ne bi propali da su ga pustili da vodi dve ut reprezentaciju portugala
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Murinjo: Mali timovi poklanjaju Barsi bodove

Žoze Murinjo je optužio timove iz "donjeg doma" Primere da se predaju protiv Barselone, zbog čega je Realov zadatak da osvoji titulu još teži.

75088_purinjo01-afp-javier-soriano_f.jpg


Razlog za novu kontroverznu izjavu Portugalca jeste odluka trenera Sportinga Manuela Presijada da protiv Katalonaca odmori polovinu prvog tima.
"Ne znam koliko će nam bodova biti potrebno za titulu, ali će biti veoma teško ako timovi nastave poklanjaju bodove tako što izvedu drugu postavu. Oni se jednostavno predaju i pre početka utakmice i misle da ne mogu ništa da urade. Mnogi timovi se tako ponašaju i zbog toga je nama još teže", rekao je Murinjo.
Za razliku od Italije, gde su mu često ostajali dužni, Murinjo je u Španiji naišao na nešto drugačiji stav i trener ekipe iz Hihona mu je poručio da će pravi odgovor dobiti u novembru kada Real i Sporting odmere snage.
Trener Barse Pep Gvardiola nije hteo da se meša, a posle insistiranja novinara rekao je samo: "Svaki tim zaslužuje poštovanje."

blicsport.rs
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Stvarno je najzanimljiviji lik ovaj Murinjo,uzivanje je pratiti njegove izjave...
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
214
Kako to da Real ima para(milione) da kupuje igrace a nemaju da poprave travu na Bernabeu??
Da nisu u minusu??
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
donijeli su travu negdje iz slovacke u hladnjacama i koliko znam da se postavlja,ako nije vec postavljena
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Real i Mancester su dva kluba sa najvecim dugovima.

Mada u Realu to ne utice na biznis....
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Pauza za defanzivca Reala

10 Oktobar 2010 | 13:30




Iz madridskog Reala saopštili su da će njihov defanzivni vezista, Fernando Gago (24), pauzirati mesec dana zbog povrede kolena.

Argentinac je povredu kolena i lakši potres mozga zadobio na trening utakmici "osiromašenog tima" Reala, za kojeg su nastupili pored njega i prvotimci Pedro Leon, i Esteban Granero, i rezervnog tima.

Gago je imao jedan nezgodan sudar sa Danijelom Karvajalom a lekarska služba "kraljevskog kluba" ustanovila je da je reč o ozbiljnijoj povredi.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
pa mislim da Gago ove sezone nije odigrao ni jednu ut tako da ovo i nije neki hendikep.što se tiče izjave murinja da "manje"ekipe verovatno je hteo da motiviše male ekipe protiv barse,mislim da nije toliko lud da stvarno veruje u tu teoriju
 
Natrag
Top