Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Opet izmisljas protiv mene, vadeci iz konteksta! Nikada nisam tvrdio da ljudima i stoci nije isti duh!

MIRE----Nisam ja nista zaobisao.. I nisam rekao da ''doslovno nemaju isti duh'' vec da im konacno odrediste nije isto, i da zato to nije isto ..nisam se dobro izrazio..

MIRE-----Nije "isti Duh", objasnio sam! Solomun kaze da je "za ateiste isti Duh"
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
MIRE----Nisam ja nista zaobisao.. I nisam rekao da ''doslovno nemaju isti duh'' vec da im konacno odrediste nije isto, i da zato to nije isto ..nisam se dobro izrazio..

MIRE-----Nije "isti Duh", objasnio sam! Solomun kaze da je "za ateiste isti Duh"

Strasno.. Ti ides okolo i vadis van konteksta moje izjave, i predstavljas ih kao kontradikcije. A kontradikcije nema. Ko ti drma kavez? Znam, Kainos ti ne da da pises tamo na njegovom forumu, rekao ti da mene tamo ne diras, stavio vam svima limit na postove da ne spamujete forum, pa si sad nervozan? A ovde se izivljavas, jel da?

Ovo je zaista bedno sto radis, sta drugo da ti kazem.. Nisi vredan uopste da te komentarisem.
 
Natrag
Top