Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
ovde javno kažem šta dajem od vas, a ti verovatno ne smeš da daš koji je to video.

Naravno da smem. I sta ces sa njima kad ih postavim ovde? Daj mi mogucnost da postavim u grupi vudee i postove odavde, pa da te ljudi hvale koliko si pametan?

I vaše odavde replike ću da dam, to ide zajedno sa vašim besmislicama.

I sta postizes time, kad mi nemamo mogucnost replike u grupi? Ovde ces da odgovaras a tamo ne smes! Zato si kukavica, zato sto mi imamo argumente a ti si smesan!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Naravno da smem. I sta ces sa njima kad ih postavim ovde? Daj mi mogucnost da postavim u grupi vudee i postove odavde, pa da te ljudi hvale koliko si pametan?

To ću da postavim ja, nisam bezveze kopirao.

I sta postizes time, kad mi nemamo mogucnost replike u grupi?

Je li moguće da nakon mojih komentara opet isto ponavljaš kao papagaj.

Hoćeš tamo da obraniš svoju nauku, a nisi ovde. Zato ja dajem vaše koment. a ne vi moje, toliko o vašoj hrabrosti.

Opet napeto u CG. A i u BG. Ne možete sami sa sobom.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ti si kao Miroljub Petrovic, koji na svom forumu dozvoljava jedino komentare onih koji ga podrzavaju a ostale ne prima u grupu. Cenzura je odlika onih koji nemaju argumente i dokaze!

Mozes do sutra da ponavljas kako ti postavljas komentare u zatvorenoj grupi, to se nas ne tice jer nemamo mogucnost odbrane!

A ovde takodje pokusavas da nas cenzurises spamovanjem, i trudis se da nas oteras sa foruma kao sto ne smes ni tamo da nas primis!

Skroz jadno!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Mozes do sutra da ponavljas kako ti postavljas komentare u zatvorenoj grupi, to se nas ne tice jer nemamo mogucnost odbrane!

Jadno je što mi odg. a ne možeš da osporiš moje arg.

Vama će izbiti pravi oružani rat jer ste nasilni , ne možete sami sa sobom da živite normalno.

Zato ste vi kukavice i ne smete da širite moje arg. odavde, a ja smem vaše. Kukavice i lenštine.

Crna Gora na nogama zbog hapšenja vladike: Sveštenicima pozlilo u pritvoru, građani blokiraju puteve
SPC, predsednik Srbije i vernici očekuju da uhapšeni vladika Joanikije i sveštenici budu pušteni na slobodu
Telegraf
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Do sada je pisao jedan post u dvije minute, a sad je pokazao da može dva posta u jednoj minuti.
Skače okolo k'o ričući lav i gleda da koga proždre.

Aha, ali samo ako naivno pomislimo da koristi tabove u browseru, ali, čak ni tada ne može da odgovara na više postova u jednom minutu. Dakle, radi se o tome da iza naloga Tripo41 stoji više osoba. Pitanje je samo kojih, ali i tu postoje indicije o kojim se osobama radi.

Ne, nego je krivično djelo širiti tvoje argumente. To je širenje zaraze.

Argumenti? Lyssa Spiritualis nisu argumenti nego virus nad virusima, prema kome su kuga, kolera, ebola, H1N1, Sars, Coivd -19, uzeti zajedno i dignuti na n-ti stepen, obične prehlade.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Vatikan im razara SPC u CG to su i zaslužili, jer ne znaju Bibliju i ko je glavna kurva, a ko se sa kurvom druži isti je.


Pogledajte ovu ludnicu...
Građani gađaju policiiju kamenjem i viču: 'Ustaše, ustaše..!'


Crnogorska policija uz pomoć suzavca razbila je u srijedu navečer prosvjede građana u nekoliko gradova u zemlji nakon što je sud odbio žalbe odvjetnika episkopa SPC Joanikija i nekoliko svećenika zbog određivanje pritvora. Jutarnji
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Jadno je što mi odg. a ne možeš da osporiš moje arg.
Davno sam ja osporio tvoje navode, time sto ti u grupu pozivas samo one koji se sa tobom slazu i njima dozvoljavas da pisu, a onima koji se suprotstavljaju, ne dozvoljavas da ucestvuju u diskusiji!

A to si radio i na Kainosovom forumu dok si bio urednik! Sve koji se ne slazu si cenzurisao i banovao!

A sta nas briga sto ce tvoji adventisti da nam se smeju kad ste istomisljenici i kad drugu stranu ne mogu cuti! Ti ces da im ukratis pravo da znaju?

A onaj koji cenzurise, taj sakriva!

Vama će izbiti pravi oružani rat jer ste nasilni , ne možete sami sa sobom da živite normalno

To da smo mi nasilni dokazi na pravoslavnom sajtu 'pouke. org', idi tamo pa pokusaj da isprovociras pravoslavce! I niko te nece zarezivati 3%. Sta vise, zalice te. A ti i jesi za zaljenje, jer duhovnosti nemas!

Zato ste vi kukavice i ne smete da širite moje arg. odavde, a ja smem vaše. Kukavice i lenštine

Govor te odaje i nacin ponasanja pokazuje da izazivas namerno, pa cekas tudju reakciju da nas optuzis! Tako su i Hrista kusali!

Znaci, ti si djavolov kusac!

A ja sam rekao i da si "kukavica" jer ne smes da nas pozoves u grupu da tamo dokazemo tvojima da su ti argumenti nevalidni! Spremni smo i u zmijsko leglo uci, ali nam ti ne dozvoljavas, jer kako je Danilo pripitomio lavove u jami, i mi bi tvoje sledbenike!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A ja sam rekao i da si "kukavica" jer ne smes da nas pozoves u grupu da tamo dokazemo tvojima da su ti argumenti nevalidni! Spremni smo i u zmijsko leglo uci, ali nam ti ne dozvoljavas, jer kako je Danilo pripitomio lavove u jami, i mi bi tvoje sledbenike!

Svi oni su kukavice, "pacifizam" kulta im je zbog kukavičluka vođa kojima su pretile batine zbog histerisanja i otimanja vernika navođenjem na lagarije Ellen i "pioneers".

Misliš da zaista postoji ta grupa? Shvati, laže za grupu. Dovoljno je iskopirati jedan od naših postova koje on (oni), i staviti ga na google pretraživač i naći gde se sve pojavljuju.

 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Evo kako se ljube izvan foruma.

Cilj je, kako je rekao, po svoj prilici da se primeni metod koji su nekad USTAŠE primenile u Hrvatskoj da se protera skrpski narod, i da se uništi i onemogući SPC.


- To isto se dešava i danas, pitam se i pitam sve druge da li gospodin predsednik Đukanovic ima u vidu svoj narod i stanje koje je manje više on stvori. Jasno je da je plan da tamo više nema SPC, niti srpskog pravoslavnog naroda. Stvara se nacija crnogorska koja treba da istisne sve ono koji se zove Srbima - rekao je Irinej.

BLIC
 
Natrag
Top