Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A molite li se vi adventisti Svetom Duhu kao Bogu?

Interesantno pitanje, jer kao i kod Isusa - Sina, i kod Svetog Duha, je "teologija" adventista veoma dubiozna i relativistička. Da ne pominjem sada kako je "stručnjak" za "nauku" (koju nauku) sledeći avatara "duha proroštva" napisao kako je slavljenje Svetog Duha satanska praksa.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Tema za menta. pražnjenje osnivača i njegovih istomišljenika.

Tačnije za popljuvavanje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Tema za menta. pražnjenje osnivača i njegovih istomišljenika.

Tačnije za popljuvavanje.
A zasto ti se ne svidja tema? Pa nisi li ti rekao da ste vi adventsti "jedinstveni" u dogmi, a mi se eto "raspadamo". Odnosno ti bi voleo da se raspadnemo, pa to 'projektujes' u svom umu!

I kad se otkrije da se vi ni oko osnovnog pitanja 'ko je Bog' ne slazete, onda mi popljuvavamo!? Pa to je vase nejedinstvo i smejurija, koju treba razotkriti! Sami adventisti nisu ni medju sobom jedinstveni a da ne pricamo o vise hiljada protestantakih zajednica!

I onda se ti okreces protiv nas, da nas napadnes za isto to, jer te boli sto vi niste medju sobom jedinstveni, pa hoces da umiris sebi savest, pricom kako je to i kod nas slucaj!

Ti tako radis sa svim vasim propustima, trazis iste propuste i kod nas da umiris sebi savest!

A tebe licno treba razotkriti, jer ti svesno podmeces nama svoje frustracije i ono sto je slucaj i kod vas samih!

O tvom lazljivom karakteru da ne pricam dalje.. jer nema toga sta nas nisi do sada slagao!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Od kada nije grijeh moliti se Duhu Svetom? :)

Dokazi biblijom da je greh.

A ja sam odgovor dao:

Biblijski princip je "MOLITI SE BOGU OCU U IME ISUSOVO"

Ali, mogu se upucivati molitve i Isusu, a nije greh obratiti se i Svetom Duhu.

DUH SVETI POSREDUJE ZA ČOVEKA SVOJIM MOLITVAMA:

"A tako i Duh pomaže nam u našim slabostima: jer ne znamo za šta ćemo se moliti kao što treba, nego sam Duh moli se za nas uzdisanjem neiskazanim.
A Onaj što ispituje srca zna šta je misao Duha, jer po volji Božijoj moli se za svete" ( Rimljanima poslanica 8. 26 - 27 )
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Interesantno pitanje, jer kao i kod Isusa - Sina, i kod Svetog Duha, je "teologija" adventista veoma dubiozna i relativistička. Da ne pominjem sada kako je "stručnjak" za "nauku" (koju nauku) sledeći avatara "duha proroštva" napisao kako je slavljenje Svetog Duha satanska praksa.

EGWajtista nezabludivi, mozes li priloziti doslovan teka u kome pise da je slavljenje Svetog Duha satanska prajksa.
Ako nam ne das tekst koji to potvrdjuje onda ostaje lazov doveka! Poceo si mnogo da izmisljas.
 
Natrag
Top