Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Dakle, ako tako nastave, sledi razotkrivanje identiteta svih adventističlkih akolita, posebno TRIPO41, i deljenje svih podataka. Ovo nije pretnja nego obećanje.

Ako mozes da razotkrijes identitet Tripo41 imas moju podrsku. Njemu samo anonimnost daje pouzdanje, zato je toliko arogantan. Bio je spreman i moj identitet da razotkrije a svoj krije!

Treba ga osramotiti javno!

Možda i jesu, ali štićenici prvi izazivaju

Nisu oni sticenici brate. Pogotovo ne kod Jurivake, ali pravila su takva da oni mogu da rade ovo sto rade na forumu. Mi mozemo da radimo isto i borimo se na isti nacin ili da ih ignorisemo. Druge nema.

ja znam da ste vi imali zavjeru da ja odem sa foruma.

Nismo. To ti zelis nama, svo vreme kujes zaveru protiv nas da nas oteras sa foruma ili banujes, vidimo to na pocetku teme. I Taramanu si licno banovao i mene si banovao jednom, i druge. Neces uspeti u svojim namerama protiv nas ovog puta. Ako ce neko da ode, to ces sada biti ti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ako mozes da razotkrijes identitet Tripo41 imas moju podrsku. Njemu samo anonimnost daje pouzdanje, zato je toliko arogantan. Bio je spreman i moj identitet da razotkrije a svoj krije!

Znam ja zašto neću, poznajem ja vas odlično, pa bio sam veliki pravoslavac u doba komunizma.

Bolje vas ja znam nego vi sami sebe, a Bog nas sve najbolje zna.

Bio je spreman i moj identitet da razotkrije a svoj krije!

Sam si se razotkrio. Čovjek rekao ime i rekao da mu je familija sa tim prezimenom.

Jesam ja kriv za to.

Treba ga osramotiti javno!

Ja tebe nisam osramotio, samo sam rekao tvoje ime i prezime. Gdje sam ja iznio nešto ružno.

A ja znam d ati bi, kao što i jesi za Kainosa.

. I Taramanu si licno banovao

Pa nisam ja urednik da sam ga lično banovao.

i mene si banovao jednom,

To si zaslužio.


Navedi koje!

Neces uspeti u svojim namerama protiv nas ovog puta. Ako ce neko da ode, to ces sada biti ti.

Dobro evo ti igračka nazad.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Ako mozes da razotkrijes identitet Tripo41 imas moju podrsku. Njemu samo anonimnost daje pouzdanje, zato je toliko arogantan. Bio je spreman i moj identitet da razotkrije a svoj krije!

Treba ga osramotiti javno!



Nisu oni sticenici brate. Pogotovo ne kod Jurivake, ali pravila su takva da oni mogu da rade ovo sto rade na forumu. Mi mozemo da radimo isto i borimo se na isti nacin ili da ih ignorisemo. Druge nema.



Nismo. To ti zelis nama, svo vreme kujes zaveru protiv nas da nas oteras sa foruma ili banujes, vidimo to na pocetku teme. I Taramanu si licno banovao i mene si banovao jednom, i druge. Neces uspeti u svojim namerama protiv nas ovog puta. Ako ce neko da ode, to ces sada biti ti.
Znam ja zašto neću, poznajem ja vas odlično, pa bio sam veliki pravoslavac u doba komunizma.

Bolje vas ja znam nego vi sami sebe, a Bog nas sve najbolje zna.



Sam si se razotkrio. Čovjek rekao ime i rekao da mu je familija sa tim prezimenom.

Jesam ja kriv za to.



Ja tebe nisam osramotio, samo sam rekao tvoje ime i prezime. Gdje sam ja iznio nešto ružno.

A ja znam d ati bi, kao što i jesi za Kainosa.



Pa nisam ja urednik da sam ga lično banovao.



To si zaslužio.



Navedi koje!



Dobro evo ti igračka nazad.

Neznam čemu sve ovo?????????
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Nisu oni sticenici brate. Pogotovo ne kod Jurivake, ali pravila su takva da oni mogu da rade ovo sto rade na forumu. Mi mozemo da radimo isto i borimo se na isti nacin ili da ih ignorisemo. Druge nema.

Nama je raditi suprotno od onoga što oni rade, dakle, iznositi istinu. Jer naša Crkva i njihova "crkva" su dvije suprotnosti. Evo najzornije:

1. Dj 2,38: Petar će im: Obratite se i svatko od vas neka se krsti u ime Isusa Krista da vam se oproste grijesi i primit ćete dar, Duha Svetoga.

Gledajte, na dan Pedesetnice - dan rođenja naše Crkve - Petar poziva: Krstite se u ime Isusa Krista da vam se oproste grijesi.

2. Ellen White: Isus je 22.10.1844. prestao posredovati za grešnike i tada je završilo vrijeme vrijeme obraćenja i spasenja za grešnike.

A sada pogledajte ovo. U "porođajnom kriku njihove sekte" Ellen White i pioniri ASD obznanjivali su: Grešnici, propali ste zauvijek. Prošlo je vrijeme za vaše spasenje.

Iznositi ove činjenice i ovu istinu sasvim je dovoljno. Ne zbog toga da bi tripo, Marko ili netko od adventista koji ovdje diskutiraju napustili Adventizam, nego zbog toga da neki drugi ne bi krenuli "njihovim stopama".
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Neznam čemu sve ovo?????????

Pitaj "genija", prvi je započeo. Naravno sada će po običaju nalik onom pod mač bato da servira svoje papagajsko "projekcija", i "to je vaš duh". Koliko se sećam, nisam odavno na forumu, prvo je tebe napao jer navodno nije mogao da te blokira, drugima je na svaki njihov post delio "savete" i ponašao se kao da je on neko superiroan. Ponižavanja, vređanja, kratki, arogantni postovi, nametanje subotarskog smeća na svakoj temi, i na kraju napad na Slapa, i to samo zbog toga što je hrvat.

Pitala si čemu sve ovo, pa ako od sledbenika "vesnice" anti evanđelja ne dobiješ odgovor, u šta sumnjam, jer takvi arogantni samozaljubljeni stvorovi se nikome ne pravdaju, niti pojašnjavaju, ja ću tiu reći čemu. Žele da dominiraju, posebno "genije", da njihova bude zadnja i ne biraju sredstva da to postignu. Naravno, to rade samo na ovom forumu, da tako nešto pokušaju na drugim mestima, popili bi ban i to trajni. Zamisli da na recimo verujem.org ili bilo kom drugom forumu opšteg verskog karaktera, na svakoj temi imaš subotarsko smeće i izazivanje. To možda možeš videti na Facebook-u , gde su od evangleika preoteli stranicu "biblija i znanost" i ovde gde da sada neko postavi temu o Šintoizmu, neće proći ni nekoliko sati, i pojaviće se oni da bibličare i vređaju sagovornike. Oni atnonija smatraju sebe krunom verovanja, i tom ludlu nema leka sem ignorisanja ili ratovanja postovima. Sa njima nema argumentacije niti rasprave na normalnom nivou. Isti su kao zamotani. Ili se pokori, ili trpi ponižavanja.

@mire000, Da mogu da ga razotkrijem ali nema svrhe, jer će on tvrditi da je to projekcija, da to nije on i tako u krug. Lukav je, ali u svojoj lukavosti i aroganciji ne vidi da se sam razotkriva. To je za sada dovoljno. Iskreno, sumnjam u tu priču o njegovom radu u prosveti, to sam ranije i napisao. Ako se pitaš zašto, evo zašto. Prvo sve i da je učio ruski, sve i da koristi google translate, ne bi pisao pig umesto pork. Drugo, da je učio ruski imao bi razumevanja za Rusiju i bio rusofil u potaji, a on je protestano fil do srži. Uz to je kripto nacionalista kome to ne smeta da pljuje po crkvi sospstvenog naroda. Ono što u potpunosti negira njegovu kompetentnost i stavlja sumnju na istinitost njegovih tvrdnji da je "nastavnik" leži u tome da ne poznaje razliku između proicesa varenja i procesa vrenja i ponavlja debilnost nadrilekara i prevaranta Miroljuba Petrovića, inače predstavnika EGW za ove prostore i Transilavniju. Adventisti jesu poznati po budalaštinama i "paranučnim" bulažnjenjima, ali da neko predaje deci, i iznosi takve tvrdnje to je nonsens. Osim ako on ne predaje u nekoj EGWističkoj školi. Ako predaje u normalnoj, državnoj, onda jadna li su ta deca. Da mom detetu takav nastavnik predaje, ispisao bih ga iz te škole odmah.

Gledajte, na dan Pedesetnice - dan rođenja naše Crkve - Petar poziva: Krstite se u ime Isusa Krista da vam se oproste grijesi.

2. Ellen White: Isus je 22.10.1844. prestao posredovati za grešnike i tada je završilo vrijeme vrijeme obraćenja i spasenja za grešnike.

A sada pogledajte ovo. U "porođajnom kriku njihove sekte" Ellen White i pioniri ASD obznanjivali su: Grešnici, propali ste zauvijek. Prošlo je vrijeme za vaše spasenje.

Iznositi ove činjenice i ovu istinu sasvim je dovoljno. Ne zbog toga da bi tripo, Marko ili netko od adventista koji ovdje diskutiraju napustili Adventizam, nego zbog toga da neki drugi ne bi krenuli "njihovim stopama".


Ovo sam Slape, i ja ranije napisao. Niko ne želi da ih pokatoliči, ili popravoslavi, ili šta god. Postujemo i odgovramo samo zato da bi smo sprečili druge da odu u EGWizam.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Pitaj "genija", prvi je započeo.

A prvi si uzeo igračku.

Naravno sada će po običaju nalik onom pod mač bato da servira svoje papagajsko "projekcija", i "to je vaš duh".

Pa projektuješ sebe kao i Mire.

Ponižavanja, vređanja, kratki, arogantni postovi, nametanje subotarskog smeća na svakoj temi, i na kraju napad na Slapa, i to samo zbog toga što je hrvat.

Opet projekcija. I niz laži.

Ova tema vam dođe kao antidepresiv.

Neću da vam kvarim to.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Opet projekcija. I niz laži.

Ova tema vam dođe kao antidepresiv.

Neću da vam kvarim to.

Arogantni stvore. Samo dvojica EGWista su ovako arogantni. JMiloš Miša -Bogdanović, poznatiji kao progonitelj maloletnica i čiji sajt često posećuješ, i naravno lažni doktor Miroljub Petrović. Obojica se hvale svojom inteligencijom. i obojica se kao i margarin u sve mešaju, multidiciplinarn daveži.

Obojica mogu pisati jekavicom.

Niz laži? Dokaži da lažem. Dokaži. Dokaži svoje tvrdnje, a ne da troluješ kao što ona dvojica rade gde god da se pojave.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Znam ja zašto neću, poznajem ja vas odlično, pa bio sam veliki pravoslavac u doba komunizma.

Bolje vas ja znam nego vi sami sebe, a Bog nas sve najbolje zna.

Najnotornija "projekcija", kako bi tripo rekao. Sad vam je jasno kakav je tripo bio dok je bio "u pravoslavlju". "Bolje vas ja znam nego vi sami sebe", kaže tripo. Kako tripo ovo zna o nama? Naravno da ne zna, on naprosto samo misli da zna, a misli da smo mi upravio onakvi kakav je on bio prije nego što je postao adventist. Zato on nas optužuje da lažemo, da smo licemjeri, da smo pokvareni, da smo pogani..., jer sve je to on bio. Odlaskom među adventiste, nažalost, nije se popravio, ostao je sve ovo desetorostruko drastičnije.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nastavlja se stvarnoslapovo iznosenje van konteksta, i to na ono na sta je vec odgovoreno.

Pitam se zasto urednistvo ne zabrani ovoliko ponavljanja na svakoj temi.

Dakle, odgovor je.

stvarnoslap said:
A što su činili Ellen White i pioniri ASD koji su "ispuzali iz Millerove kolijevke"? Oni su propovijedali "Antievanđelje". Za razliku od "Radosne vijesti spasenja", oni su širili vijest kako je "22.10.1844. Isus prestao posredovati za grešnike i kako je tada završilo vrijeme spasenja za grešnike". Ako je Evanđelje Kristovo, a je, sami prosudite od koga je ovo "Adventističko Antievanđelje".
Click to expand...
Još nisi odgovorio na pitanje "ZAŠTO LAŽEŠ I OBMANJUJEŠ LJUDE, VADEĆI DOGAĐAJE IZ KONTEKSTA I PIŠUĆI NEŠTO ŠTO ADVENTISTI NIKADA NISU ČINILI?

Dakle, na tvoju tvrdnju je već odgovoreno, a ona glasi:

Miler je proučavajući vremensko proročanstvo iz knjige proroka Danila 8 i 9 poglavlja, koja govore o očišćenju Svetinje nakon perioda od 2300 godina došao do zaključka da se tu govori o Hristvom drugom dolasku i očišćenju zemlje vatrom, za koju je pogrešno protumačio da predstavlja Svetinju o kojoj se govori u proročanstvu iz Danila, i da će se 22 oktobra na Jevrejski praznik "očišćenja Svetinje" ispuniti ovo proročanstvo i Hristos doći, a predhodno prestati vreme milosti za svet, kako biblija i uči kada govori o Hristovom drugom dolasku.
On je držao predavanja iznoseći ovu vest, i na ta predavanja su dolazili ljudi iz različitih crkava, verujući TADA da će vreme milosti za svet proći u određeni čas, i Hristos doći po drugi put, što je potpuno ispravno sa tačke gledišta očekivanja Hristovog drugog dolaska, jer biblija poziva da svakoga dana očekujemo njegov povratak, i da budemo spremni.


Dakle, tu je sve čisto i nema veze sa Antijevanđeljem, osim što je Miler napravio grešku što je pogrešno protumačio pojam "SVETINJE" i zaključio da se u Danilovom proročanstvu govori o zemlji, a u stvari se govori o očišćenju nebeske Svetinje, po tipologiji očišćenja zemaljske Svetinje, koja se kod Jevreja obeležavala praznikom "DAN OČIŠĆENJA SVETINJE"

stvarnoslap said:
A od koga su onda oni koji su propovjedali da je 22.10.1844. Bog odbacio pokvareni svijet i da je tada završilo vrijeme obraćenja i spasenja grešnika?

Click to expand...
Od Boga podignuta crkva koja je najavljena u bibliji kao pislednji segment Hristove sedmostruke crkve iz otkrivenja, nazvana "LAODIKEJA" koja "DRŽI ZAPOVESTI BOŽJE I VERU ISUSOVU, I IMA DAR PROROŠTVA" ( otkrivenje 12. 17 i 14. 12 )

Još nisi odgovorio na pitanje "ZAŠTO LAŽEŠ I OBMANJUJEŠ LJUDE, VADEĆI DOGAĐAJE IZ KONTEKSTA I PIŠUĆI NEŠTO ŠTO ADVENTISTI NIKADA NISU ČINILI?

Dakle, na tvoju tvrdnju je već odgovoreno, a ona glasi:

Miler je proučavajući vremensko proročanstvo iz knjige proroka Danila 8 i 9 poglavlja, koja govore o očišćenju Svetinje nakon perioda od 2300 godina došao do zaključka da se tu govori o Hristvom drugom dolasku i očišćenju zemlje vatrom, za koju je pogrešno protumačio da predstavlja Svetinju o kojoj se govori u proročanstvu iz Danila, i da će se 22 oktobra na Jevrejski praznik "očišćenja Svetinje" ispuniti ovo proročanstvo i Hristos doći, a predhodno prestati vreme milosti za svet, kako biblija i uči kada govori o Hristovom drugom dolasku.

On je držao predavanja iznoseći ovu vest, i na ta predavanja su dolazili ljudi iz različitih crkava, verujući TADA da će vreme milosti za svet proći u određeni čas, i Hristos doći po drugi put.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Arogantni stvore. Samo dvojica EGWista su ovako arogantni.

Znam ja da sam za tebe arg. jer iznosim nauku Biblije.

Miloš Miša -Bogdanović, poznatiji kao progonitelj maloletnica

To nije tačno.

i naravno lažni doktor Miroljub Petrović.

On više nije advent. već 12 godina.

Obojica se hvale svojom inteligencijom. i obojica se kao i margarin u sve mešaju, multidiciplinarn daveži.

A ti ne možeš ništa da osporiš.

Obojica mogu pisati jekavicom.

Tako je i nagradno pitanje tripo je Miloš ili Miroljub?

Niz laži? Dokaži da lažem. Dokaži. Dokaži svoje tvrdnje, a ne da troluješ kao što ona dvojica rade gde god da se pojave.

:roll::beee:
 
Natrag
Top