Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
DOBRO JUTRO DOBRI LJUDI HRISCANI

Planirao sam da jutros otvorim novu temu, ali brat Mire me je preduhitrio.
Mire slazem se sa tobom da je na frorumu religije nastao pravi rat i da se o veri i teologiji ne raspravlja, iako sam pokusao da otvorim takve teme, a malo ih je koji su se javili tamo.
Zato sam resio da je neophodno da se ucini nesto da se makar malo ublazi taj problem, posto je nemoguce da se eliminiose.


Mire, ti si u ovoj temi sva zla bacio na Adventise, kao da oni napadaju druge. Mire, kazi mi kada sam ja bilo koga napadao?
Mene neprestano drugi napadaju i ja se neprestano branim od napada pa onda nemislim da si u pravu da mene nazivas napadacem.


Medjutim, braneci se od napada, ni mi nismo bolji od napadaca, jer ponavaljamo njihove izjave, klevete i bezumlje.
Pokazimo napadacima da smo bolji od njih.

Zbog toga sam bio resi da otvorim novu temu u kojoj cu dati sledeci predlog, ali i ova tema je dobra za to.

Prvo, dozvoljavam svima da me napadaju kao i Crkvu kojoj pripadam. Mozete nas nazivati kakvim god zelite popgrdnim imenima,
ja vam necu odgovarati na vase besmislice.


Isto takodje POZIVAM SVE NA FORUMU, da ne odgovarate na izazove, klevete i uvrede.
Umesto toga ja cu samo priloziti jedan tekst iz Biblije ili bilo koji.
To ce biti moji odgovori, a to predlazem i vama


Posto je Mire optuzio Adventiste da napadaju i izazivaju, prikazacu samo jedan mali deo onih koji to cine:

Pogrdni nazivi adventista

Mire:
Adventisti jesu poznati po budalaštinama
EGWistickoj
EGWizam.


Darthshon
EGWista
vašim korporativnim kultom.
razotkrivanja laži kulta kome pripada
Vaši EGWisticki zakon
se odricem EGWiizma,
vaš sotonski kult je
Postoje samo dve stvari koje sa gnušanjem odbijam: EGWIZAM I ISLAM.
Spasenje po vašoj doktrini ne dolazi od Isusove žrtve na Krstu
A to EGWisti rade,
"zabluda" EGWizma.
Laž, prevara, falsifikat, hereza i apostaza.
To je u skladu sa "bogom" kome služe
Ostalo o EGWizmu napisano stoji. apostaza ste.
Vaš bog je otac laži.
dozvoljeno ne verovati u Trojstvo i u Božanstvo Isusa
EGWisticko krštenje?
SDA-EGWizmu.
EGWisticke dubioze laže
zavedenih EGWista
kod EGWista
da negiraju Trojstvo, da negiraju isusovo Božanstvo,
Dakle, oni ne veruju u Isusa.


Mire, sta ti kazes, zar to nisu neistine i provociranja?
Zar to nije napad? Zar to nisu mnoge lazne klevete?
Zar to nisu uvrede?
Pa onda ko koga napada i ako je taj ko se brani?????
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Mire, ovaj te pravi blesavim, po starom dobrom oprobanom receptu.

Ako se tako nastavi, a nastaviće se, jer naivmo misle da ih "anonimnost" štiti, jedino što preostaje su dva puta: Prvi je da uprava foruma uvede strožija pravila i napravi im safe space, pa neka se tu subotatre i "biblišu" dokle im je volja, uz uslov da ako pređu na deo foruma koji nije po njihovom "malom svetlu" automatski popiju banovanje. Jer oni se neće smiriti, to im je "duh" naredio da se tako ponašaju.

Darth, mozda ne bi bilo na odmet da se i ti malo smiris, nesto si se mnogo uznemiro. To mora biti razlog sto si izgubio argumente.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255

Nikada ti nisi bio pravoslavac, da jesi znao bi nauku crkve. Nego ti kao prvo nemas pojma sta crkva uci a kao drugo, bio si teski formalista i licemer dok si kao mali isao u crkvu a sada tvrdis da smo svi takvi. E to je "projekcija", projektujes sebe na nas!

Sam si se razotkrio. Čovjek rekao ime i rekao da mu je familija sa tim prezimenom.

Nisam ja rekao ni ime ni prezime! To si sam potrazio! Dakle, istrazivao si ko sam i onda to delio po forumu!

A zasto sebe krijes a tudj identitet razotkrivas? Mislis li ti da ja ne znam ko je Marko ili ko je Laodikeja po imenu i prezimenu, ali nijednom nisam dao njihova imena da im ne napravim problem, jer neko moze i da im se sveti.

Ali si ti ovo ucinio! Mozda ne razmisljajuci a mozda i namerno da mi napakostis!

Ja tebe nisam osramotio, samo sam rekao tvoje ime i prezime. Gdje sam ja iznio nešto ružno

Ma da, ljubav ti na nos izlazi, sramotis sve nas na forumu, evo zadnjeg tvog sramocenja - "uzmi gitaru i sviraj kao cvrcak", "idi slikaj se sa devojkama". Govoris kao da sam ja neki rock muzicar, drogiram se sminkam i nosim uske pantalone, sviram hard rock, i nocu sam po klubovima..

Ti si strasno bezobrazan covek!

I umesto da se postidis i popravis, ne ti ces nastaviti da udaras glavom o zid, takav ti mentalitet!

Ni ova tema ti ne pomaze, iako sam hteo da vas postidim, ne vredi, a treba da vas je sramota sta radite!

Pa nisam ja urednik da sam ga lično banovao.

Ne mozes ti licno da banujes, ali si kovao zaveru i podsticao druge da prijavljuju. Tebe kao i druge na ovom forumu "boli istina, zato ovo i radis!

Za razliku od vas mi nismo prijavljivali nikog, i nismo se pravili da vam zelimo dobro a potom vam radili o glavi!

Evo neka kaze Jurivaka da li je stigla ijedna prijava sa nase strane a koliko je stiglo sa vase?

To si zaslužio.

Hvala ti "brate", pa sigurno jesam, to sto ti zelim dobro, zasigurno sam zasluzio da me zato banujes!

Nama je raditi suprotno od onoga što oni rade, dakle, iznositi istinu

U pravu si brate, a zar ne radimo uvek tako? Jesmo li mi njih prijavljivali i kovali zavere protiv njih? Bog je svedok da nismo. Ali oni protiv nas jesu, i to govori mnogo o njima.

Ono što u potpunosti negira njegovu kompetentnost i stavlja sumnju na istinitost njegovih tvrdnji da je "nastavnik" leži u tome da ne poznaje razliku između proicesa varenja i procesa vrenja i ponavlja debilnost nadrilekara i prevaranta Miroljuba Petrovića

Ne samo to, on je kao i Miroljub strucnjak za razne oblasti, od srpskog jezika, teologije, muzikologije, kartografije, astronomije... da si ga samo slusao kako se hvali da je muzicki strucnjak. Pa to je smesno, stao meni da prica o muzici, kao eto on pise neki rad na temu muzike, tvrdi da poznaje muziku bolje od muzicara. To je vec preraslo u bolest..

Da mom detetu takav nastavnik predaje, ispisao bih ga iz te škole odmah.

I ja sam to rekao, a na sta se on uvredio, i otisao u privat da me psuje! Svasta mi je ruzno rekao. Mogao sam da ga prijavim tada, ali to nije Hriscanski. Medjutim da sam ja kojim slucajem njega psovao, on bi sigurno iskoristio priliku...

I to pokazuje njihov duh.

Mire:
Adventisti jesu poznati po budalaštinama
EGWistickoj
EGWizam.

Ovo nisu moje reci, cesto umes da pobrkas postove, tudje reci si pripisao meni. I opet, tvoje udruzivanje sa Tripom radi brisanja nasih tema, banovanja sagovornika koji vam se ne dopadaju je zaista podmuklo. Pricas o nekakvoj ljubavi, samo zato da bi vi imali vise prostora za svoje delovanje, da bi nas nagovorio da cutimo na vase napade. To ti nece proci..

S obzirom na ono sto radi Tripo nama, zar ne mislis da smo ga vec milion puta mogli prijaviti?

Ali nismo! Vec smo ga molili , upozoravali i delili mu savete!

A sta ste vi nama ucinili - pricali ste o ljubavi a istovremeno radili o glavi!

E ovo pokazuje vas duh! Tako ste i Taramanu pocastili banom!

Zato ova tema treba da vam stoji kao podsetnik!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
[QUOTE="mire000, post: 2338079, member: 567156"
Marko1932 said:

Mire:
Adventisti jesu poznati po budalaštinama
EGWistickoj
EGWizam.
Ovo nisu moje reci, cesto umes da pobrkas postove, tudje reci si pripisao meni. [/QUOTE]

Mire, priznajem da je moguce da i ja pogresim.
Medjutim, sve sto sam pokazao za tebe i Dartha, nista nism napisao, nego sve sam kopirao sa vasih komentara.
Ja sam se i iznenadio da od tebe cujem tako nesto, Zao mi je, ali rekao si.
Ja tebe jos uvek drzim za brata i prijatelja, ali neke tvoje izjave me iznendjuju.


Drugo, nista ja tebi nisam lose ucinio ili bilo kome.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Zao mi je, ali rekao si.
Ja tebe jos uvek drzim za brata i prijatelja, ali neke tvoje izjave me iznendjuju.

Daj link gde sam ja to izjavio?

To je Darth izjavio negde, pa si postavio njegovu izjavu i pripisao meni greskom. Svi gresimo nema veze.

Drugo, nista ja tebi nisam lose ucinio ili bilo kome.

Meni ne, ali te je Tripo navodio da prijavljujes postove tj. Slapa.

Evo ni ja ti ne zameram. I oprastam cak i najgore postupke. Moguce je da si bio zaveden njegovim negativnim uticajem.. Ali treba da se pokajes i promenis. Ne samo ti, nego i ova dvojica.

To i treba da bude cilj ove teme.

Na zalost Tripo se nikada nece promeniti a za Laodikeju isto sumnjam..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Mire koji je htio da okrene sve advent. protiv mene da me kritikuju priča o poštenoj borbi.

A kukao je što me ne kritikuju jače i što su mi dali podršku nekada.

Znate ono...
 
Natrag
Top