Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
I opet vrijeđanje. Ja se čak ponosim sa tim da sam Marka nagovarao.

Jedno od imena onoga koga je vaša "baterijska lampa" često pominjala u svojim "radovima" je i ponosni., on čak po vašem sabratu u sabatrenju ima i svoj generalštab.

Mada ja ne bih tako daleko išao i davao vam epitet Sina Pogibli, nee, vama više priliči ona narodna, "Čega se pametan stidi, budala se time ponosi." Pa ako vama toliko ponsnom na "inteligenciju" odgovara da budete budala, ko smo mi da vas u tome sprečavamo.


Ovo je očigledan primer koji pokazuje - da su same tradicionalne crkve krive što ljudi odlaze, i to čak u ateizam, jer u crkvi ne pronalaze utehu i smisao koji bi zadovoljio njihove duboke potrebe za Bogom.

Da, da, kada bi smo žmureli na jedno oko i bili slepi na činjenice. Ne teraju ljude iz Crkve sveštenici, nego samovolja i vuci u jagnjećoj koži nude utehu u lažnom evanđelju, sardonskim osmesima i lupanju po ramenu.

Ko hoće, Boga će naći u Njegovoj Crkvi, ko ga traži po svom egu, neće ga naći ni da Bog pred njim stoji. Ko Boga traž itako što Bogu prigovara za sve nesreće, bolesti, patnje, a ne vidi u tome ljudskih ruku delo, Boga naći neće. Ko Boga traži u pisanijama koje sebi i svom umu prilagođava, takođe ga naći neće. Misliće da ga je našao, ali varaće se, kao što se vara u svemu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Ja se čak ponosim sa tim da sam Marka nagovarao.
Bravo za tebe, evo imamo priznanje! Kujes zavere i hoces da banujes ljude! Skroz jadno! A to je dokaz da nemas argumente niti nauku u bibliji, pa moras da se resis protivnika.

Elem, ja nisam nikog prijavljivao niti je bilo ko od nas to radio, sto je dokaz da mi imamo argumente a ti nemas! I naravno, hteo sam da te ukore javno, radi dobrobiti ovog foruma i normalne komunikacije. Ali trebalo je da se otkrije svo vase licemerje i hvala Bogu sto je to otkrio! Vi ste sramota za Hricanstvo!

I ko vam posle ovog uopste moze verovati?

NIKO!

(A ovo cu da delim svima koji dodju na forum, da vide vase licemerje. Sprecicu vas da varate ljude!)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
I ko vam posle ovog uopste moze verovati?
Njima nikada i ne treba verovati. Mire, shvati, postoje ljudi koji su zbog mnoštva razloga zalutuali u SDA, jer čovek je slab, ali su i dalje dobri ljud. Naravno sve dok ne postanu akoliti, ne apologete, nego akoliti, a to sa sobom donosi korist. Bilo na ovom, bilo na onom svetu po njihovom verovanju. Baš takvima, nikada ne treba verovati. Nikada, pa čak ni tada. Najgore od svega, iako takvih na sve spremnih arogantnih stvorenja ima u svakoj zajednici, najviše ih ima u plodovima korporativne eklezijalistike, tj u sektama nastalim u SAD. Cilj je naime dospetiu do lukrativnog vrha, i tu se ne biraju sredstva.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Mire, shvati, postoje ljudi koji su zbog mnoštva razloga zalutuali u SDA, jer čovek je slab, ali su i dalje dobri ljud.
Ja sam bio zalutao, ali sam se molio Bogu da mi otkrije istinu i jeste mi otkrio. Ne zato sto sam ja dobar, jer nema nicega dobroga u meni, vec i radi drugih sam se molio. A to se pokazuje i ovim primerom kako Bog i sam razotkriva njihove lazi i zavere. Ne Antonija, ne Shone Slap ili ja, vec sam Bog ih razotkriva, koji je i izneo ovo na videlo! Nije slucajno ova konverzacija izasla u javnost.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ne Antonija, ne Shone Slap ili ja, vec sam Bog ih razotkriva, koji je i izneo ovo na videlo! Nije slucajno ova konverzacija izasla u javnost.

"Jer ništa nije skriveno, što se ne bi otkrilo, ništa tajno, što se ne bi saznalo i na svjetlo izašlo." Luka 8,17 Lepo si napisao. Sam Bog ne da da se išta sakrije.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Bravo za tebe, evo imamo priznanje! Kujes zavere i hoces da banujes ljude! Skroz jadno! A to je dokaz da nemas argumente niti nauku u bibliji, pa moras da se resis protivnika.

Nije da se banuje, nego smo ga blokirali.

Elem, ja nisam nikog prijavljivao niti je bilo ko od nas to radio, sto je dokaz da mi imamo argumente a ti nemas!

Opet moj arg. da nemate arg. jesi prijavio da sam te u PP napao.

I naravno, hteo sam da te ukore javno, radi dobrobiti ovog foruma i normalne komunikacije.

Arg. kojeg su imali i fariseji, ajde da ubijemo Isusa, bolje da strada jedan čovjek nego cijeli narod.

Pa vi baš imate farisejsko razmišljanje.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Arg. kojeg su imali i fariseji, ajde da ubijemo Isusa, bolje da strada jedan čovjek nego cijeli narod.

Pa vi baš imate farisejsko razmišljanje.

Formalizam u razmišljanju. Nisu Fariseji "pametnjakoviču" razmišljali o narodu, nego su, da bi ako se ispostavi da je Isus to što govori da jeste, za deicid bili krivi drugi. Uz to tu su i vaša braća po mortalizmu Sadukeji, i "pismoznanci" koje ste tako olako zaboravili u svom "dubokoumnom" iščitavanju pisama.

Odbrana vam je klasična, napadni drugog za svoja dela.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
jesi prijavio da sam te u PP napao.
Kome? Neka kaze Jurivaka da li sam te ikada prijavio. A psovao si me u private. Strasno koliko si bezobrazan!

Jedini koji ovde prijavljuje, pravi zavere, trazi da se drugi banuju i oteraju sa foruma si ti i oni koji te podrzavaju... Ti si zapoceo rat i to ne legitimnim sredstvima i argumentima, nego krajnje podmuklim i sramotnim metodama se koristis!

Ti jedva cekas da mi kazemo nesto pa da imas razloga da nas prijavis. Zato izazivas trolujes i podmeces, sve sracunato na to da nas iznerviras! Mislis da smo mi kao ti, da cemo psovati!

A ovamo si govorio za J.S. da su losi zato sto psuju, a ti radis isto! Ti upires prstom u druge , dok svoje grehe krijes! To je skroz podmuklo! Tako podmeces i sto se tice teologije, sve po istom principu - "svoje cu sakriti a tudje djubre cu istaknuti da se vidi"!

Ko ce vama posle ovog verovati?

NIKO!

(Ovo cu svima pokazivati, da spasem ljude iz vasih kandzi)
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Jedini koji ovde prijavljuje, pravi zavere, trazi da se drugi banuju i oteraju sa foruma si ti i oni koji te podrzavaju... Ti si zapoceo rat i to ne legitimnim sredstvima i argumentima, nego krajnje podmuklim i sramotnim metodama se koristis!

Mire, to im je u opisu "vere", pedeset "starešina" je 1919 zapečatilo sve rane "radove" EGW, sa kojim ciljem? Da se ne otkrije Istina o njihovom verovanju. Ujedno, oni jedni druge špijuniraju, prate da se neko ne omrsi, da ne popije koju, zapali cigaretu, ili detetu da ne proslavi rođendan. Jao si ga onom koga uhvate,. O eventualnoj sumni u lik i delo "malog svetla", da ne govorim. Da bi se sačuvala "verovanja", sva su sredstva dozvoljena, pa i zavere. Niko, ponavljam niko ne sme da ih u "evangelizaciji9" sprečava, još manjhe da razotkriva. Već sam pisao o tome šta su radili na katoličkom forumu, kada ih je korisnik po imenu silan razotkrivao. Iste stvari, cilj je bio da se on eliminiše. Stvar je pukla onog trenutka kada su počeli da smeštaju moderatoru, da mu šalju pretnje. Usledio je trajni ban.

Ovde su uspeli da zauzmu skoro čitav forum, o religiji (barem se tako ponašaju), što im je u krajnoj liniji i cilj, smatraju sebe jedinim nosiocima Istine, da ne govorim o tome da su njihova američka braća uspevala i uspevaju da obbore sajtove na kojima se razotkriva prava Istina o SDA i njenoj "vesnici". Da tako nešto uradi Crkva, bilo bi drvlje i kamenje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Kome? Neka kaze Jurivaka da li sam te ikada prijavio. A psovao si me u private. Strasno koliko si bezobrazan!

Juri. nije bio tu tada. A jesi drugom uredniku, jer mi je to došlo u PP od tog urednika.

Dakle opet si lagao.

Jedini koji ovde prijavljuje, pravi zavere, trazi da se drugi banuju i oteraju sa foruma si ti i oni koji te podrzavaju..

Ne izmišljaj, kako mi se javio urednik u PP i rekao mi da si me ti prijavio za PP.

Kako bezočno lažeš.

Ti jedva cekas da mi kazemo nesto pa da imas razloga da nas prijavis.
Pa ako kroz sebe tumačimo tuđe postupke, onda je tako.

A ovamo si govorio za J.S. da su losi zato sto psuju, a ti radis isto!

Ovo je već u popriličnoj mjeri off r. ja sam se izvinuo, a ti nisi nikada.

Ti upires prstom u druge , dok svoje grehe krijes!

Opet projektuješ sebe.

(Ovo cu svima pokazivati, da spasem ljude iz vasih kandzi)

Umalo da stavim smajlija, ali je ovo jako žalosno. Koga da izvučeš u crkvu koja noćne klubove osveštava, koja blagosilja nasilje i ratove.

U koga da ih dovedeš u haos, raspad i raskole.

Ili monahe na Kosovu.
 
Natrag
Top