Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nije ga briga. Veruje da je on ispravan i da ima pravo da pljuje po drugima. Da je superioran.

Jel ti vidiš u kakvom ste stanju? Ko je odbio reformaciju ima deformaciju.

Za šta da me briga, pa ja samo ističem ono što se dešava kod vas.

Vidiš da ste jad i beda od država.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Lažeš, sada sam ukucao nepošteni čoveče pretraživač celu markiranu rečenicu i nema mog komentara
Jos se usudjujes da lazes? Sram te bilo!

Postavio si masakr katolika, i krv na ulici i napisao, citiram:

"Izabrali su Papu za vodju, sada su im ovo posledice"

To je isto kao da su pobili adventiste na ulici a neko napisao: "Izabrali su Elen White za vodju, sada su im ovo posledice"!

Ti se radujes masakru! Tvoj 'bog' trebi katolike po ulicama!

Bolesno!

Link od posta: https://serbianforum.org/threads/hoce-li-s-izborom-novog-pape-doci-smak-svijeta.378936/post-2533393
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
To je isto kao da su pobili adventiste na ulici a neko napisao: "Izabrali su Elen White za vodju, sada su im ovo posledice"!

Ti se radujes masakru! Tvoj 'bog' trebi katolike po ulicama!

Bolesno!

Niko nikada nije pobio adventiste, niti će ih pobiti. Satana ne dira svoje. A on, je "bog" kome se Tripo klanja.

Bolesno? Ne, Mire, nije bolesno, to je samo dokaz posednutosti i oholosti. Samo još jedan u nizu dokaza ko je u stvari "duh proroštva". Samo još jedan od niza dokaza koji govore kakav bi život bio svima kada bi sledbenci "malog svetla" imali vlast.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Jos se usudjujes da lazes? Sram te bilo!

Dokazao sam da lažeš.

Postavio si masakr katolika, i krv na ulici i napisao, citiram:

"Izabrali su Papu za vodju, sada su im ovo posledice"

To je činjenica, a gde je tu radovanje? Nema ga nigde.

To je isto kao da su pobili adventiste na ulici a neko napisao: "Izabrali su Elen White za vodju, sada su im ovo posledice"!

E pa kod nas crkva ne potiče na takve stvari. Kriva religija potiče.

Ti se radujes masakru! Tvoj 'bog' trebi katolike po ulicama!

Opet lažeš. To su činjenice koje sam iznio, a ne radovanje.


Bolesno je to što se radi kod vas. Dela su vas razotkrila.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ti se radujes masakru! Tvoj 'bog' trebi katolike po ulicama!

Bolesno!

Njegov bog je "pravedan" i koristi njega da tu "pravdu" na zemlji izvršava. Sjeti se kako ti je jednom priopćio - Bog ti preko mene osudu šalje. Evo dolje još jednog izvršitelja Božijih osuda:

WA Ti, 3, 75, 2911: „ … Ja, Martin Luther, u pobuni sam zatukao sve seljake, jer sam ih naložio pobiti; sva njihova krv na mome je vratu. Ali ja upućujem na našega Gospodina Boga, on mi je to zapovjedio govoriti.“
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Njegov bog je "pravedan" i koristi njega da tu "pravdu" na zemlji izvršava. Sjeti se kako ti je jednom priopćio - Bog ti preko mene osudu šalje. Evo dolje još jednog izvršitelja Božijih osuda:

WA Ti, 3, 75, 2911: „ … Ja, Martin Luther, u pobuni sam zatukao sve seljake, jer sam ih naložio pobiti; sva njihova krv na mome je vratu. Ali ja upućujem na našega Gospodina Boga, on mi je to zapovjedio govoriti.“

I pobise katolici na prevaran, sramotan, oholi, monstrouzan, podmukao nacin preko 20 000 hugenota samo u Parizu, a gdje je njihov broj u cijeloj Francuskoj - "Bartolomejska noc!...pobise cvijet nacije, ljude pobozne, radisne, trgovce - ali neka sve im se vratilo u Francuskoj Revoluciji...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
I pobise katolici na prevaran, sramotan, oholi, monstrouzan, podmukao nacin preko 20 000 hugenota samo u Parizu, a gdje je njihov broj u cijeloj Francuskoj - "Bartolomejska noc!...pobise cvijet nacije, ljude pobozne, radisne, trgovce - ali neka sve im se vratilo u Francuskoj Revoluciji...

Jer šta čovek poseje to će i da požnje.

Šta su radili drugima, sada rade sami sebi.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Njegov bog je "pravedan" i koristi njega da tu "pravdu" na zemlji izvršava. Sjeti se kako ti je jednom priopćio - Bog ti preko mene osudu šalje. Evo dolje još jednog izvršitelja Božijih osuda:

WA Ti, 3, 75, 2911: „ … Ja, Martin Luther, u pobuni sam zatukao sve seljake, jer sam ih naložio pobiti; sva njihova krv na mome je vratu. Ali ja upućujem na našega Gospodina Boga, on mi je to zapovjedio govoriti.“

Prorokovano nam je da će nas progoniti i da će progonitelji u svom bezumlju verovati da to čine "boga" radi. Ta i Hebreji su verovali da Isusa ubijaju u ime Boga, u svom bezumlju ne prepoznaše Onoga Koji Jeste, zato i Isus moli na križu: Oprosti im Oče, jer ne znaju šta čine.,

Luther i svi identični njemu, svi oni kao i otac im Satana, na Boga bacaju krivicu za svoja nedela. Jer, Bogu se ne klanjaju, nego ubici od iskona, svome pravom ocu, guji, ljubavniku kurvi, kraljica i lažnih proroka.
 
Natrag
Top