Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ajd jesi se ispraznio m. ili ti je bolje da ideš trčati, možda teretana, cepanje drva, kopanje bašte.
Ko mi kaze? Onaj koji ne radi nista u zivotu, pa ima vremena da po celi dan sedi i pljuje po netu pravoslavne vernike i crkvu, da vrsi psihoanalize, polazeci od sebe, pripisujuci drugima sopstveno stanje!

I posto nista ne radi u zivotu, druge ocenjuje "lenstinama", posebno srbe ocenjuje kao lenstine i krivi za to njihov mentalni sklop!

Uprkos tome sto "ankete" pokazuju da prosecan srbin radi vise od 12 sati! Te iste ankete koje on zloupoteebljava!

Bolje bi ti bilo, da ti uzmes motku u ruke "profesore" umesto sto ovde pljujes, da vidis malo kako je zaradjivati za hleb mukotrpno! Hoces "leba bez motike"? To mozes dobiti samo u adventizmu, oni takve neradnike kao sto si ti uposljavaju da im vrse propagandu, ali je cena za to gubitak vecnog zivota!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Bolje bi ti bilo, da ti uzmes motku u ruke "profesore" umesto sto ovde pljujes, da vidis malo kako je zaradjivati za hleb mukotrpno! Hoces "leba bez motike"? To mozes dobiti samo u adventizmu, oni takve neradnike kao sto si ti uposljavaju da im vrse propagandu, ali je cena za to gubitak vecnog zivota!

Da, cena je prevelika, ali on u taj večni život i ne veruje,. Stoga badava ga opominješ.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Čini se da je tako isto kmečao i kod onog Bura Veitha, kada su ga zbog ganjanja maloletnica u "crkvi" (da tada su barem imali malo moralnog stava, za razliku od svojih američkih i australijskih brethren-a koji ćute na brojke koje im nimalo ne idu u prilog) stavili na suspenziju i kada je kod svojih sledbenika lagao da je pod suspenzijom zbog "naprednih ideja".
Vidis to ganjanje maloletnica moze biti i namesteno (u sta ja licno sumnjam, ali moguce je) , jer njihove staresine jedni drugima podmecu kad hoce da ih se rese, to je kod njih uobicajena praksa. O tome znaju samo oni u vrhu i naravno ja, koji cu to otvoreno i reci, da u vrhu ima svacega i kradje novca i bludnicenja i gej ekcidenata, zatim pretnji i na kraju cak se ide i na ubistva!

Ipak, iako doticni Milos Bogdanovic sve ovo zna (kao i njegov rodjak Velimir Bogdanovic), on ce to sakriti, jer to bi kompromitovalo ne samo njegovu "remanmant" crkvu nego i njegovo bulaznjenje kako su oni "sveci" a svi mi ostali i nasa crkva smo "gresnici"!

On dobro zna da nijedna zajednica nije imuna na ovakve ekcidente, pa trazi te iste sukobe i kod drugih, analizira ih, proverava ankete i zutu stampu, a sebi time umiruje savest ubedjujuci samog sebe, da je kod adventista to u manjoj meri. I onda krece to sto je saznao da siri otvoreno u javnosti i da nas blati, a istovremeno krije sukobe u svojoj crkvi.

A time on "sebi umiruje savest"! On je sebe toliko ubedio u to da su "svi drugi gori od njih", da mu ni sam Bog vise ne moze pomoci!

Projekcija je takodje odlika njega samog, grehe svoje crkve on je projektovao na druge..

Napacena dusa!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Vidis to ganjanje maloletnica moze biti i namesteno (u sta ja licno sumnjam, ali moguce je) , jer njihove staresine jedni drugima podmecu kad hoce da ih se rese, to je kod njih uobicajena praksa. O tome znaju samo oni u vrhu i naravno ja, koji cu to otvoreno i reci, da u vrhu ima svacega i kradje novca i bludnicenja i gej ekcidenata, zatim pretnji i na kraju cak se ide i na ubistva!

Moguće je sve, Samo ću reći da mi se čini da si upravo ispalio fatalni hitac. Naime započeo si iznošenje smeća.

Ubistva??! Pobogu, pa oni su "pacifisti" :eek: Cccc, šta "duh proroštva" može da učini od ljudi. A posle smo mi ovakvi i onakvi.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Vidis to ganjanje maloletnica moze biti i namesteno (u sta ja licno sumnjam, ali moguce je) , jer njihove staresine jedni drugima podmecu kad hoce da ih se rese, to je kod njih uobicajena praksa. O tome znaju samo oni u vrhu i naravno ja, koji cu to otvoreno i reci, da u vrhu ima svacega i kradje novca i bludnicenja i gej ekcidenata, zatim pretnji i na kraju cak se ide i na ubistva!

Tražite i dat će vam se. Tko igranku traži, red je da je i dobije. :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ubistva??! Pobogu, pa oni su "pacifisti" :eek: Cccc, šta "duh proroštva" može da učini od ljudi. A posle smo mi ovakvi i onakvi.
Da brate ubistva, eno pitaj Laodikeju i on to zna! Bilo je slucajeva kada su slali profesionalce! Sta mislis, da onaj koji se tuce, a ovaj je dobio pesnicom u glavu nece podmetati namestati i slati i placenog ubicu? Upravo o mnogim ovim stvarima svedoce i njihovi bivsi propovednici. Sta mislis odakle njemu to da podmece kako ovde na forumu tako i u sopstvenoj zajednici? Pa naucio je to od njih, takva klima vlada pri vrhu! On je navikao da se time brani. Jedino sto on misli da smo mi jos pokvareniji, pa to radi bez ikakvog osecaja krivice.. Nimalo on ne stedi ni njih, samo smo po njemu mi pokvareniji, pa nas treba jos vise udariti.. Govorim ti ono sto znam, a to je sasvim sigurno. Covek je pacenik. Pa ti vidi sta ces sa ovim informacijama.

Ja sam imao brosuru, jednom prilikom je neko delio u crkvi, njihov teolog kojeg su oni najurili, mislim da sam negde zaturio tu knjizicu, a tamo pise sta se sve radi kod njih pri vrhu, kako podmecu, jedni drugima namestaju iskljucenja, otimaju posao, kradu novce, psuju, bludnice i ostale ponizavajuce radnje...

Mozda su Milosu Bogdanovicu i podmetali, ili su ga tukli, ali ga to ne opravdava za podmetanje nama, i za sve radnje kojima se on ovde bavi pokusavajuci da nas ocrni da bi u svojim ocima i ocima drugih adventiste uzdigao..

Ja bi voleo da se on pokaje, jer sad dolazimo i do onoga sta je s njim problem, a mnogi su bas zbog ovakvih stvari napustali adventizam, ali vidimo da njemu ipak nema pomoci, jer on stanje u njegovoj crkvi minimizuje i opravdava "jos gorim stanjem u drugim zajednicama", sto je s obzirom na cinjenice nedokazivo i teoloski neispravno, jer istina ne zavisi od moralnog stanja u kojem se crkva nalazi! Ali on sebe ubedjuje u to, jer ima problem, on vidi zlo koje cini njegova crkva, ali ga prikriva, jer mu je lakse skrenuti pogled sa greha svoje crkve i optuziti druge da bi time umirio svoju savest!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Da brate ubistva, eno pitaj Laodikeju i on to zna! Bilo je slucajeva kada su slali profesionalce! Sta mislis, da onaj koji se tuce, a ovaj je dobio pesnicom u glavu nece podmetati namestati i slati i placenog ubicu? Upravo o mnogim ovim stvarima svedoce i njihovi bivsi propovednici. Sta mislis odakle njemu to da podmece kako ovde na forumu tako i u sopstvenoj zajednici? Pa naucio je to od njih, takva klima vlada pri vrhu! On je navikao da se time brani. Jedino sto on misli da smo mi jos pokvareniji, pa to radi bez ikakvog osecaja krivice.. Nimalo on ne stedi ni njih, samo smo mi po njemu pokvareniji, pa nas treba vise udariti.. Govorim ti ono sto znam, a to je sasvim sigurno. Covek je pacenik. Pa ti vidi sta ces sa ovim informacijama.

Hmm. Ovo samo potvrđuje moju, ali ne i samo moju tvrdnju da se radi o korporativnom kultu prepunom licemera spremnih na sve. Vidi, iskreno nisam iznenađen. Moje "čuđenje" je bilo više ironija nego stvarno čuđenje. Jer dobro poznajem ljudsku prirodu, i samu prirodu greha.

Iskustvo, ali i ljudska istorija nas doslovno uči o tome da su najopasniji, najnasilniji, podmuklo nasilni oni koji se prema spolja "diče" svojom "ljubaznošću", nenasiljem i nekakvom duhovnošću. Jer sve je to samo maska iza koje se kriju najcrnji ponori zla. Uostalom, zar se drugačije od ovoga što si naveo moglo i očekivati od nekoga čiji "autoritet" doslovno, zbog "psihofizičkog zdravlja" zahteva odbacivanje savesti i izvrtanje pojma greha?

Pa takva indoktrinacija i ne može roditi boljim plodovima od ovih koje si naveo. Uostalom, i sama "reformacija" koju ovaj toliko hvali, kao da je on sam započeo i sproveo, i nije imala duhovne, nego isključivo svetovne, materijalne ciljeve.

Ja bi voleo da se on pokaje, jer sad i dolazimo i do onoga sta je s njim problem, mnogi su bas zbog ovakvih stvari napustali adventizam, ali vidimo da njemu ipak nema pomoci, jer stanje u njegovoj crkvi minimizuje i opravdava "jos gorim stanjem u drugim zajednicama", sto je s obzirom na cinjenice nedokazivo i teoloski neispravno, jer istina ne zavisi od moralnog stanja u kojem se crkva nalazi! Ali on sebe ubedjuje u to, jer ima problem, on vidi zlo koje cini njegova crkva, ali ga prikriva, jer mu je lakse skrenuti pogled sa greha svoje crkve i optuziti druge da bi time umirio svoju savest!

Ti bi zaista kao Hrišćanin voleo da se on pokaje, ali, to se neće dogoditi, i to ne zato što on minimalizuje stanje u svojoj "crkvi", nego upravo zato što njegova "vera" uči da je kajanje put u psihofizičku nestabilnost, a to po istoj negativno utiče na "savršenost".

Upravo to, to bogohulno pozivanje na "savršenost" u materijalnom, opipljivom i doslovnom shvatanju reči, i privuklo i privlači u adventističk kult osobe kakav je on. Naime, on veruje za sebe da je bezgrešan, savršen, ali je istovremeno svestan da nije. I upravo to što mu nedostaje, on nalazi u materijalističkom poimanju "savršenosti".
 
Natrag
Top