Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pa na svakom skupu sveštenici sjede u prvim redovima, na mjestima gdje su najistaknutiji.

A to bi ti voleo, da sedis kao oni i da ljudima solis pamet, da se istices! Kao sto tvrdis da znas "moje motive" ja znam tvoje jos vise.

Pokaj se i obrati se Bogu, ja te ne osudjujem, samo se promeni vec jednom.

Opet projekcija. Naš arg. upotrebljavaš.

Ja znam sta adventisti uce, nije to nikakva projekcija! "Sola Scriptura" je samo dok ne postanes clan crkve. Kad postanes clan crkve, onda moras prihvatiti da crkva tumaci bibliju, a ti kao vernik slusas!

Mozes ti uloziti prigovor crkvi na ucnje, ali onda to opet ide na generalnu gde se razmatra, pa sta oni odluce ti moras prihvatiti. Ako ne zelis prihvatiti, ako se suprotstavljas, mozes samo biti iskljucen!

Kazi mi onda ko tumaci bibliju? Vi pojedinci ili crkva???

Niste ni svesni! Imate isti je sistem kao i mi, samo sto nas optuzujete kada kazemo "crkva tumaci Pismo" a ne razumete sta to znaci! To znaci priznati autoritet crkvi! A vi ste buntovnici i protiv vlastite crkve, pa bolje da niste njeni clanovi, jer ne prihvatate ni ukor koji vam uputi, suvise ste arogantni.

Kada će Mire da otvori temu o nama?
Pošto samo znate pljuvačke teme otvarati.

Nikada! Cekam da ti otvoris, jer to svuda radis. Ja se pljuvanjem ne bavim! Ili bi ti voleo da ja otvorim temu da se tamo izivljavas i pljujes svoje adventiste???

Veruj mi, ne bi vam bilo dobro da ja otvorim..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Niste ni svesni! Imate isti je sistem kao i mi, samo sto nas optuzujete kad kazemo "crkva tumaci Pismo" a ne razumete sta to znaci! To znaci priznati autoritet crkvi! A vi ste buntovnici i protiv vlastite crkve, bolje je da niste njeni clanovi, jer ne prihvatate ukor koji vam uputi, suvise ste arogantni.

Nikada, cekam da ti otvoris, jer to svuda radis. Ja se pljuvanjem ne bavim! Ili bi ti voleo da ja otvorim temu da tamo pljujes svoje adventiste???

Veruj mi, ne bi vam bilo dobro da ja otvorim..

Ne zaboravi da se ne radi o Crkvi, nego o "crkvi", to pod jedan. Pod dva, oni kao i sve što rade, kopiraju i isikrivljuju način na koji Crkva radi. Pa tako za sebe tvrde da su crkva, koriste se istim sistemom. No, gde su im sakramenti? Gde im je ređenje? Rukopoloženje? Tradicija? Uz to, nisu zasnovani na učenju Gospoda, nego na tumačenjima pisma račundžije i udarene u glavu (nju drže nezabludnom), ne priznaju koncile - sabore i busaju se u grudi da su baštinici hereza. To što funkcionišu nalik crkvi ne znači da su crkva, jer i nuklerani reaktor i bomba funkcionišu po istom principu, pa ne videh da se bombe koriste da prave električnu energiju.
Buntovnici? Ne Mire, nisu oni buntovnici, oni samo slede "božijeg čoveka Lutera", uostalom tako i nastaju nove sekte, da ne kažem "crkve", prostom deobom, tj pojave se pojedini pametnjakovići kojima se ne sviđa ovo i ono, sotona im malo raspiri ego, i eto "crkve". Čitava Sola Scriptura je zasnovana na takvim principima. I tu pomoći nema.

Pljuvanjem se bave oni, jer kako drugačije ubediti razočarane, neobaveštene i ostale maloverne da su oni, tj "adventizam" to što sledbenici istog tvrde? Moraju pljuvati, da bi original bio prikazan kao falsifikat. Jer, kako drugčije, ako postoje dva ili više onih koji za sebe tvrde da su original. Original mora biti pokazan kao lažan, inače niko ne kupuje zlato za budale.

Naravno da se ti ne baviš time, jer i nema potrebe za tim. Originalu nije potrebno da pljuje po falsifikatima da bi se dokazao. On, kao i osnivač mu PROSTO JESTE.

No, ako već dođe do toga, to jest ako pljuvači nastave da pljuju i njaču, Slobodno otvori temu. Jedva čekam da počne "igranka" pa da vidimo ko je "pravednik", to jest ko vidi trun u oku drugoga, a svoje panjeve ne vidi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
pa da vidimo ko je "pravednik", to jest ko vidi trun u oku drugoga, a svoje panjeve ne vidi.
Nije da on ne vidi, on to zna, ali namerno optuzuje nas za sta je njegova sekta optuzena.

Priznao je da zna, samim tim sto je rekao "kada sam njih zestoko napao STA BI TEK BILO SA VAMA..nemoj da vam napravim igranku.."

Dakle, on zna da su oni i gori. Ali mora optuziti nas da bi svoje grehe prikrio, jer kako drugacije da mu sekta bude u pravu..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Dakle, on zna da su oni i gori. Ali mora optuziti nas da bi svoje grehe prikrio, jer kako drugacije da mu sekta bude u pravu..

I ja to stalno ponavljam, pa na to dobijam epitete da se gradim Bogom, da sam sotona, da lažem, da mrzim, da mi je takav duh, da sam lud, i sve tako iz torbe sektaškog deljenja epiteta.

Odavno je poznato da pošten čovek drugoga nazvati lopovom neće, poštena žena drugu kurvom nazvati neće. Samo oni koji putera na glavi imaju, samo oni kojima su ruke krvave optuživaće druge da bi sebe prikazali pravednima. Ali. Bog koji je Put Istina i Život, sve vidi i sve zna i ne dopušta da takvo delovanje prolazi u ćutanju.

Hoće igranku, imaće je. Drečaće mu Metalika u ušima, posebno jer između njih ima dosta praznog prostora.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nije da on ne vidi, on to zna, ali namerno optuzuje nas za sta je njegova sekta optuzena.

Opet moj arg.

Priznao je da zna, samim tim sto je rekao "kada sam njih zestoko napao STA BI TEK BILO SA VAMA..nemoj da vam napravim igranku.."

A ti se time hraniš.

Dakle, on zna da su oni i gori.

Vidimo vaša djela. I ovdje i na globalnom nivou.

Ali mora optuziti nas da bi svoje grehe prikrio, jer kako drugacije da mu sekta bude u pravu..

Opet moj arg.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Priznao je da zna, samim tim sto je rekao "kada sam njih zestoko napao STA BI TEK BILO SA VAMA..nemoj da vam napravim igranku.."

A ti se time hraniš.

Nije samo nejestivo, nego gadljivo nejestivo sve ovo od tebe, tako da je nemoguće da se bilo tko time hrani. S druge strane, gadno si uplašio i Marka i Laodikeju najavljujući im "igranku". Zanijemili su i jedan i drugi na tvoje spominjanje igranke.

P.S. Ja na tu tvoju igranku niti dolazim niti bi ti je "lajkao".
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nije samo nejestivo, nego gadljivo nejestivo sve ovo od tebe, tako da je nemoguće da se bilo tko time hrani. S druge strane, gadno si uplašio i Marka i Laodikeju najavljujući im "igranku". Zanijemili su i jedan i drugi na tvoje spominjanje igranke.

To je vaša jedina duhovna hrana uz kipove, ikone, brojanice, Hostiju.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nije samo nejestivo, nego gadljivo nejestivo sve ovo od tebe, tako da je nemoguće da se bilo tko time hrani. S druge strane, gadno si uplašio i Marka i Laodikeju najavljujući im "igranku". Zanijemili su i jedan i drugi na tvoje spominjanje igranke.

P.S. Ja na tu tvoju igranku niti dolazim niti bi ti je "lajkao".

Ko da mu lajka "igranku"? Ne ume da svira, nema i sa čime, sluha nema, iako su mu uši povelike.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
To je vaša jedina duhovna hrana uz kipove, ikone, brojanice, Hostiju.
To što si ti nabrojao su delikatesi, za razliku od onoga čime se ti hraniš.

Tvoji argumenti? Hahahahahaha. Shabataristi i argumenti, Hahahahahahahahahaha.... Pazi da se ne zagrcneš tolikom dozom oholosti.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top