Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nije Laodik. rekao da bi ti zabranio, nego jednostavno nije za tebe ovaj podforum, to je čovjek kazao.

Jesi li ti njegov advokat? Šta je po vama relgija? Nešto samo za one koji ne piju kafu, ne puše, ne piju alkohol, ne jedu pork i ostala mesa? Tako da, razumeo sam ja šta je laodikeja, hteo da kaže. Da na ovom mestu nema šta da traže oni koji ne slede subotarizam.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A gdje je obrezanje u Dekalogu? Nisi ni shvatio smisao obrezanja. Kako onda važi 9 od 10 zapov.

Vidiš koliko je tvoja nauka besmislena.

Ne, ne vidim jer nije besmilslena Pavle Simoviću. Tvoja je besmislena. držite se Starog Zaveta, imitirate jevreje, ali izbacujete obrezanje jer vam se ne dopada. Nema judaizma, na koji vaša baba poziva bez obrezanja, mlađaka, i prvine. Subote, nakaradni košer Ellen Goudl White, Mileritski debilizam, i "zdrav život" kao nakit zakona datog Hebrejima vas ne čine niti sledbenicima Onoga Koji Jeste, niti pravednicima, još manje moralnim gromadama koje nekoga trebaju da uče. Lovite duše jer tako vaša korporacija ubire profit, lovci se penju na lestvici. Ništa više.

Kad sam već kod duša, Evanđelje koje vaš konspirant citira u odbranu "zdravstvenog zakona" ima jedan redak koji vašem mortalizmu ne idu u prilog.




"Ne bojte se onih, koji doduše mogu ubiti tijelo, ali duše ne mogu ubiti! Nego se bojte onoga, koji može dušu i tijelo pogubiti u paklu!" Mt 10 - 28



Ovo podebljano negira vaše "biblijsko" učenje. Ko je sada besmislen Simoviću? Biblija, ili Ellen Gould White?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
"Ne bojte se onih, koji doduše mogu ubiti tijelo, ali duše ne mogu ubiti! Nego se bojte onoga, koji može dušu i tijelo pogubiti u paklu!" Mt 10 - 28



Ovo podebljano negira vaše "biblijsko" učenje. Ko je sada besmislen Simoviću? Biblija, ili Ellen Gould White?

Na to je već davno dat odg. Zakasnio si.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Jesi li ti njegov advokat?

Moj odg. ima za cilj osporavanje tvog nečasnog izvrtanja.

Šta je po vama relgija?

Sve ono suprotno od onog što vi radite.

Nešto samo za one koji ne piju kafu, ne puše, ne piju alkohol, ne jedu pork i ostala mesa?

Dokaz da vi nemate vjeru. Formalno imate, a znamo ko još ima takvu vjeru.

Da na ovom mestu nema šta da traže oni koji ne slede subotarizam.

Onda ne slijediš Isusa.

Pa Isus ti je subotar, kao i Pavle, nisu advent. ali jesu subotari.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Moj odg. ima za cilj osporavanje tvog nečasnog izvrtanja.



Sve ono suprotno od onog što vi radite.



Dokaz da vi nemate vjeru. Formalno imate, a znamo ko još ima takvu vjeru.



Onda ne slijediš Isusa.

Pa Isus ti je subotar, kao i Pavle, nisu advent. ali jesu subotari.

Sledite li vi Isusa žrtvujući se za druge? Ne jedenje mesa, ne pijenje kafe, i ne konzumiranje duhana i alkohola nije žrtva za druge. Ko sledi Isusa trpi uvrede, progone i život mu je ugrožen, ne kiti se darovima lažni moralisto, Pavle Simoviću. Milioni, ako ne i stotine miliona dali su svoju krv za Krst, a ne za vaše laži i subotu, koja je senka onoga što će doći. Ali, vama to ne vredi govoriti.

Šta si opovrgao i osporio? Ništa. Adonaj Elohim govori o duši u koju ti ne veruješ. Ako iko zna o čemu govori to je onda On. Jer On je Onaj Koji Jeste, a to ti i tvoji sledbenici sotonine miljenice ne možete da svarite, zato ga i umanjujete svodeći ga na anđela. Sam sotona, vaš otac govori mu kada ga je kušao da će anđeli doći da ga čuvaju, Sam Isus, govori o tome, u Danielu, koga vi kasapite kako vam je drago, da je Mihael bio taj koji mu je pomogao. Nije sam sebi govorio "genije".

E moji vi, pojma nemate, a u svojoj aroganciji želite nekoga da učite pismu. Pa više o pismu znaju nepismeni, i ateisti, nego li i svi sledbenici "malog svetla" iz Mejna zajedno uzeti na n-ti stepen.

Rekao sam ti ćeraćemo se. Samo nastavi da izazivaš.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top