Rat na forumu o religiji! (zavere, spamovanja, trolovanja, prijavljivanja, borbe nepostenim sredstvima)

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Evo kako bezočno lažeš, a nisi dao kako sam ti poslao i izvinjenje u PP. Iako jesam na jedan ružan način to rekao izvinjenje, ipak sam bio iskren i prestao sam da te vrijeđam, a ti nisi.
To mozes da pricas da bi prevario one koji citaju. Svi znaju da nisi prestao sa vredjanjem, a ko nije prestao nije se ni iskreno izvinuo.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
To mozes da pricas da bi prevario one koji citaju. Svi znaju da nisi prestao sa vredjanjem, a ko nije prestao nije se ni iskreno izvinuo.

Mire, vidi, oni da su toliko "čitali" pisma, i da stvarno razumeju poruku, pred ovim bi se zapitali veoma:

"U ono vrijeme: Reče Isus svojim učenicima:
"Vama koji slušate velim: Ljubite svoje neprijatelje, dobro činite svojim mrziteljima, blagoslivljajte one koji vas proklinju, molite za one koji vas zlostavljaju. Onomu tko te udari po jednom obrazu pruži i drugi, i onomu tko ti otima gornju haljinu ne krati ni donje. Svakomu tko od tebe ište daji, a od onoga tko tvoje otima ne potražuj. I kako želite da ljudi vama čine, tako činite i vi njima.
Ako ljubite one koji vas ljube, kakvo li vam uzdarje? Ta i grešnici ljube ljubitelje svoje. Jednako tako, ako dobro činite svojim dobročiniteljima, kakvo li vam uzdarje? I grešnici to isto čine.
Ako pozajmljujete samo onima od kojih se nadate dobiti, kakvo li vam uzdarje? I grešnici grešnicima pozajmljuju da im se jednako vrati.
Nego, ljubite neprijatelje svoje. Činite dobro i pozajmljujte ne nadajuć se odatle ničemu. I bit će vam plaća velika, i bit ćete sinovi Svevišnjega jer je on dobrostivi prema nezahvalnicima i prema opakima.
Budite milosrdni kao što je Otac vaš milosrdan.

Ne sudite i nećete biti suđeni. Ne osudujte i nećete biti osuđeni. Praštajte i oprostit će vam se. Dajite i dat će vam se: mjera dobra, nabijena, natresena, preobilna dat će se u krilo vaše jer mjerom kojom mjerite vama će se zauzvrat mjeriti." Lk 6,27-38

Ovo gore su Božija uputstva kako biti pravedan. Ne po subotama, ne po iću i piću. Jesmo li mi njima neprijatelji? Jesmo li mi "otpali", a oni tvrde da jesmo, onda gde je tu poslušanje Bogu, koji ovo gore što napisah govori? Nema ga. On tu pominje i darove - plodove, koje glavni zaverenik ovde stalno ponavlja, pa gde su im ti darovi? Sudeći prema ponašanju njihovih akolita, oni ovo ne poštuju. Pa ko im onda daje te darove, ako ih uopšte i ima. Bog zasigurno ne.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Opet moj arg.



Baš me briga šta ćeš da misliš.

Da ne bi stalno ponavljao kao papagaj sa fabri;kom gre[kom, stavi kopirajt na te tvoje "argumente", pa se posle tužakaj za povredu "autorskih" prava.

I? Šta sa time što tebe nije briga šta će neko da misli? Prvo svojim arogantnim stavom i prozelitizmom izazovete reakciju, onda pravite zavere kako nekoga ukloniuti sa foruma, pa sada rasprava ko se kome izvinio ili nije. Možda si se izvinio, možda i nisi, ali sudeći po načinu na koji i dalje sikćeš po forumu izazivajući ostale koju ne pripadaju samoproklamovanom "remanantu" ili ako ti engleski predstavlja problem, "ostatku", to izvinjenje ako ga je i bilo ne vredi ništa.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Da ne bi stalno ponavljao kao papagaj sa fabri;kom gre[kom, stavi kopirajt na te tvoje "argumente", pa se posle tužakaj za povredu "autorskih" prava.

I? Šta sa time što tebe nije briga šta će neko da misli? Prvo svojim arogantnim stavom i prozelitizmom izazovete reakciju, onda pravite zavere kako nekoga ukloniuti sa foruma, pa sada rasprava ko se kome izvinio ili nije. Možda si se izvinio, možda i nisi, ali sudeći po načinu na koji i dalje sikćeš po forumu izazivajući ostale koju ne pripadaju samoproklamovanom "remanantu" ili ako ti engleski predstavlja problem, "ostatku", to izvinjenje ako ga je i bilo ne vredi ništa.
Nije se on brate izvinuo. Izvinjenje i pokajanje se vidi po delima, ali on ne prestaje sa arogancijom. Evo vidimo i po zadnjem postu. Da li mu je zao sto nas je prijavljivao, da li se kaje zbog toga? NE! On se jos i "ponosi time", to je i sam izjavio. Nece se on nikad pokajati. Ne sledi on Hrista.

Dok mi nismo nikoga prijavljivali niti pravili zavere da ih oteramo sa foruma oni jesu to radili.

I onda, ako cemo o "duhu i njihovim rodovima", dela su pravi pokazatelj toga.

Ne smeju oni ni priznati grehe, jer bi time kompromitovali svoju crkvu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Nije se on brate izvinuo. Izvinjenje i pokajanje se vidi po delima, ali on ne prestaje sa arogancijom. Evo vidimo i po zadnjem postu. Da li mu je zao sto nas je prijavljivao, da li se kaje zbog toga? NE! On se jos i "ponosi time", to je i sam izjavio. Nece se on nikad pokajati. Ne sledi on Hrista.

Dok mi nismo nikoga prijavljivali niti pravili zavere da ih oteramo sa foruma oni jesu to radili.

I onda, ako cemo o "duhu i njihovim rodovima", dela su pravi pokazatelj toga.

Ne smeju oni ni priznati grehe, jer bi time kompromitovali svoju crkvu.

Da li se njihova "crkva" drži onoga što je Bog rekao, a ja citirao? Da li je prrstala sa mržnjom i napadima na svakoga ko nije njihov? Nije. Smatraju li na oni braćom po veri? NE. Drže li nas neprijateljima? Da, Da li je Crkva kojoj pripadamo za njih meta neprijateljstava? DA. Da li Crkva napada njih? NE. Dakle, ko se ponaša u skladu sa Evanđeljem? Mi ili oni?

Zato i nema pravog izvinjenja, zato i ove zavere, zato i podbadanja, vređanja i ponižavanja. Jer njima Evanđelje i ne služi da ga prime, nego da ga izvrću. "NE činite drugioma što ne želite da drugi čine vama" Gde je to kod njih? Lukavo sakrioveno i toga se sete samo kada ih snaga argumenata pritisne, inače oni cene samo sebe, veruju arogantno da su zaštićeni i da su miljenici jer subotare, i slušaju izvrnuto evanđelje, a pozivaju se na istinsko samo kada im to odgovara.

Zato brate, nemoj se čuditi. Jesu farizeji, jesu i sadiukeji, sve su samo sledbenici Boga živoga nisu, ma šta tvrdili.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da li se njihova "crkva" drži onoga što je Bog rekao,

A vi se vidimo držite, sve suprotno Bibliji.

Da li je prrstala sa mržnjom i napadima na svakoga ko nije njihov? Nije. Smatraju li na oni braćom po veri? NE. Drže li nas neprijateljima? Da, Da li je Crkva kojoj pripadamo za njih meta neprijateljstava? DA. Da li Crkva napada njih? NE. Dakle, ko se ponaša u skladu sa Evanđeljem? Mi ili oni?

Opet projekcija.

Zato brate, nemoj se čuditi.

A vi se nemojte čuditi šta vam se dešava.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A vi se vidimo držite, sve suprotno Bibliji.



Opet projekcija.



A vi se nemojte čuditi šta vam se dešava.

Jesi li obrezan pametnjakoviću? Ili si smatrao da je to nepotrebno, pa si sačuvao prepucijum na svom mestu, a držiš Hebrejske subote, i baba Jelenin "košer".

Projekcija? Ne, to je samo iznošenje činjenica. Da ne bi stalno ponavljao projekcija, pokušaj da utvrdiš šta ti izaziva taj eho u glavi. Možda se iznenadiš.

Mi se i ne čudimo. Od Boga sigurno nije. Uz to misliš da kod vas "jevreja" bez obrezanja nema pedofila, pedera, moralno posrnulih? Ima ih, 340% više u odnosu na Una Sancta. Ali mediji, vaši kerberi ne daju da se to razotkrije. Cilj vašeg i njihovog oca i nije da se "jevreji" bez obezanja pokažu nemoralnim, nego Hrišćani.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ima jedna stara narodna. Gde đavo ne može da svrši posao, on pošalje babu. Izgleda da je poslao baba Jelu. Baba naime laže više od Sotone....

Da, u tvojim snovima, samo što sam ja lično te snove rasplinuo, jer sam dokazao da u SVEMU debelo lažete i izvrćete, a od biblijske istine od vas ni slovca.

Samo iznosite prazne priče, i pretvorili ste forum koji bi trebao da bude za religiju, u forum praznih priča po principu rekla - kazala.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Da, u tvojim snovima, samo što sam ja lično te snove rasplinuo, jer sam dokazao da u SVEMU debelo lažete i izvrćete, a od biblijske istine od vas ni slovca.

Samo iznosite prazne priče, i pretvorili ste forum koji bi trebao da bude za religiju, u forum praznih priča po principu rekla - kazala.

Šta si ti dokazao?? Šta? Ništa osim praznog ponavljanja budalaština u koje si poverovao jer te je neko vrbovao za kult. Koja rekla kazala, ako iko iznosi rekla kazala to ste onda vi sledbenici Ellen Gould White i njene korporacije. Mlatarate Bibljiom, lažete, izvrćete, napadate, i onda kada vam neko odgovori optužujete druge. Ponoviću, postavljao sam klipove o tome ko ste i šta ste, klipove o tome da je vaše učenje anti evanđelje, ali ti lično nemaš mogućnosti da gledaš video. Hoćeš transkripte istih da postavim ovde?

Pretvorili forum o religji u rekla kazala? Ma nemoj, a pod religijom podrazmevaš samo vaše subotarenje? Da vaša bude poslednja? To je po vama razgovor o religiji? Da vi prozelitišete i pravite se moralnima i pametnima, da bi sakupljali zombije od kojih se finansira vaša korporacija, a vi lično napredovali u službi? Neće moći ove noći. Tako da, nastavlja se....
 
Natrag
Top