Rapidshare bez cekanja

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
gde mogu da skinem ZyXel P-660R-T1 IP CHANGER to mi je ruter

napravi sam skriptu za svoj ruter.....objasnjeno je na koji nacin u ovoj temi post 163.....
Potrebno ti je da znas username i pasword za ulazak u ruter kao i njegovu IP adresu......
Po defalutu usere i pasworde imas ovde ako nesto nije menjano za tvoj ruter.....

Kod:
http://www.redoracle.com/index.php?option=com_password&task=view&vendor=Zyxel&start=20

A ip adresu mozes saznadi ako neznas iz command prompta.....



Koristio sam ADSL, postavio po ovde navedenom uputstvu script i RADILO je sve OK !

Sada sam prešao na kablovski internet ( SBB ) i imam ruter D-Link DIR-300 Wireless G. Pregledajući postove nisam našao kako se ovo rešava ? ( Na ruteru su 2 desk racunara i 1 laptop ).

Kod Sbb to ce jako tesko ici......
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2010
Poruka
7
Boki prijatelju ja sam probao da namestim JDownloader ali jbg meni ona fora sa admin admin za user i pass ne radi ajd pomozi ako ima leka.Kako da pronadjem koji mi je pasword i user?
Ruter mi je HUAWEI HG520s
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2010
Poruka
5
U svakom manualu koji se dobi sa odredenim ruterom postoje neki papiri i tamo uvijek pise i pass i username.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki prijatelju ja sam probao da namestim JDownloader ali jbg meni ona fora sa admin admin za user i pass ne radi ajd pomozi ako ima leka.Kako da pronadjem koji mi je pasword i user?
Ruter mi je HUAWEI HG520s

Kod tebe je......

User* telekom
Password * telekom

IP adresa
192.168.1.1
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
4
boki ja imam windows 7 na srpski pa se ne mogu bas snadjem to sto si prikazao ako bi pokazao kako se radi na windows 7
 
Natrag
Top