Rapidshare bez cekanja

Učlanjen(a)
11.05.2010
Poruka
5
Veliki pozdravi hvala na svemu!

Ispostovao sam tvoje uputstvo o JD a na telekomovom ruteru HG520 c i radi odlicno, cisto da se pohvalim:D i tebi zahvalim
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
2
Pozdrav svim forumašima!

Imam pitanje za bokija71 i aleksandrasašu

Radi se o Pirelli DRG A2263G !

I na ostalim forumima čitam da mnogi imaju problem sa ovim ruterom u JD, kao i ja!

Ispoštovao sam sva boki71 uputstva, pa i ono od aleksandrasaše i - NIŠTA!

Ruter se ne rekonektuje!

Molim Vas za pomoć!!!

Što se rutera tiče, naveo sam koji je, Telekomov, dinamička IP, njegova adresa 192.168.1.1,
pass-ovi telekom, telekom, probao sam i sa admin - tzlkisonpk (koji je administratorski),
čak i u win firewall-u čekirao UPnP Framework, i NIŠTA!

Šta da se radi? Unapred hvala!!!
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2010
Poruka
11
kad ti dodje vreme za cekanje uzmi iskljuci JD pa iskljuci modem i onda ponovo ukljuci modem i JD i onda pusti download i nema vremena za cekanje :DD
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2010
Poruka
7
Boki super si ti ovo objasnio al ja nista nerazumem,dva dana mi glava puca.Da li moze da se nasteluje preko wirelesa?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki super si ti ovo objasnio al ja nista nerazumem,dva dana mi glava puca.Da li moze da se nasteluje preko wirelesa?

Ti pravis rekonekciju za tvoj ruter .....a dali ces biti sa njime povezan wirelesom ili lan kablom to ne menja situaciju....Ovaj ruter sto je kolega gore napomenuo da mu radi rekonekcija super je wireles ruter...(eholife hg520c)
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
0
Hvala lepo sto ste mi pomogli da ne cekam izmedju dva skidanja po 25 minuta a ponekad i vise.HVALA JOS JEDNOM.
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2010
Poruka
7
Boki,ja nema sanse ovo da namestim,da li bi ti mogao umesto mene da udjes u komp i da namestis,bas bi me obradovao
 
Natrag
Top