Rad na sopstvenoj duhovnosti

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ne ponavljaj ono sto svako svakome moze reci! Ti meni isto odgovaras, a odgovori su ti besmisleni!

Ti uopšte ne shvataš smisao onoga što ti se govori, ako si se pozvao na to da si dao odg. ja sam dokazao to nije nikakav arg.

To sto su moji odgovori tebi nikakvi, ne dokazuje da tvoji jesu.

Pa baš dokazuje da moji jesu, jer sam dao smisao iz Biblije koji je isti kao i tvoj.

I kad kazes da je sotona takodje citirao bibliju, i ja tebi to mogu reci.

Možeš reći ali bez smisla, jer ja drugim stihovima dokazujem svoju nauku i dokazujem tvoje izvrtanje stiha kojeg si naveo.

Naravno da nije obaranje tebi koji si zaslepljen.

Vidiš koliko je tvoj komentar besmislen ti uopšte nisi u stanju da da daš obrazloženje koje dokazuje da sam ja zaslijepljen.

Lepo kaze Tripo - "to svako svakome moze reci"!

Ali važi za onoga koji nije u stanju da obrazloži to što je rekao, a ti očigledno da nisi u stanju.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Po tvojim odg. se vidi da sam u pravu. Dakle nisi u stanju da na osnovu smisla da obrazloženje zašto je ono što ja tvrdim besmisleno.

Kako mozes reci: "moji odgovori su dobri jer sam dao smisao iz biblije koji je isti kao tvoj" a govoris suprotno od mene.

To samo pokazuje da ti lupetas i ne citas sta drugi pisu vec na brzinu odgovaras.

Sta hoces da ti ja "smislom" odgovaram kad je ceo tvoj post ovakav besmislen? Ajd kazi mi?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Kako mozes reci: "moji odgovori su dobri jer sam dao smisao iz biblije koji je isti kao tvoj" a govoris suprotno od mene.

Naravno, jer kontekst koji si ti dao nema smisla.

Sta hoces da ti ja "smislom" odgovaram kad je ceo tvoj post ovakav besmislen? Ajd kazi mi?

Pa ti nisi u stanju da objasniš zašto je besmislen. Samo ponavljaš to stalno.

Naravno da može da se obrazloži nešto što je besmisleno i da se dokaže zašto je to besmisleno.

Zato sam ja pokrenuo temu gdje obaram vaše besmislene tvrdnje i tumačenja stihova.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Pa ti nisi u stanju da objasniš zašto je besmislen. Samo ponavljaš to stalno.
Zar ti ne vidis koliko je smesno to sto si napisao?

Kako nisam objasnio, pa ti jos recima obrazlozio! A ti tvrdis da nisam.
Boze me sacuvaj!

Naravno da može da se obrazloži nešto što je besmisleno i da se dokaže zašto je to besmisleno.

O Boze! A ja kao nisam obrazlozio recima?

Boze me sacuvaj, pa ja sam crko od smeha citajuci ovo gore i ti kazes da je to smisleno napisano i da treba da obrazlozim sta tu nevalja?

Pa ti izgleda stvarno ne shvatas koliko si smesan? :)

Zato sam ja pokrenuo temu gdje obaram vaše besmislene tvrdnje i tumačenja stihova.

I opet besmislena tema na kojoj nisi oborio nista. Tema je "izgovori za zablude" , a vi ste ti koji se najvise izgovarate, jer imate kognitivni poremecaj! :)

Zato i imate potrebu da otvarate teme, jer se izgovarate...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da ispred Mireta postaviš TRAMVAJ i kažeš mu "OVO JE TRAMVAJ" on bi to negirao i tvrdio da je ovca, a potom govorio besomučno u oči da nisi oborio njegovu tvrdnju da to nije TRAMVAJ već OVCA, i ako bi pred sobom imao vidljivi dokaz.

Paradoks.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Zar ti ne vidis koliko je smesno to sto si napisao?

Kako nisam objasnio, pa ti jos recima obrazlozio! A ti tvrdis da nisam.
Boze me sacuvaj!

Ti samo ponavljaš kao papagaj.

O Boze! A ja kao nisam obrazlozio recima?

Boze me sacuvaj, pa ja sam crko od smeha citajuci ovo gore i ti kazes da je to smisleno napisano i da treba da obrazlozim sta tu nevalja?

Pa ti izgleda stvarno ne shvatas koliko si smesan? :)

Nigdje nema tvog objašnjenja, a i da ga ima besmisleno je.

I opet besmislena tema na kojoj nisi oborio nista. Tema je "izgovori za zablude" , a vi ste ti koji se najvise izgovarate, jer imate kognitivni poremecaj!

Pa u pravo vi imate izgovore za zablude, iako piše da je klanjanje predmetu napisali ste čitavu nauku da opravdate tu zabludu.

Zato i imate potrebu da otvarate teme, jer se izgovarate...

Otvaranje tema nije dokaz za to, nego opravdanje nečega što je očigledno grijeh. Zato vam je Bog slupao idole na Kosovu, a vi se i dalje pravdate.
 
Učlanjen(a)
14.01.2018
Poruka
518
Pomaže Bog!

Meni se svidja ona rečenica sv. Apostola Pavla:
"Ugledajte se na mene, kao što se ja ugledam na Hrista".

brat Toma
 
Natrag
Top