PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Moze i ovako umesto u get add ons idi na Enabled add-ons
3 (Small).jpg
4 (Small).jpg
5 (Small).jpg
6 (Small).jpg
7 (Small).jpg

dalje sve po uputstvu Boki71, ne mozes pogresiti
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Ako hocete da sacuvate podesavanja u pvr klijentu za svaki kanal,tipa,prevod,odnos slike,audio mozete ali ne smete da idete na reset pvr database jer ce te morati sve ispocetka.Sve ovo je provereno na new confluence skinu.Ako nesto radite na listi ,bolje iskljucite xbmc pa ga ponovo ukljucite.

Kod:
http://www.mirrorservice.org/sites/addons.superrepo.org/Frodo/Skins/skin.confluence.custom.mod/skin.confluence.custom.mod-1.3.1.zip

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
282
Neshto ga *ebe........mislim da cu reinstal i sve ispocetka, mozda sam ga ja zaglupio neshto?!? :)


error.jpg

2.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2011
Poruka
282
Pogresnu verziju pvr.iptv simple si instalirao 1.8.1 je za Gotham 13 XBMC,instaliraj 1.6.1 ona je za Frodo 12.2 i neces imati problema


aaa..koji sam shapke...kako nisam video to...radi ok sad :) Hvalaa
a.JPG

Sad cu da ispodeshavam logo-e i ostalo, kontam da ce biti ok..... ajd mi ostavi onaj link za epg...cini mi se da si ti to pre okacio vec
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.04.2013
Poruka
25
Sve pohvale za tutorijale... Pošto sam nov u korišćenju ovog programa, sve je mnogo lakše uz ova objašnjenja...još kad bi mi neko poslao na pp neku listu sa programima, ili barem neki savet gde bih mogao da ih iščačkam... ;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Takve liste smo mnogi koristili u Addon Livestreams i Live TV,ali sad kad se pojavio pvr.iptv simple mislim da ova 2 Addona a i xml liste odlaze u istoriju sto se tice gledanja TV kanala tj. strimova,to je bar moje misljenje.

potpuno se slazem....trenutacno su xml liste u pozadini i jos teze je praviti listu u tom formatu nego u m3u.....

Slazem se ,napisao sam da je cisto informativno.......i toje ona opcija sto smo pre neki dan pricali na pp. (NightWolf).....ono je bila samo najava a sada i realizovano...

Ustvari razlog pisanja mi je bio drugi da vidite sta se ljudi dovijaju sve da odrade,sada kada se odmetnuli i kada njihovi adoni se sve manje i manje koriste.Mislim da ce se maksimalno potruditi da u svojim addonoima stave sve i svasta da bi ponovo privukli nariod da ih instaliraju......

Ovo je opcija ako se naljute i rusi i ugase pvr iptv simple klijent .......:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2009
Poruka
3
Moze li neko da mi kaye kako da imam sve ove kanale koje imate na slikama uputstva? Sve sam uradila po uputstvu i imam samo 3 kanala,Rts1,2,Sat.Ima li neko gotovu listu s nasim i stranim kanalima da okaci ovde ili koja je vec procedura da se dodje do njih?Bila bih veoma zahvalna na pomoci! P.S. Inace veoma dobar tutorial,svaka cast na trudu jer sada obozavam XBMC!:bafghjd:
 
Učlanjen(a)
25.09.2013
Poruka
9
Pa dali je dozvoljeno kaciti liste na forumu.Ja imam skromnu listu sa nasim i stranim kanalima.
 
Natrag
Top